Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Counter Strike Manager (CSM)

Soovitatud postitused

Mis on Counter Strike Manager ehk CS-Manager?

CSM on Counter Strike baasil ehitatud brauseripõhine mäng, kus sa vastutad terve enda tiimi eest (mängijad, finantsolukord, treenimine, liigamängud, taktikad, töötajad, igasugused karikavõistlused jne). Kas saad hakkama tippu tõusmisega või langed veel madalamale? Kõik see on sinu teha.

Mängus on 2 kaarti: dust2, aztec.

 

Huvitavaks teeb asja ka see, et mängul on LIVE 2D võimalus, ehk siis näed enda mänge 2D lives.

 

Minu arvamus mängust?

Ütleme ausalt, et parim brauseripõhine niiöelda "mänedžer mäng". Sellepärast seda ka juba mänginud ~650 päeva. Mulle meeldib selle juures just see, et võimalusi on palju. Kui tahad parimaks saada, siis on vaja rohkem, kui lihtsalt parimaid mängijad. Taktikatega võib palju korda saata.

 

Mis seal teha saab?

* Vastutad enda CS tiimi eest.

* Finatsolukord

* Mängijateturg (ost/müük)

* Scout (scout toob sulle noori mängijaid)

* Taktikad (palju võimalusi igasugu taktikate tegemiseks)

* Advanced taktikad (Mida osta [E] eco roundiks? Mida osta standard roundiks? Mida osta [P] pistol roundiks?

* Treeningruumid ja treenimine

* Personal (meedikud, PR-mänedžer, scoudid, treenerid)

* 2D LIVE mängude jälgimise võimalus (alguses 7 päevas tasuta, pärast on 25.- kuu. Mugavaks teeb see, et Eestis on võimalus maksta SMSga!)

* Foorum, nii Eesti enda oma kui ka rahvusvaheline.

* Asjade ostmis võimalus mängijatele (klaviatuurid, kõrvaklapid, hiired, energiajoogid jne)

* Sponsor (mida paremini esined, seda rohkem makstakse)

* Missioonid (palju erinevaid, kui saad missiooni sooritatud, siis saad selle eest punkte. Mida rohkem on punkte, seda paremaid sponsoreid pakutakse)

* Klanni mänguserver (serverikohad, nimi, võimsus jne)

 

1 hooaeg kestab 50 päeva. Liigamängud toimuvad igal tööpäeval kell 15:30 (Eestis).

 

Väike DEMO tutvustamiseks (pildid): http://www.cs-manager.com/demo/index.php

 

Enda kasutaja on mängus: Frankie Kramer

 

Kui alguses abi vaja, siis saatke kiri kasutajale "Retro", kes ei ole küll eestlane, aga on programmi "CSM Mentors" juht ning annab teile edasise info, ehk siis viib teid kokku mõne "CSM Mentors" Eesti liikmega, kes teid siis aitab.

 

Mängu link: CS-Manager

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On jah huvitav, eriti ei pea midagi tegema ega nolama 10h päevas (nagu rs) aga pelasi on põnev vaadata liigas.

 

Jälle jääb rs sulle ette...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ohjaaa.. CSM on vägagi mõnus pela vahetevahel.

 

Ise just sain liigasse 3.8 tänu sellele Season 45' tulekule.

Loodan tõesti, et mu klannis asjad paranevad, kuna praegu on finantsolukord kriisiäärel ja rebuildida ka ei viitsi eriti.

 

Praegu olen vast seda kokku mingi 3 kuud pelanud, kuid klannid on põhja lennanud, sest olin eelmine kord algaja.

Praegu idlen seal vaikselt ja teenin raha liiga peladega.

 

Soovitan soojalt ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Keegi siit mängib?

Ise müüsin enda 2 noort maha ning ostsin asemele 2 vanurit.

Praeguse hooaja saanuks 1.2 liigas võita, kui oleksid vaid tahtnud, aga mõtlesin, et kasulikum on veel 1.2 istuma jääda. Järgmine hooaeg kogun raha PER WIN sponsoriga ning üritan hooaja lõpus CLi välja vahetada. Selleks ajaks on ka mu viimane noor enda oskused ära treeninud ning võin 1337.ee kobida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oi kurat, juba teine liigamäng uuel hooajal otsustas ära liiga võitja. Jäin d2'l alla enda kommuuni kaaslasele. Suuresti tänu murtud südametele, mis mu vanuritel on, kes soetatud sai. Mehed lihtsalt ei suutnud lasta üheski olukorras, masendav. Tuleb valmistuda järgnevaks mänguks temaga kuu lõpus ning vahepeal kõik tulevased mängud ära võita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.