Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Homm88 Scammer + Dokumentide võltsija !

Soovitatud postitused

VIP
..... kas sa mitte mulle ei öelnud et accil pole kunagi recovery questioneid peal olnud?..

 

kunagi recovery questioneid peal olnud?

 

ja ma arvan homm88 kui ta poleks teemat teinud siis sa oleksid praegu

toda acci mönginud ja mõtelnud.

oh kui hea olla chris ....

ja mis sul sellest muidu kas ta chris või keegi mu??

aga jah homm88 kui ta läheb selle võltsitud pildiga politseisse.

siis võib tulla sul ikka mõnus jama.

(kui ta viitsib sellega jamada)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homm, süüdi oled sina. Teil oli tehing, millest sa oleks kergelt saanud keelduda, öeldes et ei soovi. Selle asemel mis tegid sina? Saatsid talle võlts pildi maksest, said talt kasutaja info ja valetasid mitmeid asju kokku, et seda kasutajat saada. Nüüd aga ütled, et Tuuma on võimalik scammer ja sina tema kasutajat ei soovi. Nii ei lähe kohe teps mitte. Tehing on tehing ja sa nõustusid sellega. Kui 2000.- on sulle komistuskiviks, siis kilo banaani on sulle täiesti tasuta. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AstroPneumaticHammerSet.jpg

 

Tuli ilmselt välja, et tuumafyysik pole ka just kõige ausam poiss.

Mõlemad kasutajad hetkel banned. Tuumafyysik süüdistatuna scammimises, ning homm kahtlastel asjaoludel.

Nimelt ei pea mina isiklikult seda normaalseks kuidas Homm käitus, ning sestap ka ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.