Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: raresid, mida ei saa ge-st kätte.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Paljuga kõige odavama phati sebid? ma pole kindel, kas purple on enam kõige odavam?

 

Purple kõige odavam jah ning kui sul trade raha olemas, siis peaksid irl veel ~350.- peale maksma.

 

Royal 50.- võid perse minna, Pac.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tead, sa algklassi tattnokk võiksid natuke leebemalt suhtuda.. kedagi ei huvita et sa oled mingit uut sorti gängstavänskta kellel pappi igalpool.

 

stan on 18..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oih, vabandust, ma ei teagi, ka 100.- ? Ei tea selle streeti praegu, paar päeva tagasi oli ~140M vist tho

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oota, mis ma situn täis ennast RS pixlite peale ?

 

Nice try..

 

 

NICE COMBACKZORZ!!!!

 

Ikka müün!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oket sorry aga ma tõesti ei saa sellest teemast nati aru oot et nagu annan sulle eeke ja sina ostad mulle asja ja siis pärast pean sult veel selle asja rune coinides ära ostma või mis?? kui aga sa annad selle kuidagi üle siis tahaks endale god swordi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma annan sulle trade raha eest asja, mida GE-st kätte ei saa. Võite enne hinna üle vaadata W2-st ka, et palju on väärtus üle ge väärtuse. Godswordi üle anda ei saa :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa ei saa ikka aru v? On erinevaid asju, mis maksavad tegelikult rohkem, kui trade price see on street price...Näiteks Blue Partyhati street price ulatub üle 2,5B, sina maksad Stanile, et tema sulle ostaks näiteks Blue Partyhati, mille eest peab Stan maksma 2,5B ja sina ostad talt trade price (~~500M)+ eesti kroonid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.