Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: ülihea p2p pker.. sobib ka f2p jaoks

Soovitatud postitused

peale pea 6 aastat mängimist olen otsustand löplikult quitida runest, tegelt pole üle poole aasta üldse mänginud, aga nüüd ei plaani enam tagasi ka tulla, kuna on meeldima hakanud ise java mängude koodimine :D igatahes, kas kellegil on soovi minu hea pker acci peale, parim kill mis temaga on önnestund saada, on dragonfull helm, kui need maksid veel 52m, isegipilt on olemas :cool: bank on tal mingi 5m ja noh, mage 94, on ka jäänud köigest 230k nii et ülikövv pker, ise mulle meeldis temaga f2p pkata, no armoris tulid ikkae kenad k.od aga nüüd on mingid leimid körged hitid, mis on suhteliselt segadusttekitavad, igatahes, ilma pikema jututa :

 

accmyya.jpg

 

olen ainuke omanik, köik recoveryte vastused ja muud vajalikud infod on olemas... kui tahate, vöin lasta kellegil acci üle ka kontrollida, pm panen oksjonile, et parim tulemus vöidab, olen suhteliselt usaldusväärne kuna olen vana firecapede tegija, ja staasi on üle 600 cape varem olen müünud maha 3 acci, ühegagi pole jamasi tulnd :)


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vahetust ???? lisa [email:tbhg3gik]sansander1@hotmail.com[/email:tbhg3gik] seal saad infot


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.