Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Esmakordne piniostmis võimalus Eestis. 38.-/3.80 $

Soovitatud postitused

Müüa siis pine 40.- each. Alguses olen suht tundmatu, tean et te ei julge usaldada, aga ma olen nõus mmi kasutama.

msn:UUS MSN /// [email:2wrfgbia]kasparpin@hotmail.com[/email:2wrfgbia] /// - Lisage sinna, sest vana täis.

Ette annan usaldusväärsetele.

Hetkel stock: 0

(ei osta väga palju korraga alguses)

Kõik on kuus kuud kestvad pinid, mis annavad 1 kuu membershipi.

Maksmisviisid:

Swedbank - 40.-

Sollides maksta veel ei saa. (kui paremini minema hakkab, siis lisan ka selle võimaluse)

 

Pinid sisestan mina ise. Kui te soovite ise sisestada, siis uut pinni ei saa kui hakkate mingi juttu ajama, et invalid pin.

 

Enne tehingut küsige alati PM-i mult, ma ei keeldu kunagi.

 

kukkel ei osand tehingut panna :P niiet pmst +1 tehing

ostsin pini, käisin ette, usaldusväärne!

 

/edit: Sain paypalis limiti, niiet hetkel ei saa enam paypaliga osta. (siiski loodan limitit maha saada)

 

Kui tekib küsimusi, postitage siia teemasse, või võtke ühendust msni teel.. [email:2wrfgbia]kasparpin@hotmail.com[/email:2wrfgbia]


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks sinu ja Kukkel-i Ip-d nii sarnased on?!?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sellepärast et me elame üksteisest vist u. 300-500m kaugusel.

Edit:

Kakoi uudne/esmakordne?

Mina pole veel siiamaani eestis näinud pinimüüki läbi lehekülje v.a. Jagexi enda oma.

Edit2: to shadowcat, kui ma oleks ise selle kasutaja teind, siis ma arvan, et ma oskaks ikka tehingut panna..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No samas, selle lehe kaudu, saab ka makseid teha siis kui ma olen offline, e. pool tehingust on tehtud juba. Kui te olete oma poole ära teinud pean ma vaid korra oma paypali vaatama ja siis pini teele panema..

Lehekülg on jah veel beta versioonis.. Umbes kuu-kahe pärast peaks automaatseks minema, e. saate pini kohe kätte..

Edit: muutsin hinda veidi, sest tuli välja, et paypal võtab 0.45$ vahelt.. Minuni jõuab siis 3.55 dollarit..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.