Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsime Võrust trummarit !

Soovitatud postitused

VIP

Msn: [email:oeglcm4y]Orcut@live.com[/email:oeglcm4y]

 

Parem, kui oleks linna sees. Teeks siis punk, alternative, intrumentaal, soft/hard rock, power/heavy metal ja muud sellist.

Hetkel on olemas rütmikitarrist, soolokitarrist, bass. Ruumi saaks kultuurimajas Kannel ja seal saab harjutamas käia. Seal on olemas ka igast trummid ja muu tehnika.

 

Inimesel võiks siis olla vähemalt aastane kogemus trummidega vms. Rütmitaju võiks ka juba veidike olemas olla. ;p

 

Kui olete huvitatud JA Võrust., võtke ühendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mis lindistusi sa tahad, kui pole rahvastki koos? Looming on veel noor ja oma laulud hakkavad ka vaikselt tekkima ja valmima.

GP faile ma küll saatma ei hakka.

Hetkel on oluline kamp kokku saada, koos mängima õppida, covereid teha ja/või siis hakata innovatsiooniga tegelema.

 

OldSchool, sa ole vait ja naudi seda 2 punkti, mida varsti saad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga vot seni, kuni sa pole mind kuulnud, ära tule noksitama midagi ;)

 

( õnneks keeg ie ikuule kaa arvatavasti :D:D )

 

sest sa ei oska mängida ?

and something more - go create an hardstyle. and stop this freaking lie.

// ja orcut siit tatikate foorumist ei leia sa küll kedagi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sest sa ei oska mängida ?

and something more - go create an hardstyle. and stop this freaking lie.

// ja orcut siit tatikate foorumist ei leia sa küll kedagi...

 

ma ei saa öelda, et ma ei oska. nagu tanel mainis " viisi peaks oskama taguda " ja vot sellega saan ma hakkama :D

aga selles on sul õigus, et hs ftw :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hs suck my dick

how da fuck could that be possible ?

olengi ?

tra ma mäletan kui sa lubasid mu venna maha lüüa, ta sai su numbri ja vastu kostus HEELIUMMMMM:D:cool:

 

löögivennad on siin kõik aga sa ise ka eriline antiheelium pole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sit bmth , tra sa oled ju mingi suvakas , kes lihtsalt märtsikuus lendas foorumisse , kuu pole veel läbigi ja pc nagu muda , kradi isekas oled ka veel .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
how da fuck could that be possible ?

 

 

löögivennad on siin kõik aga sa ise ka eriline antiheelium pole :D

 

türa kui ma sind litat veel bussipeal näen lendab sulle jalg näkku tra mis heelium ma sul olen=?! kuradi eitaja mida sa junni püksi lasid siis kui ma küsisin et kas sa Revot tead..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa kui ma sind litat veel bussipeal näen lendab sulle jalg näkku tra mis heelium ma sul olen=?! kuradi eitaja mida sa junni püksi lasid siis kui ma küsisin et kas sa Revot tead..

 

 

Tead, et massiline ropendamine näitab sinu argust ja psüühikahäireid? Pole ju palju palutud tooni veidi madalamal hoida?

 

 

Orcut, sorri, et spammin.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
türa kui ma sind litat veel bussipeal näen lendab sulle jalg näkku tra mis heelium ma sul olen=?! kuradi eitaja mida sa junni püksi lasid siis kui ma küsisin et kas sa Revot tead..

 

Njaa, lita õnneks pole, bussipeal .. ah usu mind, küll me näeme üksteist veel ;)

jaa .. ma lasin püksid täis `:D okei :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma võiksin ka kandideerida, 7 aastaselt hakkasin mängima, praegu 15 kohe, biiti tajun ja olen mitmes bändis mänginud, koolibändis olin ka trummar. ;)


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järjekordselt on siin 1 kes tahab saada "EESKUJULIK" embleemi

 

Mul ei ole nedest embleemidest sooja, ega külma. Lihtsalt häirib, kui igas teemas peab keegi ikka ja jälle "kõvat meest " mängima.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.