Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[BLOG] Transport

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

To Elvapoiss:

 

HARDSTYLE W000T!!!

Mingi 3 kuud tagasi ma vihkasin nagu hardstyle'i ja üldse elektroonilist muusikat, aga kui sõbraga ühel peol käisime, siis seal nagu koguaeg hardstyle tagus ja nii ta läks, tekkisid telefoni mõned hardstyle laulud ja nüüd aint seda sealt leidubki. Peale hardstyle on suht norm veel electro ja mõned trance lood (Kazantip on suht hea)

Lemmikud on muidugi Headhunterz, Showtek (Showteki lugudest on lemmik Colours of the hardstyle), Activator (Praegune lemmik hardstyle lugu on Activator - Set You Free), Brennan Heart, D-Block & S-te-fan.

Activator- Set you free, lihtsalt parim mu arust, bass põhja ja enjoy :D

http://www.youtube.com/watch?v=TbfddoppXGs

Showtek - Colours of the hardstyle, väga hea tümmmmm, enjoy!2:24 peal hakkab parim koht :D

 

To T0rr3s:

 

Tänud mate :D

Aga pohh see, kui spammivad, neid ma lihtsalt ignon, kes tuimalt spammivad.

Tänan nõuande eest :)

 

Tundub, et on ka normaalseid inimesi, kes ei käi postcounti igaltpoolt taga ajamas :D

 

Aga viimasest paarist päevast nii palju, et üleeilne shuffle meetup oli sõna otseses mõttes DISASTER!

Nagu mingi 15 matsi lubasid kohale tulla, lõpuks passisime kolmekesi Viljandis, keset bussa parklat ja pidime siis seal hakkama saama.

Aga see seltskond, kui nii võib öelda oli suht mõnus, rääkisime, tantsisime, sõime.

By the way folks, käisime Papa Pizzas söömas ja oli nii, et me tellisime kõik oma pitsad ära, ja kui ma lõpuks maksma läksin, siis oma tellitud foodi eest (suur Napoletana pizza ja koka) mis oleks pidanud 90.- maksma, pidin mina aint joogi raha maksma, ehk siis 15.- xD müüa feilis ikka.

Pärast, kui lõpuks sugulaste juurde jõudsime, siis naersime natuke veel oma shuffle videot.... hawt maisaa aru miks see peale jäi kus ma ninali käisin xD nägu üleni muda täis :D

Aga ei kino peab saama.

Hiljem istusin tüdruku juures, kutsus jälle mind enda juurde ööseks, aga nahhui ta siis oma sõbranna külla pidi kutsuma???

No oleks ju tore olnud, kolmekesi ja puha, aga ei, nemad passisid nagu vagiinas nokud ja olid terve õhtu vait -.-

 

Aga vot praegusel hetkel, mil ma teile siin midagi oma tegemistest trükkida üritan, on mul tuju ülimalt nullis...

Ei noh, tippude-tipp on lüüa üks ja sama jalg 2 korda vastu sama laua nurka, nii et verd jookseks..

kurat, ma ei saa nagu aru enam, nahhui ma veritsen viimasel ajal, nagu päevad oleks.... algul niriseb sõrmest verd,

siis jalast... mida helli ma valesti olen teinud?

Täna polegi nagu suurt midagi tehtud, päev otsa põhiliselt arvutis passinud ja csi pelanud, aga keda see kotib.

Tänud neile, kes seda ila lugeda viitsivad.

 

 

I'm out.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
To Elvapoiss:

 

HARDSTYLE W000T!!!

Mingi 3 kuud tagasi ma vihkasin nagu hardstyle'i ja üldse elektroonilist muusikat, aga kui sõbraga ühel peol käisime, siis seal nagu koguaeg hardstyle tagus ja nii ta läks, tekkisid telefoni mõned hardstyle laulud ja nüüd aint seda sealt leidubki. Peale hardstyle on suht norm veel electro ja mõned trance lood (Kazantip on suht hea)

Lemmikud on muidugi Headhunterz, Showtek (Showteki lugudest on lemmik Colours of the hardstyle), Activator (Praegune lemmik hardstyle lugu on Activator - Set You Free), Brennan Heart, D-Block & S-te-fan.

Activator- Set you free, lihtsalt parim mu arust, bass põhja ja enjoy :D

http://wwwutue.com/watch?v=TbfddoppXGs

Showtek - Colours of the hardstyle, väga hea tümmmmm, enjoy!2:24 peal hakkab parim koht :D

http://www.youe.com/watch?v=usZZ9J9ng94&feature=PlayList&p=C6614418541C21BD&index=0&playnext=1

 

To T0rr3s:

 

Tänud mate :D

Aga pohh see, kui spammivad, neid ma lihtsalt ignon, kes tuimalt spammivad.

Tänan nõuande eest :)

 

Tundub, et on ka normaalseid inimesi, kes ei käi postcounti igaltpoolt taga ajamas :D

 

Aga viimasest paarist päevast nii palju, et üleeilne shuffle meetup oli sõna otseses mõttes DISASTER!

Nagu mingi 15 matsi lubasid kohale tulla, lõpuks passisime kolmekesi Viljandis, keset bussa parklat ja pidime siis seal hakkama saama.

Aga see seltskond, kui nii võib öelda oli suht mõnus, rääkisime, tantsisime, sõime.

