Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[BLOG]Teet A.K.A Magaja

Soovitatud postitused

sa oled nii seksikas. :O

 

Sa oled nii pede, et ei julge üldse enda päris molli üles panna ju?

Nii et võta oma pool aju ja lase lesta.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tsau teet, mis teet?

 

stfu nerd, edu sulle


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm TEET , ilus nimi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

fail ? :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa võiks tõesti natuke vaiksemalt võtta, mis kurat sul viga on, et sa igalpool õiendad?

 

Sest mul on kõrini, et ainult minu poste tähele pannakse?

Mis teed nüüd, lased kellegil mulle warni saata? Aga palun.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võta eeskuju siis?

 

Ma ei taha naljakas olla ega midagi, kuid sa hakkad vaikselt üle viskama oma jutuga. Ja ma ei viitsi warida, sest see nõuab lisaklikke.

Kui sa nüüd viskad mingi julma statementi mulle ja arvad, et see on veel vingem, siis tea, et ma oskan ka ropendada ja seletada... Samas, võiks veits vähem enda keyboardiga ratsutada ja võta see kauboimüts ka ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole keegi midagi omanud, peale sinu muidugi, sest sina oled tõeline jumal siin.

Kui sul mitte midagi tarka öelda pole, siis ratsuta mujale, mkay?

Või, kui sul veel midagi öelda on, siis sa võid seda muidugi teha, kuid see kindlasti ei trumpa üle su roundhouse kicki... Nii, et mine pane kaitsmed peale, sest muidu sa võid haiget saada, ja ela ennast kuskil aeroobikas välja-või kus iganes sa ka ei käi enda sõbrannadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole keegi midagi omanud, peale sinu muidugi, sest sina oled tõeline jumal siin.

Kui sul mitte midagi tarka öelda pole, siis ratsuta mujale, mkay?

Või, kui sul veel midagi öelda on, siis sa võid seda muidugi teha, kuid see kindlasti ei trumpa üle su roundhouse kicki... Nii, et mine pane kaitsmed peale, sest muidu sa võid haiget saada, ja ela ennast kuskil aeroobikas välja-või kus iganes sa ka ei käi enda sõbrannadega.

 

Ega mina ei ole vist nii masenduses, et teen kuskile blogi ja hakkan nii avameelselt oma elust seletama?

Mis kaitsmed, sa veedad liiga palju aega mingeid multikaid vaadates ja saad seal inspiratsiooni siin möliseda või midagi?

Mina võin ju aeroobikasse minna, kuid sina jääd elulõpuni luuseriks.

Mul ei ole vaja ropendada, et asju ajada, kuid see ajas lihtsalt tigedaks, kui mingi moll hakkab teisi halvustama seal oma ilusate kommentaaridega, olgugi, et see pilt polnud temast.

Sina kui mingi modehakatis, peaksid selliseid asju ju vaatama ja karistama, am I right ladies?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega mina ei ole vist nii masenduses, et teen kuskile blogi ja hakkan nii avameelselt oma elust seletama?

Mis kaitsmed, sa veedad liiga palju aega mingeid multikaid vaadates ja saad seal inspiratsiooni siin möliseda või midagi?

Mina võin ju aeroobikasse minna, kuid sina jääd elulõpuni luuseriks.

Pole ei ole vaja ropendada, et asju ajada, kuid see ajas lihtsalt tigedaks, kui mingi moll hakkab teisi halvustama seal oma ilusate kommentaaridega, olgugi, et see pilt polnud temast.

 

Ma võin küll nii masenduses olla, et teen oma blogi, kuid sina olen nii mitte kuskil oma eluga, et tuled seda blogi lugema:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.