Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Amichie sa teed ka siin midagi või?

Soovitatud postitused

Külaline blu

Ollu nagu ma aru sain lahkus juhtkonnast, alex pole seal juba ammu, samuti ka rapidload, hetkel oled sa ainuke administraator siin foorumis.

Foorumiga sa loomulikult ei suhtle, keegi meist ei tea kes sa oled(?) (sa pole ennast tutvustanud), millega tegeled ega midagi. Ainuke asi mis sa teed on müüd oma pinne ja bumpad oma threadi' runescape all.

Anna andeks Amichie, aga moderaatoritel pole kahjuks muud ligipääsu kuhugile kui lukustad/warnida/kustutada, sinul on aga kogu admin paneel kasutada, kuhu sa viimati sisse logisid i guess oma esimesel admin päeval. Kui sa jätkad foorumiga nagu Rapidload, kes oli vaid admin ja ei teinud midagi (arusaadva, ülikool ja nii), siis ma ei näe mis kasu sinust rohkem on kui eelmistest adminitest kokku.

 

Ideid/Soovitusi on küllalt mis foorumiga teha, kuna sa oled ainuke kes neid täide saab viia, siis võta end kokku ja hakka midagi tegema, hetkel pole sa midagi teinud ja pole absoluutselt oma admini positsiooni väärt. Ja kui käib ülejõu kahe foorumiga korraga tegeleda, astu tagasi, pane superman w/e adminiks.

 

Warni ma ei soovi, sest see on tegelikkus mis just öeldud sai.

 

Tänan tähelepanu eest,

 

S

 

NO HARD FEELINGS PLZ

 

spongebobrainbow.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on Ollu enda probleem, et ta tuleb korra tagasi, siis jälle kaob, jah Amichie eriti ei käi sees, tal endal kool, seal on raske graafik nagu ma aru sain ja võib-olla arvutis on tal päevas aega olla ainult 1 tund, mõnikord ka üldse pole.

 

Las ta siis teeb mõningat moderaatorit Adminiks, kes sellega tegeleda viitsiks, andke andeks talle...

 

Samamoodi nagu paljud rääkisid ütlen ka, et inimesel on oma elu...

 

Usun, et saate lahendatud.

 

Cheers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on Ollu enda probleem, et ta tuleb korra tagasi, siis jälle kaob, jah Amichie eriti ei käi sees, tal endal kool, seal on raske graafik nagu ma aru sain ja võib-olla arvutis on tal päevas aega olla ainult 1 tund, mõnikord ka üldse pole.

 

Las ta siis teeb mõningat moderaatorit Adminiks, kes sellega tegeleda viitsiks, ande andeks talle...

 

Samamoodi nagu paljud rääkisid ütlen ka, et inimesel on oma elu...

 

Usun, et saate lahendatud.

 

Cheers.

 

Olari pole tagasi tulnudki. Millest Sa jahud?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olari pole tagasi tulnudki. Millest Sa jahud?

 

Ennem ta astus admini kohalt tagasi, siis tuli tagasi ja nüüd jälle ära...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennem ta astus admini kohalt tagasi, siis tuli tagasi ja nüüd jälle ära...

 

Esimest "lahkumist" nüüd küll mingiks minemiseks nimetada ei saa. Hetke-emotsioonid lihtsalt, kuid praegu on tõesti asjad tiba omamoodi..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Mul pole mingit plaani teda maha teha või läbi sõimata, ei. Lihtsalt keegi kõrgemalt mainis siin mõnd aega tagasi, et Amichie valiti kuna tal rohkem aega tegeleda foorumiga ja et ta tajub biiti. Teises pooles ma ei kahtle, aga kas tal aega on tegeleda... noh seda ma veel märganud pole et tal aega oleks.

Rohkem admineid võiks olla, varem oli 3, nüüd 1. Selles suhtes, pange keegi veel pulti. Olin ise, seega tean omast käest et ega admin paneel pole tuumafüüsika, iga mõtlev inimene saab hakkama.

Võtke mingi superman, sunparty või miskit.

 

 

oioi, unustasin ära, since amichie on ainuke admin siis ainult tema saab juurde lisada admineid, niiet surnud ring, kardan et seda ta ei tee :(

 

Cheers,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise pooltaks kah supermani või souli adminiks.

 

minu arust see amchie käib väga arva msnis ja vahvlis.

 

mis siis saab kui tal tuleb kah koolis raskusi ja lahkub?

kes siis hoiab seda foorumit üleval?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te ikka teate, et vahvlis puudub demokraatia. Rahval pole siin võimu ja aadlikud valitsevad. (Go Sunparty!)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Mis selle teema mõte? moodustame parlamendi koosseisu?:D

 

Minu arust ma ütlesin päris selgelt.

1) Amichie muutuks aktiivsemaks, või

2) Valitaks admineid juurde (moderaatorite seast) !!

 

ma ei näe probleemi kui vahvlis oleks 3-4 adminit kokku. ongi parem, muutuks kiiremaks siin see eluolu.

sest hetkene on maru vaikne&not_so_often_foorumis (aka samasugune nagu Rapidload varem) ehk uuendusi ega midagi ei tasu temalt loota. müüb oma pinne ja sellega kõik piirdub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.