Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cxx Jr Diary| 99FM |

Soovitatud postitused

VIP

nii nummi!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

congratz. Suht kiire areeng , statsid on ka normid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

botter, kurb botter.

 

passisid amuuritiger cc's ma hüüdsin sind mingi 10x järjest 10min jooksul, private oli off, cc's olid, ei vastanud mitte kellelegi. botter, btw, 70-99 fm on tal botiga lastud, ostis mu käest authi.

fletch ka lastud mingi 60 pealt botiga..

 

mining ka suht 1-80 boted niiet jamh..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
botter, kurb botter.

 

passisid amuuritiger cc's ma hüüdsin sind mingi 10x järjest 10min jooksul, private oli off, cc's olid, ei vastanud mitte kellelegi. botter, btw, 70-99 fm on tal botiga lastud, ostis mu käest authi.

fletch ka lastud mingi 60 pealt botiga..

 

mining ka suht 1-80 boted niiet jamh..

 

kahju kui sa midagi ei tea..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kahju kui sa midagi ei tea..

 

mida ma ei tea?

fm on mingi 60/70-99 botiga lastud, minult said authi, rääkisid koguaeg, et botid.

mining on ka 40-80 lastud, täna hommikul tuli ,meelde, et sa uhkustasid kuidas mining 40 käsitsi tegid, ka selle authi ostsid minult.

siis, fletch, täpselt et tea mis levelist aga mingi 55/60-75(vöi mis iganes sul pole) botitud rsbot.org scriptiga.

kogu su pank on boted, sa ise teinud ainult combat skille, kui sedagi, pole mötet tagasi ajada.

 

Loodan, et sirgub midagi ilusat.

7p.

 

see banned varsti, täna olen möned korrad reportinud seda juba


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida ma ei tea?

fm on mingi 60/70-99 botiga lastud, minult said authi, rääkisid koguaeg, et botid.

mining on ka 40-80 lastud, täna hommikul tuli ,meelde, et sa uhkustasid kuidas mining 40 käsitsi tegid, ka selle authi ostsid minult.

ülejäänud on botiga lastud, kogu su pank on boted, sa ise teinud ainult combat skille, kui sedagi, pole mötet tagasi ajada.

 

Loodan, et sirgub midagi ilusat.

7p.

 

see banned varsti, täna olen möned korrad reportinud seda juba


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mida ma ei tea?

fm on mingi 60/70-99 botiga lastud, minult said authi, rääkisid koguaeg, et botid.

mining on ka 40-80 lastud, täna hommikul tuli ,meelde, et sa uhkustasid kuidas mining 40 käsitsi tegid, ka selle authi ostsid minult.

siis, fletch, täpselt et tea mis levelist aga mingi 55/60-75(vöi mis iganes sul pole) botitud rsbot.org scriptiga.

kogu su pank on boted, sa ise teinud ainult combat skille, kui sedagi, pole mötet tagasi ajada.

 

 

 

see banned varsti, täna olen möned korrad reportinud seda juba

 

einojah... midaiganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
einojah... midaiganes.

 

BOT!, miks päeviku tegid siis?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no mis see sinu asi on??

las poiss valetab, ban tuleb kunagi nagunii, aga ega sellepärast ei pea reportima.

 

vaata, et ban siis ei saa

tee mingi 2-4 week brake ja lase ise cmb.

 

ma ei repordi sellepärast et ta valetab ning närvitseb, vaid sellepärast et ta botib ning käib pinda mulle


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega ma pole öelnud et ei tohi mängida, suht savi, vähemalt ma loodan et saab banned.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keskmine rida low


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

99miningplz


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sup

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.png


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.