Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Läbu punkri ehitus.

Soovitatud postitused

Tere. teen teema siia foorumisse punkri ehitamisest.

Algul oli ta garage kus tsikkleid tegin ja muid asju.Kuna tsikkleid pole mõtlesin teha licalt joomis koha.:P

 

Asi seal maal et seinad juba plaaditud ja õhtul teen veel pilte juurde.

Piltidel vb pole nii ilus aga noh reaalselt on päris kobe.Mainin ka seda et Heli süsteemiks on alguses üks Silver Musakeskus 4 korda 60w 4 Oohm.elemendid

Formanta M-100 kontsert kõlarid ja subakateks 2¤ 200rms 10 tollist gasi.

 

Nädalaega vanad pildid varsti tuleb ka uusi.Muidugi seintele tuleb ka liistud mis katavad suuremad vahed mis tekkisid. Telfuga tehtud pildid pole ka just kõige paremad:D

1181zsz.jpg

29zxzec.jpg

xeheaf.jpg

2czy5jo.jpg

Hetkene Ahi ka mis kütab et ikka natukene soe ka olek.:P

2s67qqd.jpg

Ilusad ja puhtad plaadid.Seda ka et plaat läheb lakke ka ja lae soenduseks tuleb klaas vill.

kd2v12.jpg


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice, soovin edu ehitamisel ja pane ikka pilte ka siis ..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis nende masinatega ja koliga teed, mis seal on? Jätad need alles või liigutad ära kuhugi? Soojustada on ka kavas? Ahi on kuidagi väiksevõitu. :P

 

Edu tegemisel. Pane protsessist pilte ka. Kus kandis see läbu kohake valmib siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis nende masinatega ja koliga teed, mis seal on? Jätad need alles või liigutad ära kuhugi? Soojustada on ka kavas? Ahi on kuidagi väiksevõitu. :P

 

Edu tegemisel. Pane protsessist pilte ka. Kus kandis see läbu kohake valmib siis?

 

Viljandi kandis. Koli on juba koristatud ilusti ja ära pandud.Ahi ja väike aga tuleb suurem ja ilusam. ;) Õhtu poole teen pilte veel et mis sai tehtud jälle.


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena "punkrike" :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

norm, edu siis :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tegime enamvähem samasuguse suvel, maa alla , metsa , Tartu :D

Kaevasime liht suure augu esialgu , siis 3 suur tala peale , edasi läks kate peale ja liiv peale .

Seinad olid vineeriga kaetud , maas oli paksem puit , peal vaip . Ahi oli nii tehtud ,et korsten läks edasi ühte väiksesse ruumi ja sealt välja . Valgustus oli auto aku ja üks pirn laes .

Istumiseks olid diivanid ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et see ahi oli tehtud sinna ajutisena.

Et külm ei oleks..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Me tegime maale ka suht korraliku. ise ehitasime putka valmis ka:D Suur välis rõdu ja 3 siseruumi kokku:D aga enam pole seal eriti käinud. Kahjuks hetkel arvutis pilte pole:D

 

Aa jah nüüd ümbrus on suht prügila seal valmis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teotab tulla huvitav. Ootan veel pilte .


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

nii et hetkel kell 21:34 Ja purjakil olek olemas. Tegin mõne pildi ka homme panen ülesse :D täna ei jõua. nii et plaan homme alumine seina osa ära plaatida. täna sai maki koht ja kõlarid lakke pandud. Homme veel plaanis uue ahju ehitamine. loodan et tuleb noormaalne ja kütab ikka hästi nagu see tree väike Gaasi paloonike.

 

haige teema:D vaadake, et surnuks ei joo ennast seal... kes neid laipu ikka koristada viitsib

 

siis kui veel polnud midagi seal peale sea künade jne. sai palju sõpru sinna magama jäetud:D Pole kurdetud ainult et roti pjad litivad tihti üle nägude.:eat: aga nohh nukanjeesna inimene harjub kõigega, :) :S


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keset esmaspäeva jookis ?

Salasuitu pakk laua peal ja värki,

päris efektiivne realiseerimine teil :D

 

Muidu pleiss on väga chill iseenesest, talvel on vägagi kasulik asi .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellised punkrid..

On see su majale väga lähedal?

Niipalju kui ma punkrites pidutsemas olen käinud siis on alati olnud Falck/G4S uksetaga või vahest ka ment, otsimas alaealisi.

Edu projektiga.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sellised punkrid..

On see su majale väga lähedal?

Niipalju kui ma punkrites pidutsemas olen käinud siis on alati olnud Falck/G4S uksetaga või vahest ka ment, otsimas alaealisi.

Edu projektiga.

 

 

Ei ole hullu mul siin. :D olen 18 täis ja elan maal. Nii ka ei käi mul alaealisegi siin :P ja punker suht jah maja ligidal. Ehk kunagi oli sealaut :D aga enam edais pole jõudnud teha kuna hi pani näkku ja külm oli teha seal. nüüd vaikselt edasi vast tegema õhtul ka pilte vb.


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.