Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Tasuta]Mõningad authid kõigile[Tasuta]

Soovitatud postitused

VIP

Hetkel päevikut ei tee, sest nädala pärast Aafrikasse 16 päevaks. Tagasi tulles teen arvatavasti memberiks ja siis vaatab, maybe teeb päeviku kah :P Annan lihtsalt hetkel siin teada oma levelitest, et näidata kui palju nendest kasu on olnud ( väga väga palju kasu :)). Ööga tegi fm 59-73 :P


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mul küll mitte, etkel teen


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vaata ülemisi postitusi paljudel see jama ei tohi vist hiirt liikutada ma ei tea panin kinni ikka töötab edasi ...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma ei tea :D aga kui ei usu mind võin saata pildi et mul fm töötab


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täitsa v*ittus rax....täänks..saan oma botteril nüüd fishingut kah edasi lasta :P ( eelmise authi mis mul oli müüsin maha)..

 

// moded peaks tõesti välja mõtlema nn mingi embleemi botterite elu paremaks tegijatele :P


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noproblem aga me kes jagame tasuta neid siin teeme võimalik et rahalist kahju paljudele, kes ei tea et need siin üleval. Näiteks rs24 punamuts müüb täpselt samu botte nagu siin, mis kas ulme kokkusattumus või siis lihtsalt müüb neid. Suht paha tunne hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.