Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus 100% Eesti RSPS L2PSCAPE

Soovitatud postitused

VIP

Täna oli 28 inimest sees .

 

Liituge @@@@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EI SOOVITA OMA AEGA RAISATA SELLE TÕMBAMISEL ! :)

 

Väga mõttetu mäng .. raiskasin 7 päeva oma elust, et seda sitta mängida .. ja siis nad lihtsalt kustutavad mu panga .

Vabandan nende ees kellele msnis spämmisin, et votege sellele sitale , niiet jhm . Nüüd mul alles jõuab kohale, et miks mõned tüübid hackisid ja mõned quitisid ..... KUNA SEE MÄNG ON LIHTSALT NII MÕTTETU :)

 

Aga jh , cya . Rs ftw .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EI SOOVITA OMA AEGA RAISATA SELLE TÕMBAMISEL ! :)

 

Väga mõttetu mäng .. raiskasin 7 päeva oma elust, et seda sitta mängida .. ja siis nad lihtsalt kustutavad mu panga .

Vabandan nende ees kellele msnis spämmisin, et votege sellele sitale , niiet jhm . Nüüd mul alles jõuab kohale, et miks mõned tüübid hackisid ja mõned quitisid ..... KUNA SEE MÄNG ON LIHTSALT NII MÕTTETU :)

 

Aga jh , cya . Rs ftw .

 

Mida sa türa virised koguaeg? Nahhui ise sebisid Ashy käest 2bil karil xbowe + veel sitta.

Eile sa ise spawnisid SITAKS asju omale + sa bankisid kah neid veel ja nüüd jonnid, et sulle tehti bankwipe???

Saa üle oma pangast rofl, sul nagunii seal midgi ei olnud.

Mart see vasakpoolne.

aaaaaaq.png

 

 

 

Eniveis, ise quitisin kah, osa asju sai endale Karl ning enamus asju läks Skz'le. Edu neile ja edu teile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida sa türa virised koguaeg? Nahhui ise sebisid Ashy käest 2bil karil xbowe + veel sitta.

Eile sa ise spawnisid SITAKS asju omale + sa bankisid kah neid veel ja nüüd jonnid, et sulle tehti bankwipe???

Saa üle oma pangast rofl, sul nagunii seal midgi ei olnud.

Mart see vasakpoolne.

aaaaaaq.png

 

 

 

Eniveis, ise quitisin kah, osa asju sai endale Karl ning enamus asju läks Skz'le. Edu neile ja edu teile.

 

ROFL ? Jätsin alles ? Ye right idiot .

 

Me lihtsalt selle karliga tegime võidu kumb saab ennem need nimetatud asjad valmis ( mingi pink partyhat , heroic cape ja bandos whip vist ) JA ME EI TEINUD SEDA AVALIKUS KOHAS ... siis kui kõik magasid juba .

 

Aga see muidu suht huvitav mäng tbh .. lihtsalt mulle ei meeldi kuidas pank removitakse mingi debiili pärast .. oleks need 2bil Karils Crossbowe ära removind ja vsjo . Btw M, sa oled ikka tõsine wannabe :) Ja ära muretse , mul oli pangas ikka mõnusalt asju :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma wannabe? L?

 

Jup , suht hale .. Teed pildi kuidas me Karliga funnisime . ROFL .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja ma olen wannabe?

Tatt ära tõmble.

 

M has Spoken ! OMG !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kange kasutajad mulle . XD


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei saa enam tõmmata?

 

Invalid or Deleted File

The key you provided for file download was invalid. This is usually caused because the file is no longer stored on Mediafire. This occurs when the file is removed by the originating user or Mediafire. If you believe you have reached this page in error, please contact support.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.