Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Avalik vabandus

Soovitatud postitused

Peaks vist alustama hästi ametlikult ja viisakalt:

 

Tere kõik kes te olete siia kogunenud...

Ei- Tegelikult hoopis vastupidi...

Ma sooviksin langeda madalamale, kui muru, sest meile- juhtkonnale, on häbi tehtud.

 

Juhtus selline veider asi, et juhtkonnast üks isik astus üle reeglite ja arvas, et temale need ei kehti.

Postitati teema, kus paluti hääletada A.Le Coq´i saidil kahe juhtkonna liikme idee eest. Hiljem selgus ka, et üks juhtkonna liige olevat PM´i teel palunud inimestel hääletada enda idee eest.

 

Probleemi ei oleks, kui kõigil oleks lubatud selle reklaamimine, kuid, kui Shadowcat võitis enda tuhat krooni, siis oli ette aimata seda, et asi võib muutuda tüütuks, nagu Lockerz kunagi muutus. Enne seda, kui asi hakkas hoogu võtma kustutasime me Shadow teema ning sai öeldud teistele, et selle asja levitamine jääb ära siin foorumis.

Nüüd aga tehti lausa teema ja saadeti inimestele kirju selle sama saastaga.

 

Ma sooviksin väga alandlikult vabandada kõigi vahvli kasutajate ees.

See ei olnud õiglane ega aus, ning ma tunnen, et sellise tegevusega määritakse kogu juhtkonna mainet, kui sellist.

Selle asemel, et olla võrdsed ja koos töötada astuti selle tegevusega väga nahhaalselt üle piiri ja sellist asja ma tõesti kahjuks ei suuda ära seedida, ning miks peaksite Teie seda tegema?

Sestap ma ka avalikult vabandan kogu juhtkonna eest siin ja praegu.

 

Foorum, kui selline peab olema meeldiv ja demokraatlik koht. Kõik ei pea alati lilleline olema, kuid asjad peavad olema ausad ja õiglased.

Ma annan endast kõik, et tulevikus selliseid asju ei juhtuks, kuid ma ei saa teiste eest rääkida.

 

Ma pole küll mingi isa siin, kuid ma arvan, et selline asi pole lihtsalt seeditav- Ma loodan, et ma pole üksi.

 

Cheers,

S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi sellele SystmFrk -le ip ban ei taha keerata? endine Leki , sai ban ja tagasi uuesti spammima .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis siis ollust ja jaanusest sai/saab?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige kahtlasem on see, et sellepeale ütles Ollu - "Ära inise!"

 

Ollu peaks olema see, kes vabandab..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õige, minu silmis astus küll Ollu üle piiri. Aga siiski tore eerik, et sina nende eest viisakalt välja astusid.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Good Fight Shadowcat


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õige, minu silmis astus küll Ollu üle piiri. Aga siiski tore eerik, et sina nende eest viisakalt välja astusid.

Tead kui naljakas see on? Siis kui keegi juhtkonnast "üle piiri" astub, siis kõik virisevad, olete te mõelnud palju te ise üle piiri olete astunud oma spämmimise ja üksteise peale sõimamise kohta. See ei käi konkreetselt sinu kohta Koer. Ma pole kindel kas sa oled kuskil spämmind või mis iganes, aga üldiselt. Mida me tunda peaks päevas päeva teist warnides ja teie paska kustutades?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Erik, ma ei vaidle su jutule vastu, ma mõistan ise ka seda, kui tüütuks see muutuks, kui kõik sellise teema teeks.

Minu andmete kohaselt foorumi juhtkond praegusel hetkel palka ei saa, ega ka tulevikus mitte, teeme seda vabatahtlikult.

Mitte, et ma viriseks vms, aga vahest võiks teha juhtkonna liikmetele mõne erandi, mingi väike eelis võiks ikkagi olla. Eeldusel, et selliseid asju ei toimu iga päev.

Mina vabandan ka omalt poolt, kellele ma peavalu põhjustasin 30 sekundi ära röövimise eest. :)

 

 

Päikest


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No aga Olari just enne mainis ,et tema peab meie paska korjama ja miks tema ei või midagi teha siis?

See nagu väikeste laste värk, tema tegi, miks mina teha ei või?

Peaks teadma ,et see kes siin on kõrgemal kohal peaks olema korralik mitte sellise suhtumisega: Ahh ma pean teie paska korjama, teen siis paska juurde.

Kui sulle ei meeldi meie paska korjata siis keegi ei käsi sul siin administraator olla vms?

Ollu sa oled normaalne vana aga nii suhtuda ,et kui teised spämmivad siis miks mina ei või natukene reklaamida?

Ning jaanus: Keegi ei käsi siin sul moderaator/administraator olla vms?

Kui midagi ei meeldi saab alati ära minna.

