Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Windows 7 + cs = Ping 100+

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
omfgg, panid killu maha ?

putsi hoia siit eemale krdi vittsilm anhhujküll .

 

Lisaks siis ühe asja ka veel siia. Olen näiteks internetis vms niisama arvutis siis vahepeal on igast ikoonid ja need slidebarid vms sakilised. Nagu graafikaga oleks midagi viga. See ütleb veel, et videokaardiga peaks siis midagi olema.

Maksab see nVidia 9700 palju ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omfgg, panid killu maha ?

putsi hoia siit eemale krdi vittsilm anhhujküll .

 

Kle sa tatikas jää vait eks ?.

Mida sa paugud krt ?.

 

Ma jagan siis häid teadmisi, mis on kasulikum osta või teha, et muuta gaming paremaks.

 

Krdi päda rsk, kopp ees sellistest.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lisaks siis ühe asja ka veel siia. Olen näiteks internetis vms niisama arvutis siis vahepeal on igast ikoonid ja need slidebarid vms sakilised. Nagu graafikaga oleks midagi viga. See ütleb veel, et videokaardiga peaks siis midagi olema.

Maksab see nVidia 9700 palju ?

 

Kle, vana sul arvuti on? Ise olen ostmas omale uut arvutit( Windows 7'ga mõistagi ), ei tahaks sama jama pingi:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI olegi nii väga juust arvuti..

 

Võibolla on üldse see kammajaa, et nö neti omanik tõmbab sealt mingit informatsiooni.

Mine ruuterisse netiga( Tavaliselt peaks olema ip selline: xxx.xxx.x.x, vaata seda võrguandmete alt, mis ruuteri ip, sealt vaata logis, mis toimub, mis IP-ga keegi mässab, leiad, et teatud ip mässab üleliigselt, siis jäta see ip meelde ja vaata Local Users(Network) Vms, ehk see näitab, kes kasutavad netti. Kui seal listis seda IP pole, siis on selge, et su netipakkuja mässab seal.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Draiverite poolest siis nii palju, et Windows 7 tõmbab ISE need automaatselt ära.

 

Ja see peab siis ikka suhteliselt juust arvuti olema...

 

On kõvasti juhtumeid, kus vigased/valed driverid peale tõmmanud ja epad ikkagi ise need tõmbama peale.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Väike bump. Csis mul ping okei, nagu ma eelnevalt mainisin. Arvuti on suhteliselt hea ma usun.

Tõmbasin MW2-e endale ja seal on ikka tõeline jama... Graafika on täiesti jama.

Siis peab vist graafika drivereid tõmbama(?)

 

Windows update kohta siis nii palju: 119cnqp.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Väike bump. Csis mul ping okei, nagu ma eelnevalt mainisin. Arvuti on suhteliselt hea ma usun.

Tõmbasin MW2-e endale ja seal on ikka tõeline jama... Graafika on täiesti jama.

Siis peab vist graafika drivereid tõmbama(?)

 

Videokaart muidu: Mobile Intel® 45 Express Chipset Family

 

Sorri duubli pärast... Arvuti laggas nagu hull... Tahtsin muuta postitust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Umm, mine http://www.canyourunit.com ja sealt pane COD MW2,

Vaata mis ütleb sulle.

 

Tänud soovituse eest.

 

2076ag7.png

Need ei sobinud.

 

Põhimõtteliselt, selle järgi saab aru, et Intel on jama? Kui ma ostaks uue videokaardi, siis kas see lõpetaks siis kõik mu mured ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh god, bleep..

win7 kohe raudselt ei muuda sinu pingi.

 

Ping is a computer network administration utility used to test whether a particular host is reachable across an Internet Protocol (IP) network and to measure the round-trip time for packets sent from the local host to a destination computer, including the local host's own interfaces.

 

Sinu OS ei ole kohe kindlasti su pingiga seotud mees ;)

Võib olla fpsi mõjutab, aga vaevu..

 

Win 7 röövib puhtalt 760MB rami

Aga XP 500MB.

 

Minu soovitus oleks sul Format teha, installida xp plaat, aga kui sulle WIN7 meeldib, siis soovitan helistada internetiteenusepakkujale ja küsida Modem restarti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Oh god, bleep..

win7 kohe raudselt ei muuda sinu pingi.

 

Ping is a computer network administration utility used to test whether a particular host is reachable across an Internet Protocol (IP) network and to measure the round-trip time for packets sent from the local host to a destination computer, including the local host's own interfaces.

 

Sinu OS ei ole kohe kindlasti su pingiga seotud mees ;)

Võib olla fpsi mõjutab, aga vaevu..

 

Win 7 röövib puhtalt 760MB rami

Aga XP 500MB.

 

Minu soovitus oleks sul Format teha, installida xp plaat, aga kui sulle WIN7 meeldib, siis soovitan helistada internetiteenusepakkujale ja küsida Modem restarti..

 

Mees mees, ping on korras...

Nüüd on graafika sitt. Nagu oleksid mingid driverid puudu aga vot mind lolli, ei oska neid tõmmata =]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, äkki oskan sind isegi aidata.. tee parem hiireklõps ja näed kas sul on seal videokaardi CP olemas? nt mul on NVIDIA, siis on paremat hiireklõpsu tehes NVIDIA Control Panel seal menüüs.. mina isiklikult pidin umbes 4x Video draiveri maha installima ja uuesti tõmbama ja siis lõpuks hakkas alles korralikult tööle, tuli CP ja ka CS läks OPENGLiga tööle, see võib olla üks põhjus, kui sul on aga see CP olemas ja saad csi normaalselt mängida, siis mina sind aidata ei oska:) Ise kasutan kah Win7 Ultimate x64

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Nii, äkki oskan sind isegi aidata.. tee parem hiireklõps ja näed kas sul on seal videokaardi CP olemas? nt mul on NVIDIA, siis on paremat hiireklõpsu tehes NVIDIA Control Panel seal menüüs.. mina isiklikult pidin umbes 4x Video draiveri maha installima ja uuesti tõmbama ja siis lõpuks hakkas alles korralikult tööle, tuli CP ja ka CS läks OPENGLiga tööle, see võib olla üks põhjus, kui sul on aga see CP olemas ja saad csi normaalselt mängida, siis mina sind aidata ei oska:) Ise kasutan kah Win7 Ultimate x64

 

254vc6a.png Kas sa mõtled seda ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
hahahaha=d sorri aga on naljakas. ja ei ta ei mxtelnud seda. sul on 66oo nvid eks..

 

nii et nvidia.com sealt drivers ja 66 series

gl hf

 

Mul ei ole ju nvidia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Davai, ma ei leia kohta kus saaks... =(

50KR sellele kes aitab otsida Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family drivereid. :)

KTHXBAI.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.