Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

minu tulevase TURMOIL pure päevik

Soovitatud postitused

VIP

Päris hea, aga näita kille ka ;) !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu vid, ags pks pole skilli ega midagi vaja, ehk siis mõttetu ka videot teha sellest imo. Ja specid... l0l täiesti lamp ajal.

3


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõttetu vid, ags pks pole skilli ega midagi vaja, ehk siis mõttetu ka videot teha sellest imo. Ja specid... l0l täiesti lamp ajal.

3

 

kus kirjas, et ta mingit skilli tahab näidata vms? sa oled täielik tolgus pakun 99% inimeste arust siin foorumis ja speccid ? pakun et tahab max specce lükkata vastastele sisse? mis ka enamjaolt õnnestusid ?

norm vid.

nägin, et void tehtud lükka hyb vid ka ära mingiaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kus kirjas, et ta mingit skilli tahab näidata vms? sa oled täielik tolgus pakun 99% inimeste arust siin foorumis ja speccid ? pakun et tahab max specce lükkata vastastele sisse? mis ka enamjaolt õnnestusid ?

norm vid.

nägin, et void tehtud lükka hyb vid ka ära mingiaeg.

Nice reading skills.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis ta seal videos valesti tegi räägi lähemalt,niisama pole mõtet ka komenteerida,et l2pk pmst.

Lugemis oskus käib kooli hariduse juurde!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imelik on lamp tolgus, sellest tasu välja tehagi ja tema kahest pepu semust.

 

ei tea miks se hiir möödas on, kuskil cami settingutes midagi vaja timmida.

 

miks safeda, kui saab ilma ?

 

Tolgus või mitte , aga tema jutt ei pane just väga mööda eh ?

Pmst selles videos, kasutad sa ära oma võimu. Turmoil on väga vinge asi, ags on väga vinge asi, rune pure on väga vinge asi.. kokku tuleb midagi meeletut ja pole just palju sinu lvleid, kes vastu panevad nagu ma aru saan..

ma ei halvusta muideks , üldsegi mitte , lihtsalt enne kui mõttetuid embleeme teistele anda , tuleks veidi mõelda sellele mis tegelikult teisteni jõuab, praegusel juhul läbi selle video.

sest olgem ausad pole wildis selliseid reegleid mis keelaks owner acce teha imo, aga ei tasu endast välja minna, kui keegi midagi kommenteerib ja eriti siis kui see kommentaar sisuliselt tõele vastab.

10 palli süsteemis annaksin ma videole 7 punkti ja lisaksin veel "GL edaspidiseks".

see acc on väga ilus ja killid oli ilusad aga jah, lihtsalt et sa teaks... :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõttetu vid, ags pks pole skilli ega midagi vaja, ehk siis mõttetu ka videot teha sellest imo. Ja specid... l0l täiesti lamp ajal.

3

Endast välja sellise venna juttupeale ma küll ei lähe, see on minu arvamus temast.

iga teine topic on tema rasket lapsepõlve täis.

imelik ei pane mööda?

mõttetu vid ? vb ongi mõttetu, lampi tegin selle paari tundi pki sees.

ags pks pole skilli ega midagi vaja ? ma ei üritagi mingit skilli näidata, näitan toorest jõudu.

"mõttetu ka vid teha *imo*(sellist väljendit kasutab ikka ehe tolgus) imo nahhui oma imoga. ja nahhui sa passid siin topicus koguaeg, kui aint mõttetuid asju täis ?.

ja speccid lamp ajal ? tahangi nagu max hitte välja tuua mitte mingeid low hp kille mida igalt poolt näeb.

 

 

 

28jb9j5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endast välja sellise venna juttupeale ma küll ei lähe, see on minu arvamus temast.

iga teine topic on tema rasket lapsepõlve täis.

imelik ei pane mööda?

mõttetu vid ? vb ongi mõttetu, lampi tegin selle paari tundi pki sees.

ags pks pole skilli ega midagi vaja ? ma ei üritagi mingit skilli näidata, näitan toorest jõudu.

"mõttetu ka vid teha *imo*(sellist väljendit kasutab ikka ehe tolgus) imo nahhui oma imoga. ja nahhui sa passid siin topicus koguaeg, kui aint mõttetuid asju täis ?.

ja speccid lamp ajal ? tahangi nagu max hitte välja tuua mitte mingeid low hp kille mida igalt poolt näeb.

 

 

imo oled sa närvis. imo talu kriitikat. imo 2p panga eest ning imo 1p pk oskuse eest. imo imo


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imo oled sa närvis. imo talu kriitikat. imo 2p panga eest ning imo 1p pk oskuse eest. imo imo

 

Mine palun arene kusagil mujal, kui siin foorumis. Ma arvan, et sinusugused tüübid ajavad enamus inimesi endast välja oma lolli mölaga. Kui sa ei oska mitte midagi asjalikku öelda, siis palun hoia oma mokk maas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.