Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: clawer

Soovitatud postitused

regsid&email on peal

pank hinnanguliselt 70m

lunar tehtud ,RFD rune glovedeni,73 quest pointi.

müügi põhjus väga lihtne, peale 2 aastast pausi mõtlesin et tlen tagasi, tegin pkerid enamus membuks ja lihtsalt see char ei istund mulle wildis.

2005 aasta korra banned olnud rscis auto pärast 2006 sai unbanni.

 

2je49is.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lase andmed üle kontrollida siis äkki isegi ostan .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

300 eek


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

400


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sorry aga, see pilt mis postitasid, sellel hoopis teised statsid kui esimesel, def on ühe võrra väiksemaks läinud ja range up jne... ???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Se pilt, mille ta nüüd postitas, pole see account, mida ta müüb :D

 

Bump :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga fail;)

 

 

Oled Puhta Loh?

Ta näitas sellele nosensile et ta mingi noob nicklamer.

 

pakun 400.-

 

Rohkem on pakutud juu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mõnel aju võtab ka kuskilt midagi kinni ?ültse ei võta?

teine pilt näitab, et se "nonsense" kes siia topicusse postis on wannabe nicklamer, kes tahab olla mina..kuna mina olengi NONSENSE ja olen seda koguaeg olnud.

kes nüüd ka aru ei saand teise pildi tähendusest siis ma ei tea konsulteerige perearstiga vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahaha kui see raunts24 on usaldusväärne olen mina rootsi kuningas,minulgi selle acci(its nonsence) esimesed salakad ja paljudel teistel nagu ma olen kuulnud,üldiselt väike scammer omanik on see raunts kui ta selle algusest peale tegija,mina käisin 450.- selle acci eest välja ja keegi tartust oli veel mingi 1k+ käind nii et ei soovita osta tema käest....kellel tõendeid vaja võtke aga ühendust võin infot anda ja oi kuidas veel =)


Royals Pumpz : klge

Royals Pumps : keegi saab p2p pinni laenata?

 

xD megairw :D

 

Päevik =)

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?50238-Ahmris16-se-seiklused-virtuaalmaailmas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hahaha kui see raunts24 on usaldusväärne olen mina rootsi kuningas,minulgi selle acci(its nonsence) esimesed salakad ja paljudel teistel nagu ma olen kuulnud,üldiselt väike scammer omanik on see raunts kui ta selle algusest peale tegija,mina käisin 450.- selle acci eest välja ja keegi tartust oli veel mingi 1k+ käind nii et ei soovita osta tema käest....kellel tõendeid vaja võtke aga ühendust võin infot anda ja oi kuidas veel =)

 

on olemas 2 chari its nonsense ja its nonsence, its nonsence kuulus mu sõbrale raivole , kes müüs chari 2 aastat tagasi ja on quited, minu char on its nonsense ja char on siiani mul müümatta.

ja see mis keegi nüüd selle its nonsen"c"e peal teeb ple minuga kuidagi seotud kui ainult lugeda oskaksid saaksid aru et panid väga mööda praegu oma teemaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.