Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PALUN INIMESTE ABI KES SAID SCAMMI MSNILT bongshot@hot.ee

Soovitatud postitused

Ära hakka siin mingit omaloogikat panema.

 

Kas mina olen selles süüdi et mu msn scammiti ära v ?!?!?!

 

See on umbes sama loogiline et ma varastan sult relva ära, lasen paar inimest maha ja siis ütlen et : "aga oihh, sinu relv ju, sina vastutad".

Täis tainas oled ikka. (no offence)

 

näide oli sul veits mööda ?

muidugi on see süüdi kellelt relv varastati. Sest relva tuleb hoida vastavas kohas, kättesaamatus kohas võõrastele. Nt. 3mm paksuses relvakapis :) . Kui tal tõesti on hea alibi, et ta oli tapmis ajal mujal, siis pääseb. Minu arust sa siiski süüdi jhm :) ( no offence )

 

ju oli sul siis liiga kerge msn´i parool :), aga kui tõesti sai mingi 10 venda üle siis pöördu politseisse ja tee avaldus identiteedi varguse kohta :) Eesti Vabariigi seadustega täiesti karistatav :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tema msn, tema vastutab.

Selles mõttes et, ta sai juba hommikul teada, et keegi teab msni parooli ning ta ei teinud midagi.Ta oleks saanud teemad teha hoiatuseks jne ning midagi taolist poleks juhtunud.

Ja jutu järgi, aina rohkem hakkab tunduma, et keegi ei ''scamminudki'' ta msni ära.

 

Tundub, et ei plaanigi kahte pini anda.Kuigi tänu nendele saaks ta unbanni vms.

 

kahju, et mu jutt mõnest mööda läks...

 

//pole mõtet ju oletama hakata, vaid tuleb otsida tõestusi/tõendeid w/e, aga ma saan aru, meeleheide on suur.

Ei midagi isikliku. Piis.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nuhkvara levitamine keelatud. Mina Steveni asemel oleks ammu avalduse teinud. Nimi, elukoht ja võibolla ka number olemas.

 

Siiski kaotas Pronto kaks pini. Kuna sa hetkel pine müüd, siis see suht saiaraha sul. Maksa talle tagasi. Ülejäänud, kes üle said ise süüdi, sest Steven tegi sellest teema juba.

 

Pronto, sa võiksid ka pisut vaiksemalt võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nuhkvara levitamine keelatud. Mina Steveni asemel oleks ammu avalduse teinud. Nimi, elukoht ja võibolla ka number olemas.

 

Siiski kaotas Pronto kaks pini. Kuna sa hetkel pine müüd, siis see suht saiaraha sul. Maksa talle tagasi. Ülejäänud, kes üle said ise süüdi, sest Steven tegi sellest teema juba.

 

Pronto, sa võiksid ka pisut vaiksemalt võtta.

 

Okei, tegelt sul on isegi õigus.

Minu teema oli juba tehtud kui ülejäänud inimesed üle said. (see kes ja miks selle lukku pani ei ole minu asi, ja inimestel oli hoiatus olemas) (ning teiseks oleks võinud foorumis pm saata või vaadata kelle nimele raha saadavad)

 

Eniveis, präegu kohe ma ei saa neid pinne tagasi maksta. Tegin juba diili ühe inimesega siit foorumist. (eks ta ise teab kes ta on).

Pmtselt kui ma pinne peaks saama uuesti siis pronto saab oma kaks pinni. Veits kahtlane on siin mingi heategevusega tegeleda aga okei.. juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heategevusega? Tüüp maksis raha saiapuru eest? Teema kinni igasuguse spämi vältimiseks. Saatke PM, kui omavahel ära lahendate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.