Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Muudatused juhtkonnas

Soovitatud postitused

VIP

Lihtsalt ma ei kannatanud enne juba seda, et mingi dicer oma pine siin müüb. + nüüd janek ka mingi dice ametlik küllamüüja jms. + Alex oli üks selle foorumi hing ja kui tema minema pani pole mul ka tahtmist.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes järgmiseks ära läheb?

Mulle tundub ka imelikuna :S

Aga ikkagi soovin edu Amichiele ja loodan, et ta mõistlike otsuseid teeks. (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu siis uuele eesolijale.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta bannis end ise.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

I think i quit .

Vahvel pu*sis , mis siin enam teha on . :/

uus foorum tuleb otsida .

Keegi teab mõnda head foorumit ?

v.a rs24 -.-


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

alex bannis ise ennast ära, sest tal oli niigi plaanis juhtkonnast lahkuda!

 

Ollu läks admini koha pealt ära, kuna ka alex lahkus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah, sa ei pea siin mingit giidi mängima, eksole.

 

sa andsid parema vastuse siis w?


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ollu lahkus Alexi ja faking dicei pärast .

Saddddddddddddddddddddddddd


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Issand jumal, siuke draama käib. Smokey, mis sind praegu siin foorumis häirib? See, et Ollu, alex ja Rapid lahkusid, ei teha et nüüd foorum pu*sis. Äkki A. teeb foorumi huvitavamaks (või siis halvemaks)? Andke aega uuele adminile, pole vaja kohe hakata siin jahuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ollu lahkus Alexi ja faking dicei pärast .

Saddddddddddddddddddddddddd

 

hakka lõikuma, nuta patja nüüd või w/e?! Oleks tore kui sinusuguseid vähemaks jääb, sa oled tõeliselt nonsense ja ära eksinud vana siin. =/

 

Omad kahtlused siiski on ja jäävad, aga eks aeg näitab. Kahju vanast kamraadist...


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Issand jumal, siuke draama käib. Smokey, mis sind praegu siin foorumis häirib? See, et Ollu, alex ja Rapid lahkusid, ei teha et nüüd foorum pu*sis. Äkki A. teeb foorumi huvitavamaks (või siis halvemaks)? Andke aega uuele adminile, pole vaja kohe hakata siin jahuma.

 

Tra vot ei anna , nahhuj sa poed nii palju ???

Tulin siia foorumise just selle pärast et rs24-jas on mingi faking retardide kari .(No Offence Amichie ) =/


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks ta veits jama ole jah, et kõik vanad juhtkonnaliikmed minema sibavad. Aga noh, nagu Amiche mulle msnis väitis siis võib see olla rs2eesti aegne Dice ja rs2eesti vihavaen. Ma loodan, et rohkem meid vähemaks ei jää:/

 

Ma siiralt loodan ka seda, et see mida Amice mulle ütles, et foorum ei muutu RUNESCAPE foorumiks vaid jääb ikka vabaaja foorumiks.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra vot ei anna , nahhuj sa poed nii palju ???

Tulin siia foorumise just selle pärast et rs24-jas on mingi faking retardide kari .(No Offence Amichie ) =/

 

Kasva suureks pubekas, loe minu ja enda tekst paar korda läbi ja tule siis midagi seletama. Anna andeks kui sa nii loll oled ja ei saa mitte midagi aru. Pista oma brain omale anaali auku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra vot ei anna , nahhuj sa poed nii palju ???

Tulin siia foorumise just selle pärast et rs24-jas on mingi faking retardide kari .(No Offence Amichie ) =/

 

kusjuures ongi, Charezno vms, tundus vägagi normaalne tüüp. nii kui modeks sai hakkas pedetsema seal foorumis.

kirjutasin paari teemasse kommentaari ning asd123, mingi munn tegi teema ja ma sain perm banned,pöhjus pc-.-, by who? by charenzo.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See,et Amichie omanik on toob jällegi head,uuendusi tuleb koguaeg.

 

Rapid ei saanud uuendusi teha kuna tal polnud aega sellejaoks.

 

Nõustun täielikult.

 

Mida te halate? Rapid läks ära - ta niikuinii ei teinud viimased aasta siin mitte midagi, vahel harva mõni vBulletin update.

Tavaliikmed niikuinii ei suhelnud palju Alexiga, sest Alex on selline lahe vend, kes ütleb otse või ignoreerib --> bannib.

Ollu - ma väga loodan, et sa mõtled ümber..

 

3 adminit ühe päevaga lahkuda, mis teil viga on, kahju kahju kahju.

 

Amichiega pole ise väga kokku puutnud, kui siis mõne pini ostnud, väga sümpaatne inimene tundub olevat. Palun ärge tehke ennatlikke järeldusi. Miks te arvate nüüd, et dice=vahvel? Miks te arvate, et sellest tuleb nüüd hullem RS foorum? Julgen öelda, et ~70% inimestest vaatavad korra päevas ikka Runescape teema alla (vähemalt iga kord, kui vahvli avan, siis Runescape teema juures on alati palju vaatajaid, teistes peaaegu ei olegi).

Teie hala on praegu põhimõtteliselt põhjendamatu ja põhinevad puhtalt arvamusel, et mis sellest VÕIB tulla, aga te ei tea mitte midagi.

Amichie - soovin edu sulle, neela see kriitika alla. Küll uuete uuendusega muutub ka rahvas leebemaks ja küll ka Sind hakatakse palavalt armastama nagu kallist Rapidloadi. (:D) (Võta see sinine taust ära, jõle)

 

Kirjutan midagi nüüd foorumi juhtkonna teemasse ka,

Ahjaa, Gabriel. Ma arvan selle teema, ma tahan veel rahva arvamust näha, kes spämmib ja ajab tühja, saab lihtsalt warni.

 

Minu poolt päikest,


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.