By the way folks, käisime Papa Pizzas söömas ja oli nii, et me tellisime kõik oma pitsad ära, ja kui ma lõpuks maksma läksin, siis oma tellitud foodi eest (suur Napoletana pizza ja koka) mis oleks pidanud 90.- maksma, pidin mina aint joogi raha maksma, ehk siis 15.- xD müüa feilis ikka.

Pärast, kui lõpuks sugulaste juurde jõudsime, siis naersime natuke veel oma shuffle videot.... hawt maisaa aru miks see peale jäi kus ma ninali käisin xD nägu üleni muda täis :D

Aga ei kino peab saama.

Hiljem istusin tüdruku juures, kutsus jälle mind enda juurde ööseks, aga nahhui ta siis oma sõbranna külla pidi kutsuma???

No oleks ju tore olnud, kolmekesi ja puha, aga ei, nemad passisid nagu vagiinas nokud ja olid terve õhtu vait -.-

 

Aga vot praegusel hetkel, mil ma teile siin midagi oma tegemistest trükkida üritan, on mul tuju ülimalt nullis...

Ei noh, tippude-tipp on lüüa üks ja sama jalg 2 korda vastu sama laua nurka, nii et verd jookseks..

kurat, ma ei saa nagu aru enam, nahhui ma veritsen viimasel ajal, nagu päevad oleks.... algul niriseb sõrmest verd,

siis jalast... mida helli ma valesti olen teinud?

Täna polegi nagu suurt midagi tehtud, päev otsa põhiliselt arvutis passinud ja csi pelanud, aga keda see kotib.

Tänud neile, kes seda ila lugeda viitsivad.

 

 

I'm out.

Showtek toodab nüüdsest peale paska..Nende plaadilt, mis nüüdseks üsna vana juba, on parim World is mine.

Parimad on ikka Headhunterz, Wildstylez(parim meloodia tegija imo) ja siis Noisecontrollers, ja nende ühislaul Tonight eriti hea.

Praegu meeldib mulle üsna Wildstylez - a complex situation(hea meloodia)

[video=youtube;EfM-_r5kXKA]

 

Ja ühed lemmikumad läbi aegade on:

[video=youtube;v1-7zdqWeyA]http://www.youtube.com/watch?v=v1-7zdqWeyA

ja

[video=youtube;4nwE8a-VTUc]

 

Esimest korda sai kuulatud mingi 2004/2005 aasta seda, nüüd peaaegu viimased 3 aastat pmst only hardstyle kuulanud(see suvi sai ka klubimuusikat natuke kuulatud)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njah suht käre, minujaoks need laulud liiga electrod:D

Ise kuulan pmst kõike millel on hea bass taga, s.h rap ja techno, mis on väga erinevad tegelt.

 

Kui sulle bass meeldib, selline, mis maja raputab siis 100% soovitus:

Youtubest peaksid leidma need laulud. Kui need meeldivad võin sulle veel neid anda. Need laulud peaksid olema ikka väga võimsa bassiga, mitte ei peaks, vaid ongi.

 

Muidu jap kahju et viljandis elad, võiksid tartus elada:D

 

Aga edu sulle elus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

To Elvapoiss:

 

Ma ei tea, suht Showtek minu arust hea, aga noh, eks igalühel oma maitse, aga see Noisecontrollers on suht hea jah.

 

To Ciaagent:

 

Ai raisk :D see Crunkin' beat oli mass:D:D tänud.

 

Ei muidugi, kõik kes siin mu blogi vaatama juhtuvad, pange ikka videosi siia, mingit head tümmi jne, ei pea aint elektrooniline muusika olema, võib muud ka, siis teistel ka lõbusam, kuulavad head biiti ja loevad mu igavat elu :D

 

Pean ütlema, et viimasel ajal (noh, alates tänasest hommikust) on hakanud asjad paremuse poole minema.

Keegi teist ei tea vist, et ma ei saa oma vanematega eriti läbi, aga täna kui nad helistasid, tundus, et suhted hakkavad paranema...

Ei tea mis selle põhjuseks olla võib? (Got any ideas?). Aga see selleks.

Täna passisin jälle niisama tühja ja passisin vist juba kaheksandat korda "Avatar'i," noh mõnda filmi muidugi veel, nagu näiteks "Step Up 2."

Viimane oli suht norm, mis rääkis tüdrukust, kelle ema on surnud ja kes elab oma tädi juures. Ta tegeleb hip-hop tantsuga ja on tiimi "4-1-0" liige.BLABLALBA.

Anyways saingi lõpuks oma phatt pantsid kätte, polnudki erilises vaimustuses neist, ootusärevus oli palju põnevam.

Päev möödus nagu öeldud, arvuti taga, aga unustasin lisada, et harjutasin natuke shuffle't ka, sest plaan on sisse saada Eesti ühte tiimi nimega SleepShufflers AKA sPs.

Samas kutsusin ka tüdruku enda poole ööseks ,maja on tühi, meie oleksime siis siin kahekesi ainukesed, if you know what I mean ;)

 

 

MA LIHTSALT PIDIN SELLE VIDEO SIIA PANEMA :D

TULED KUSTU,HQ, TÄISEKRAAN JA GOOOO!

NAUTIGE:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.