Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

F1 - 2010 hooaeg

Soovitatud postitused

Pole eriline fänn, aga kui Shumacher ei suuda ikka võita paari sõitu siis on ikka hale küll.

 

Mai näe midagi mis seal haledat oleks. Ta on juba vanaem kui peaaegu kõik sõitjad ja ta ei ole sõitnud 3 aastat. See, et ta on võitnud 7 MM tiitlit ja ta on parim sõitja kes F1´s kunagi olnud on ei tähenda seda, et ta võidab kohe. Mõtle tõsiselt enne kui kirjutad oma jura...

 

Aga muidu tundub, et Schumi auto on konkurentsivõimeline ja tal endal ka hea füüsiline vorm. Samuti uus kütusetankimise keeld teeb minuarust põnevamaks sõidu ja kuskil oli kirjas, et nt. Ferrari ja Renault (vist) mootori tarbimise vahe võistluse peale oli 30L. Mis tähendab, et tiimid võivad teha siis väiksemaid mootoreid ja võita kaalus ja ruumis.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole eriline fänn, aga kui Shumacher ei suuda ikka võita paari sõitu siis on ikka hale küll.

 

minu arust kui ta ei võida ,ei tähenda see kohe ,et ta on hale kuna omal ajal oli teisiti kui nüüd.

 

aga jah russia võiks vastu seina sõita ja surma saada.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minu arust kui ta ei võida ,ei tähenda see kohe ,et ta on hale kuna omal ajal oli teisiti kui nüüd.

 

aga jah russia võiks vastu seina sõita ja surma saada.

 

no seda kindlasti, et ta ei saa kohe võitma ju hakata:D

aga jh minu arust tegi vale lükke, võik hakata siiski oma pereelu elama hakata.

 

aga las see venelane olla, nagunii ta midagi teha ei suuda:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan et scummahar läks selle pärast sõitma ,et praegu masu ja rahakottis pole enam nii palju miljardeid kroone kui olid sõidude ajal :D:D

 

aga jah


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Carbon Fiber? Aluminium? Naah, made mine out of steel.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma arvan et scummahar läks selle pärast sõitma ,et praegu masu ja rahakottis pole enam nii palju miljardeid kroone kui olid sõidude ajal :D:D

 

aga jah

 

Kui sa nii tõesti arvad siis oled ikka paras idioot. Tõesti mõtled, et Shumacher l2ks raha pärast sõitma? edu.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.