Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Homm88 Scammer + Dokumentide võltsija !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Homm88 on vägagi norm tüüp siiamaani olnud ja on ka edasi(ma loodan).

Õpetas isegi mind pilte fakema :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Homm88 on vägagi norm tüüp siiamaani olnud ja on ka edasi(ma loodan).

Õpetas isegi mind pilte fakema :D

 

No tuleb juba , õpetab ka teisi inimesi võltsima .

 

LOL

 

Ja jah, kõik tehingud lähevad ikka samamoodi ausalt edasi - lihtsalt kui ban saab siis lähevad teemad rs24 edasi lol.

 

Ma arvan , et ma saaks Markus Pint'iga ka sellel teemal arutada , et saad ka seal banned kuna sa oled siiski scammer & võltsija .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Addi mind msni, kusjuures, JaGeXile saab kirja kirjutada, nii, et ainult sinu ip pealt saab appealida, ise suht paljude accidega nii teinud. Kui keegi teine üritab appeali tuleb Denied - contact details:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kamoon, sa ei hirmuta oma jutuga kedagi. Kedagi ei huvita kui sa isegi pöördud panka vms nende asjadega, asi läheks edasi kohtusse ja siis homm räägiks oma jutu ära ja tal on ka sellejaoks tõendid olemas jnejne sa ei jõua oma jutuga mitte kusagile. EDU.ee

 

Miks mitte mendis ei teha midagi ?

 

Mul isa ju vanemkonstaabel ,

 

Juba uuritud ja küsitud .

Paistab , et sa ei tea seadustest midagi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
LOL

 

Ja jah, kõik tehingud lähevad ikka samamoodi ausalt edasi - lihtsalt kui ban saab siis lähevad teemad rs24 edasi lol.

 

Arvad saa?

copy paste ja see teema on rs24 ka üleval..

ja ma arvan et 2000.- on piisav, et sind sealt foorumist ka bannida..

Mis sa arvad, et rs24 laseb sellistel scammeritel enda foorumis tegutseda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Addi mind msni, kusjuures, JaGeXile saab kirja kirjutada, nii, et ainult sinu ip pealt saab appealida, ise suht paljude accidega nii teinud. Kui keegi teine üritab appeali tuleb Denied - contact details:P

 

Yup, ise ka pmst nii teinud kunagi ühe oma acciga mis sai scammed.

 

 

Kui Markus ei taha mind siis on veel olemas

http://www.faithy.net

Või lihtsalt jätkan MSN kaudu kuna megapalju inimesi on mind MSN addinud.

Mul probleeme pole. :P

Menti ka ei karda, ma olen tiigrikutsu. :3

 

 

@rs g0d, seda tegin vaid et oleks usutavam, oleks vb ka ilma saanud aga ma mõtlesin seda käigupealt kuidas me tehingut teeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvan, et pead leppima sellega, et seda acci sa enam niipalju ei näe, kuna hakatakse ära vötma suht 100% kindel.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No tuleb juba , õpetab ka teisi inimesi võltsima .

Niisama ajasime ükskord juttu MSN-is siis tegin niisama paintiga mingit nalja, et panin enda nimeks Homm88 jms, siis ta trumpas mind üle. Õpetas ka mind...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks varem või hiljem pidi sinu pahem pool välja tulema..

Hale oled homm..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Yup, ise ka pmst nii teinud kunagi ühe oma acciga mis sai scammed.

 

 

Kui Markus ei taha mind siis on veel olemas

http://www.faithy.net

Või lihtsalt jätkan MSN kaudu kuna megapalju inimesi on mind MSN addinud.

Mul probleeme pole. :P

Menti ka ei karda, ma olen tiigrikutsu. :3

 

Vaata kus tuleb julge mees välja , trahve hakkad maksma siis nutad ema kaenlas ...

 

Juba su ülbe suhtumise peale tuleks sulle siin foorumis koht välja näidata !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Andsin Homm88'le kõik kasutaja infod mis mina tean oma runescape mängimise ajal .

 

Yup, ainult 1 parooli iial mäletab.

 

 

Anyway, ma pole scammer, andsin acci tagasi isegi enne kui ta teema tegi, mõte oli head teha aga noh, ei osanud arvata et suudan ikka ennast sellisesse jamasse kokku mässida. xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Yup, ainult 1 parooli iial mäletab.

 

 

Anyway, ma pole scammer, andsin acci tagasi isegi enne kui ta teema tegi, mõte oli head teha aga noh, ei osanud arvata et suudan ikka ennast sellisesse jamasse kokku mässida. xd

 

Ütle mulle mis ma selle kasutajaga nüüd teen ? Sul infod olemas saad igakell tagasi tõmmata , edasi ma julgen müüa ?

Ei usu eriti , sa oled scammer kes teab mis juhtub .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata kus tuleb julge mees välja , trahve hakkad maksma siis nutad ema kaenlas ...

