Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer marek62

Soovitatud postitused

VIP

sander kandis talle 300 eek 2x clawside eest mu accile, sittagi pole ta teinud.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks, ta kandis 1 paaride oma ning teiseks, kudias sittagi ei teinud, 350 td'ti lõin maha, see midagi?

 

ta saatis sulle raha et sa clawsid teeksid mitte niisama neid maha lööksid.

 

aga, kuidas jääb siis? saada mulle 75.- tagasi siis, ma lasen pigem kellelgi teisel orjata siis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soul, sa alguses andsid talle kolm päeva aega, et maksta võlad ära, ta ei ole ikka veel midagi maksnud. Miks talle ban ei lenda? Kaua sa veel talle seda aega annad? On mõtet? Ilmselgelt ta ei hakka kellegile midagi tagasi maksma.

 

nagu sa lugeda võid on veel palju otsi lahti ning ma usun, et enamus kes siia kaasatud on tahavad oma raha/asju kätte saada.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks, ta kandis 1 paaride oma ning teiseks, kudias sittagi ei teinud, 350 td'ti lõin maha, see midagi?

 

 

Löö kas või 3500 maha,peaasi et 2 clawsi saad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teeb mul tööd hetkel. Ei scammi ta kedagi.

Minu arust võiks küll teema lukku panna ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei , marekiga NIIIPALJU probleeme ju koguaeg ? Sitaks palju neid Scammeri teemasi tehtud .. 10+ probs ..

 

Ja marek , miks sa niipalju orjad siis kui sa ei jõua kõiki teha ? See pole normaalne, et 86 - 90 fish laseb 1 kuu .. võta mingi 2 tööd korraga ja asi korras :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida Sa ajad? Probleemid on tekinud sellest, et inimesed, kellel eolen orjanud on kas oma kasutaja ära müünud või see ära scammitud, minu tõttu (internet/arvuti jms) on olnud, aga vähe ja siis hakkab kohe pihta, et kogu aeg...Ja moded, Phaze peaks saama hoiatuse, kuna pole varem sellise isikuga isegi rääkinud, rääkimata talle orjamisest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

miks sa msn ei vasta siis?

 

ma kirjutan midagi, sa ei vasta, 5min pärast oled offline


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jäta poiss rahule las teeb oma tööd

Ega ma ise ka msnis ei vastaks kui iga 1seci tagant nudge lendab pinda käib selline asi minu arust:d

Küll ta ära teeb kui lubas

 

asi ongi selles et ta pole teinud, mul vähemalt mitte:D

igastahes, lubas kellelegi clawid ära teha ja siis mu fishingu ette vötta.

btw, nudge on sitt jah, sellepärast ma seda ei kasutagi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned seniks kuni lõpetab pooleli olevad tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hah paras sellele sitaratale , msnis linnuke laulab teist laulu yltse ... n2dal acc seisab ja 100 pc punni tehtud ebanormaalne .. o.o

 

Sellise suhtumisega inimesele ei tahagi keegi midagi teha. Paras SULLE, et sa oma rahast ilma jäid.

Minul teeb hetkel queste. ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.