Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Fast & Furious (Online)

Soovitatud postitused

Tutvustaks teile põhjalikumalt ühte interneti põhist mängu nimega Fast & Furious. Kõigepealt siis valid endale auto

Regamine.JPG

 

registreerid ja siis hakkad arenema:P

 

Regamine2.JPG

 

Esimene etapp oleks garaaž vaata üle enda auto ja seadistused.

 

garaaz.JPG

 

Kõigepealt soovitan ma teil Sõidustiili muuta vasakule ehk siis suht 0-i see, tähendab, et sõidad aeglasemalt aga auto kulub ka aeglasemalt.. teenid rohkem raha ja ostad juppe ja küll siis sõidad kiiremini. Kuna remont on suht kirves kui arened juba.

 

All on mu pildil näha 3-e juppi mis ma olen soetanud muidugi on mul seal all veel omakorda 30 juppi mootori all kere ja teiste asjade all ka. Seal on näha palju x remonte alles on saad remontida soovitan alles siis kui amortisatsioon on 40% w kui jupi kvaliteet üle 50% kehva. Kuna igat juppi saab vaid 5 x remontida siis tuleb uus osta.

 

 

Nii garaažist on ülevaade kerge olemas. Paremal on näha kuulsust raha ja krediiti... nende all on politsei huvi.. soovitan seda mitte üle 50% lasta 50% hakkab ment sind taga otsima iga minutiga langeb 1% oled premium liige siis kiiremini. Kui ment su tabab lähed vangi random aeg:)

 

Pm eesmärk koguda võimsust (ostes siis juppe mootorile jne ) juhitavus välimus ja sõiduoskus. Ei hakka rohkem pilte panema. kui huvi siis registreerige:P Ma alustasin 29 jaanuar pelamist ja väga äge mäng tundub siiani olevat. Tööd on teha siin palju:P :ty

 

 

Registreerimine: ff_350x50_babe.jpg

 

ff_300x60_3.jpg

 

ff_300x60.jpg

 

ff_350x50.jpg

 

forum-signature.jpg

 

 

Andke ka tagasiside:)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain mentidelt säru ja pealekauba unustasin URL'i mängul ära. :D

Kunagi mängin edasi vb.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmm, proovime siis ära :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal saab kuidagi sõita ka vms ?


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuidagi naljakas, et te enda kuulsuse nii lakke olete ajanud:) minu auto max aeg on 9.6 sek 0 agresiivsusega:D ja kuulsus 1200 kohe:P omaks siin päris palju suuremate kuulsustega vendasid:P

 

 

Aga regage soovitan väga põnev:) Võiks teha suure teami 1?

 

 

Minu enda tehtud team: Street Racer's Meil kohe 1 jupp ka Nitro lahti:) seega soovitan:P


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.