 

Juba su ülbe suhtumise peale tuleks sulle siin foorumis koht välja näidata !

 

Sinu suhtumine on parem?

Ma tõesti ei ole ülbe, ükskõik kes minuga msnis suhelnud võib seda öelda - aga antud olukorras, meh :cool:

 

 

 

 

 

Mina andsin kasutaja tagasi igatahes kohe kui sa sellega nõus olid.

+ see info mis sa andsid, sinu väitel pole piisav kasutaja recoverimiseks. Sa väitsid et 6 korda recovery failis kui üritasid infot kontrollida et müüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yup, ainult 1 parooli iial mäletab.

 

 

Anyway, ma pole scammer, andsin acci tagasi isegi enne kui ta teema tegi, mõte oli head teha aga noh, ei osanud arvata et suudan ikka ennast sellisesse jamasse kokku mässida. xd

 

Ära aja tegelikult tahtsid scammida ja jäid vahele , nüüd hakkad vabandusi otsima et sa pole scamminud, sa VÕLTSISID .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära aja tegelikult tahtsid scammida ja jäid vahele , nüüd hakkad vabandusi otsima et sa pole scamminud, sa VÕLTSISID .

 

KEDAGI EI HUVITA SINU ARVAMUS, SA POLE HOMM88, TUUMAFYYSIK EGA MODE.

:eat:

 

Gabriel atm ei saa MSN ffs. -.-

 

 

Busy irl kah atm et ma atm eemale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw keda see huvitab kas andsid kasutaja tagasi või mitte. Sa läksid ju scammi ideega seda kasutajat ostma, kuna olid nii kindel, et sa saad ette kuna sul on palju tehinguid ja kõik arvavad et sa oled ilgelt usaldusväärne. Mis mõte sellele oleks olnud isegi, kui seal oleks olnud Cris kelp or who ever, ta saab oma kasutajat edasi müüa ikkagi+scammida. Sa poleks sellega mitte midagi saavutanud + Ma olen 100% kindel, et sellised vennad ei anna sulle õiget infot kh, niiet Sa oleksid ise samamoodi vastu pükse saanud enda üritusega ja enda mainet samamoodi maha teinud kui ta oleks teema teinud, sest see asi on praegu ikkagi sinu ümber mitte selles, et sa andsid kasutaja tagasi .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuumafyysik andis sulle (Homm88) info, pärast seda hetke oled sa kohustatud tehingu sooritama ehk sa pead talle raha tagastama (2000.-). Kasutajaga tee, mis tahad. Loodan, et mõistad olukorda ja maksad Tuumafyysikule summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Info pole piisav kasutaja recoverimiseks - nagu ta ise ütles et ta 6 korda juba selle infoga failed saanud, eriti ei tekita ostmise isu?

 

irw keda see huvitab kas andsid kasutaja tagasi või mitte. Sa läksid ju scammi ideega seda kasutajat ostma, kuna olid nii kindel, et sa saad ette kuna sul on palju tehinguid ja kõik arvavad et sa oled ilgelt usaldusväärne. Mis mõte sellele oleks olnud isegi, kui seal oleks olnud Cris kelp or who ever, ta saab oma kasutajat edasi müüa ikkagi+scammida. Sa poleks sellega mitte midagi saavutanud + Ma olen 100% kindel, et sellised vennad ei anna sulle õiget infot kh, niiet Sa oleksid ise samamoodi vastu pükse saanud enda üritusega ja enda mainet samamoodi maha teinud kui ta oleks teema teinud, sest see asi on praegu ikkagi sinu ümber mitte selles, et sa andsid kasutaja tagasi .

 

Eh, tundub jah, et sul õigus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Info pole piisav kasutaja recoverimiseks - nagu ta ise ütles et ta 6 korda juba selle infoga failed saanud, eriti ei tekita ostmise isu?

 

 

 

Eh, tundub jah, et sul õigus.

 

Need infod mis ma sulle andsin võtsin küsimused maha sain appeal accepted !

 

Oleks tore kui tasuksid selle summa ja saab asja korda ja ma ei pöördu politseisse (võlts dokumendiga) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need infod mis ma sulle andsin võtsin küsimused maha sain appeal accepted !

 

Oleks tore kui tasuksid selle summa ja saab asja korda ja ma ei pöördu politseisse (võlts dokumendiga) .

 

..... kas sa mitte mulle ei öelnud et accil pole kunagi recovery questioneid peal olnud?..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mitte mendis ei teha midagi ?

 

Mul isa ju vanemkonstaabel ,

 

Juba uuritud ja küsitud .

Paistab , et sa ei tea seadustest midagi .

 

Inspektor kukeke, kedagi ei koti :D

 

Ma põhinen oma arvamusega faktidele, mitte sellele kes su isa on :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.