Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

lukkenjnr Training

Soovitatud postitused

Tervist siis üritan vaikselt alustada päevikuga ,loodan olla aktiivne ning acc millega alustan on selline lukkenjnr%2011.01.10.JPG pole mitte midagi erilist ,panka ega midagi pole aint m6ned tunad treenimiseks :) kuid kyll j6uab:P Varsti siis teen range 40 ära ja jätan selle sinna paika kuid atm tegelen strga!ning lisage kes viitsivad koos treenida ,siis läheb aeg kh kiiremini:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Algeline , millega raha hakkad tegema , mis kasutajast tuleb ? räägi neid asju ka siia juurde , et mis edasi plaanid jne :)

 

mudu Edu ! :)

 

üks asi veel , lõika pilte korralikult või palu kellegil seda õpetada :) aitäh .

 

edit:/ sorry , pildi all oli natukene edasistest tegemistest kirjutatud .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õpi pilte lõikama . :D

Aga noh Gl siis . :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Algeline , millega raha hakkad tegema , mis kasutajast tuleb ? räägi neid asju ka siia juurde , et mis edasi plaanid jne :)

 

mudu Edu ! :)

 

üks asi veel , lõika pilte korralikult või palu kellegil seda õpetada :) aitäh .

 

edit:/ sorry , pildi all oli natukene edasistest tegemistest kirjutatud .

Plaan oli hillides treenida ,kuid minotaurid kiirem xp ja arvan ,et iron arrowidega jään toidu suhtes kasumisse kh (tunas)addi mind ehk treenib koos :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Plaan oli hillides treenida ,kuid minotaurid kiirem xp ja arvan ,et iron arrowidega jään toidu suhtes kasumisse kh (tunas)addi mind ehk treenib koos :D

 

Ehh , mai mängi ruuni :D

mul arvuti nii vana ja pask et kui mingi kiirema liigutuse või midagi mängin nt ruun siis paneb kokku -.-

Uut arvutit tarvis , kui saab eks siis teatab :D

 

Aga edu siis :)


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siin siis hetke seis.

Eile käisin ka lolli peaga wildys ja tegin ühe Ko ja sain isegi green-d vamps ja chaps ,ning peale seda kaotasin enda rune 2h ja scimmy GG :DMis võttis momentaalselt mänguisu aga nüüd siis tagasi harjutama õnneks piisavalt money r scimmi jaoks :)

Stats%2019jan2010.jpg

ning lisage mind ,üksi igav treenida ,ningm is limpidel viga ,et neid ültse ei osteta? hetkel tegin 30 str potti :)

str%2050%20(19jan2010).jpg-Sellega kaasnes ka cb 40 :)

Hp44%2019jan2010.jpg

range%2040%2019jan2010.jpg

hp45(19jan2010).jpg

str51(19jan2010).jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mine müü str potte BH's , ostetakse isegi 5k tükk . Hea kasum seal :)

 

mina pakkusin vampire slayeri täpsemalt nanana :D XD

 

Edu .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hale ju, kui mingit rune scimmyt ka osta ei jõuta lols.

Enne treenima asumist tuleks ikka raha teha niipalju, et saaks normaalselt järjest treenida, mitte korjata mingi freeking big bone jne. Aga no ise tead, raiska oma elu.

2/10 saad maby.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu sulle , hetkel ei hinda .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mine müü str potte BH's , ostetakse isegi 5k tükk . Hea kasum seal :)

 

mina pakkusin vampire slayeri täpsemalt nanana :D XD

 

Edu .

ok ty aga kas see Ge on siis igal serveril eradli (ex kui ma müün limpe siis saavad seda osta aint need vennad kes muga samas servus kus müüsid või ükskõik mis servus?) Aga lähen teen hiljem juurde str pote atm giantides treenin kuigi xp low aga kasum hea :)tsekka 20k trip

 

str%2052(19jan2010.jpg

 

hale ju, kui mingit rune scimmyt ka osta ei jõuta lols.

Enne treenima asumist tuleks ikka raha teha niipalju, et saaks normaalselt järjest treenida, mitte korjata mingi freeking big bone jne. Aga no ise tead, raiska oma elu.

2/10 saad maby.

 

Tänan solvangu eest kuid ,et teaksid siis Runescape polegi mu elu ja ma ei raiska seda kuidagi mängides ja erinevalt sinust mulle ei meeldi non cb skille treenida ning nagu kirjutasin siis omast lollusest kaotasin R Scimmi ja 2h ning mul oli ka raha teise r scimmy jaoks ning mis b bonsidel viga toovad piisavalt sisse ,et saaksin foodi osta ja jääb ülegi veel :),et ma ei tea kust sa selle info said aga see on väär :)

hp%2046%20(19jan2010).jpg

 

ok ty aga kas see Ge on siis igal serveril eradli (ex kui ma müün limpe siis saavad seda osta aint need vennad kes muga samas servus kus müüsid või ükskõik mis servus?) Aga lähen teen hiljem juurde str pote atm giantides treenin kuigi xp low aga kasum hea :)tsekka 20k trip

 

str%2052(19jan2010.jpg

 

 

 

Tänan solvangu eest kuid ,et teaksid siis Runescape polegi mu elu ja ma ei raiska seda kuidagi mängides ja erinevalt sinust mulle ei meeldi non cb skille treenida ning nagu kirjutasin siis omast lollusest kaotasin R Scimmi ja 2h ning mul oli ka raha teise r scimmy jaoks ning mis b bonsidel viga toovad piisavalt sisse ,et saaksin foodi osta ja jääb ülegi veel :),et ma ei tea kust sa selle info said aga see on väär :)

hp%2046%20(19jan2010).jpg

 

str54(14jan2010).jpg

 

str55(14jan2010).jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ära pane iga leveli tagant seda pilti:S

lol bot oled, kaotad rsis 80k ja oled masekas??

suht ulme püss oled siis.

0.1p

Aih juudas :S Jälle üks 15 a ära eksinud,mis point su postitsuel atm oli,ega sa ise kh vist ei tea ega ju?Ning kas mul oli masekas? lihtsalt mängu isu võttis jh tollel päeval ära ning pilte panen just nii palju kui ise heaks arvan :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ilus, pure võtab vaikselt ilmet, 5p siis alustuseks.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.