Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

2 operatsioonisüsteemi.

Küsimus

Tahaks siis peale panna windows 7 aga nii, et xp jääks alles süsteemina, et saab ka seal käia. Põhjus selles, kuna windows 7-ga ei töödanud mul hästi wifi ja lasin maha, nüüd tahan veel proovida aga mitte kõiki asju kaotada. Mingit head juttu, mitte mingit et:"Lase lihtsalt peale ja kuidagi saad", no ty.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kahe kõvakettaga ntx ?

Tegelt saad ühe kõvaka ära ka poolitada ja mõlemad winnid peale lasta aga selles ma kahtlen et sa saad vahepeal xpga ja kui tuju tuleb siis seitsmega sisse minna.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Noo sa saad nad mõlemad ühe ketta peale ka lasta.. aga kuidas sa kavatsed erinevate winnidega kordamööda sisse saada ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lihtsalt enne installi tee uus partition ja sinna paned peale 7. Alguses küsib kohe millist op süsteemi tahad, kui ise ei vali 30 sekundi jooksul siis valib automaatselt selle mis on nimekirjas ees pool.

 

Mul endal ka 2 op süsteemi ja väga hästi töötavad.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mul on näiteks nii, et kui arvuti tööle panen, küsib kas tahad sisse minna Linuxiga või Xp-ga


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kunagi ma ise suutsin, kui väiksem olin, kogemata muidugi. Kui üks panna C ketta peale ja teine D, kas siis saaks?

 

jah, saad vabalt aga siis pead sa koguaeg enne OS bootimist BIOSIS start ketta ära muutma mis on iseenesest suht tüütu kui seda IGA kord teha ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.