Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M>combat 126/138, 13 x 99, 400m+ pank

Soovitatud postitused

VIP

Olen huvitatud, mitmes omanik? Lisa mind (mess signas).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita usaldada teda kuna isik võtab kasutaja tagasi 100%, minu parimat sõpra scammis .... müüs kasutaja ning võttis tagasi mingi kuu ajapärast. kasutajal on 3-5 omanikku, edu ostjad , mu sõbral oli edu ainult sellles,et kaotas 3.000 Eesti Krooni ostes talt kasutaja.sad scammer :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

1)seda acci pole kunagi varem müüdud

2)näita pilte vms, kus ja millal on seda acci varem müüdud(koos kuupäevaga)

3)kes sa oled ja kes on sinu parim sõber?

4)kes on kasutaja omanikud?

5)kui ma müün ainult käest-kätte, siis kes olen mina? (isegi siis, kui on tehtud ülekanne, siis ta peaks mu nime teadma)

 

Anna vähemalt natukene tõendeid oma valeliku informatsiooniga!

Niisama mustata ei ole tarvis, ei võida sellest sina ega mina

 

Aitäh!

 

 

 

(PS. ma arvan, et sa oled see "facebook" kes mulle keyloggerit üritas saata ning kelle pärast sa banni said)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei soovita usaldada teda kuna isik võtab kasutaja tagasi 100%, minu parimat sõpra scammis .... müüs kasutaja ning võttis tagasi mingi kuu ajapärast. kasutajal on 3-5 omanikku, edu ostjad , mu sõbral oli edu ainult sellles,et kaotas 3.000 Eesti Krooni ostes talt kasutaja.sad scammer :/

ma arvan et sa ise scammer ja f2p-d tasub usaldada niiet ostge võta seda kui free bumpi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei soovita usaldada teda kuna isik võtab kasutaja tagasi 100%, minu parimat sõpra scammis .... müüs kasutaja ning võttis tagasi mingi kuu ajapärast. kasutajal on 3-5 omanikku, edu ostjad , mu sõbral oli edu ainult sellles,et kaotas 3.000 Eesti Krooni ostes talt kasutaja.sad scammer :/

 

endal on ainult 1 postitus ja tuled siin scammeriks kutsuma...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pakuksin 1.3k, kuid sa pole vist nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.