Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

IP Block

Küsimus

VIP

Jagex väidab, et ma olen mitu korda loginud vale parooliga sisse Runescape, kuigi alles tulin koju ning see parool on õige. Milles nuss võib olla ?

 

Ahja, netti ma ei jaga ning keegi ei mängi kodus ruuni peale minu.

 

Seletan piltidega ära, kui mõned aru ei saa.

 

100325181059.png

 

100325181135.png


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

no sul võib RAT olla arvutis, yritab su infot teada saada . sa panid õige passi, nyyd ta mingiaeg vahetab ära, sa recoveryd, ta saab su reccid teada ja kogu info ja maby ka e maili, mille hackib ära, siis blockib su arvutist rsile juurdepääsu ja ongi acc tema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
no sul võib RAT olla arvutis, yritab su infot teada saada . sa panid õige passi, nyyd ta mingiaeg vahetab ära, sa recoveryd, ta saab su reccid teada ja kogu info ja maby ka e maili, mille hackib ära, siis blockib su arvutist rsile juurdepääsu ja ongi acc tema.

 

No see on võibolla, ma pole kindel, sest sellele võib ka muid seletusi olla, aga sellist moodust kasutatakse accide hackimisel, et ole ettevaatlik, kui pass vahetatud, tee endal ilusti format C ja siis recover, sest RAT-e ei leia viirusetõrjed yles eriti hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

okei siis, tagasi formatile :D

 

Ill be back in, duno when

 

Ennem, kui formatit teen, mingi progega ei anna neid leida ?

 

Ning ka saab teada teisi paroole ?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

DL'i Spybot S&D ja Malwarebytes Anti-Malware, ja mõni korralik viirusetõrjeprogramm ntx NOD32.

Ava oma Windows safe modes, siis jooksuta kõigi 3 programmiga full scan.

 

Scanni kas mõni programm ühendab interneti portide 81 või 82 kaudu, neid enamasti RAT'd kasutavad.

Ma ei mäleta täpselt aga vist oli nii, et avad cmd ja siis kirjutad sisse "netstat -n", ja otsi siis :81 ja :82 teisest IP'de tulbast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Scanni kas mõni programm ühendab interneti portide 81 või 82 kaudu, neid enamasti RAT'd kasutavad.

Ma ei mäleta täpselt aga vist oli nii, et avad cmd ja siis kirjutad sisse "netstat -n", ja otsi siis :81 ja :82 teisest IP'de tulbast.

 

Ainult 80 on

 

Ning ega midagi, öösel lülitan välja kasti, hommikul ärkan, korraga 3 tööle ning naudin päris elu, taaskord :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Nonii, niipalju siis, arvut lagib hetkel ning mingi windows fail perses, ega midagi, format on ainus asi, mis mind päästaks. Ühe troojani leidis, kuid see polnud see, mis ma arvan.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.