 

Ja see ka veel ,et aga vahest võiks teha juhtkonna liikmetele mõne erandi?

See nagu politseil siis ? ta peab päev läbi tööd tegema ja meie paska ka uurima, siis ta võib mõne erandi teha? Sõidab juua täis peaga ringi, midagi ei tehta.

Tõmbab vähe narkot, vahet pole, vahest võib lõdvaks lasta, väike erand.

Nii ikka ei saa kui aus olla, ja kui hakkab keegi vinguma ,et neil siin raske töö siis üks lihtne asi: keegi ei käsi teil siin olla, olge tavaliikmed ja vaadake kui hea on olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt nõustun sellega, et reklaamimine läks üle piiri, kuid samas ma arvan ka, et moderaatoritel/adminitel võiks olla mõned privileegid.

K-Cobain, politsei saab saasta koristamise eest palka, moderaatorid mitte.

See, mis Ollu ütles, polnud Adminile kohane, kuid samas, "eksimine on inimlik."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eksimine on inimlik, aga see polnud eksimine, kui superman ütles ,et ta oli peale shadowcati teema sulgemist öelnud ,et enam ei reklaami ja siis tehti teema.

Kas siis Administraatorid ei mõista mida tähendab ,et enam ei tee neid teemasI?

peaksid eeskujuks olema ja näitama välja ,et saavad aru mida see tähendab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See shadowcat, see on üldse idioot minu meelest. Kunagi oli tal kasutaja siin mingi tanel(ja siis mingid numbrid), ning selle kasutajaga sai ta banni selle eest, et scammis. Siiamaani jääb mulle arusaamatuks, kuidas ta sai üldse modeks peale seda.. tegi uue kasutaja, töllerdas siin ringi oma pepuvenna teise taneliga ja sai kuidagi modeks ka veel.. wtf nagu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No aga Olari just enne mainis ,et tema peab meie paska korjama ja miks tema ei või midagi teha siis?

See nagu väikeste laste värk, tema tegi, miks mina teha ei või?

Peaks teadma ,et see kes siin on kõrgemal kohal peaks olema korralik mitte sellise suhtumisega: Ahh ma pean teie paska korjama, teen siis paska juurde.

Kui sulle ei meeldi meie paska korjata siis keegi ei käsi sul siin administraator olla vms?

Ollu sa oled normaalne vana aga nii suhtuda ,et kui teised spämmivad siis miks mina ei või natukene reklaamida?

Ning jaanus: Keegi ei käsi siin sul moderaator/administraator olla vms?

Kui midagi ei meeldi saab alati ära minna.

 

Ja see ka veel ,et aga vahest võiks teha juhtkonna liikmetele mõne erandi?

See nagu politseil siis ? ta peab päev läbi tööd tegema ja meie paska ka uurima, siis ta võib mõne erandi teha? Sõidab juua täis peaga ringi, midagi ei tehta.

Tõmbab vähe narkot, vahet pole, vahest võib lõdvaks lasta, väike erand.

Nii ikka ei saa kui aus olla, ja kui hakkab keegi vinguma ,et neil siin raske töö siis üks lihtne asi: keegi ei käsi teil siin olla, olge tavaliikmed ja vaadake kui hea on olla.

Ausaltöeldes mind sinu arvamus kotib kõige vähem. Mind ei koti nagu üldse mis teie arust adminile kohane on või mitte. Ma võin vahepeal rihma lõdvaks lasta ja ka paska panna ja mind ei huvita üldse.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ausaltöeldes mind sinu arvamus kotib kõige vähem. Mind ei koti nagu üldse mis teie arust adminile kohane on või mitte. Ma võin vahepeal rihma lõdvaks lasta ja ka paska panna ja mind ei huvita üldse.

 

minu arust see küll normaalne suhtumine EI OLE!

 

kui sulle ei meeldi siis võid tõesti lahkuda.

vahel sa olid quit ja siis jälle olid ja jälle ei olnud.

kõige hullem ongi see kui sa hakkad hüppama.

 

palun herr olari, reeglid on siin foorumis mõeldus KÕIGILE! isegi moderaatoritele ja adminitele.

minu arust ei ole reeglite taha kirjutatud (välja arvatud moderaatorid/adminid).

 

 

aa ollu üks asi veel. SA OLED MEILE EESKUJUKS! Kuna sa oled meie ülem.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

From Ollu to Milka:

Saad aru, asi ongi selles, et Superman pani mingit kuradi omavoli ja mina ei teadnud sellest mitte midagi, et keegi kuskil ale coq kampaania reklamaimise ära keelanud on. Reeglites on, et vahvliga sarnaste suunitlustega foorumite reklaam on keelatud. Sellest ei tea mina midagi, et Ale coq reklaam keelatud on, see on mingi Eriku omavoli järjekordselt millest mina midagi ei tea.

Käi Putsi ütles kah.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.