Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Grow Kaspar videos.

Soovitatud postitused

Niisis, purel sain str 94, rohkem ei viitsind pelada, hakkasin pkama.. Praegu sain paar killi tehtud, hakkasin kohe sony vegast õppima, ning see tuli siis välja..

Siit ka veel üks küsimus, kui salvestasin .avi´na, oli faili suurus 150 Mb, kuidas salvestada väiksemana, mis mahuks youtube ja oleks ka normaalne kvaliteet. See kvaliteet mis preagu on, on lihtsalt jube!

Igatahes siis.. Rate, comment, subscribe! :)

Kuu aja pärast või nii peaks tulema täispikk video..

 

Statid:

Combat 65

Att 40

Stre 94

Def 1

Pray 31

Mage 25

Ranged 1

 

Grow Kaspar Trailer

Grow Kaspar. The last vid.

 

/edit: Pärast panen laulu peale, sest preagu Youtubes audioswap paneb näkku.

 

 

Mu eelmine pk video ka veel, enne kui kasutaja MarT´ile müüsin.

Totally Deaf pk vid

 

/edit: Hetkel juba video 1:30 pikk. (8 killi) siis kui video umbes 4-5 min pikk, siis laen üles.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei saa aru, miks köik panevad youtube videotele pmst ainult 2 lugu - finger eleven - paralyzer ning drowning pool - let the bodies hit the fool


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No tra kustuta see Totally vid juba ära ? Inimesed arvavad, et see on minu vid ...

 

Trailer oli normal , teise panin kohe kinni . Vihkan seda Let the Bodies hit the floor laulu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eino, mul võetakse sound kohe maha, kui panen ise laulu peale. Ainuke võimalus ongi youtubest seest panna mingi lugu peale..Seal ainult paar head lugu ongi, niiet eriti suur valik polnud..

Ja rune sword ftw ofc :D

Ja MarT, las see Totally Deafi video olla üleval.. Las arvavad..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eino, mul võetakse sound kohe maha, kui panen ise laulu peale. Ainuke võimalus ongi youtubest seest panna mingi lugu peale..Seal ainult paar head lugu ongi, niiet eriti suur valik polnud..

Ja rune sword ftw ofc :D

Ja MarT, las see Totally Deafi video olla üleval.. Las arvavad..

 

No tra äkki mulle ei meeldi kui need tüübid tulevad mulle ütlema, et miks sa seda sitta muusikat sinna topid ?

Mida sa teed videosi nendest accidest mis pole sinu omadki ... või mida sa müüd siis kui sa tahad kõik andmed + videod jms crappi alles hoida ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui ma selle video tegin, siis see oli minu oma. Mul on poh, ma jätan selle üles ja kasutaja andmeid mul pole juba ammu enam..

Banni sain sellepärast, et bottisin esimest korda selle kasutajaga, tegin 60 zeali ja oligi pizdets. Igatahes, kui keegi oskab, siis võiks aidata kuidagi appealida vms..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.