Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MSI X-Slim X600 (läppar)

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Prose paras pask küll jah, arvuti tegijad oleks võinud need tasemed võrdselt ära jaotada... Nt: mälu 2000 võii 3000mb, kõvaketas umbes 200gb ja prose võiks mingi 2 ghz olla.

 

// Aga suht erilist vahet pole kuna vajan seda koolitööde tegemiseks, nsm nettis olemiseks, kuskil kohtades käimisel nt bussis saaks filme vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul oli ka se algul osta:D

aga ema hakkas rääkima seal et vaata ühel läppakal telekas sees ja kuna se oli kallim ja hp:D

siis võtsin selle:D


3 kasutajat müügis ostke!

msn [email:3gm73frz]kaupsik@hotmail.com[/email:3gm73frz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4330 suht nigel kaart ikkagi ja tegu siiski netbuukiga kah niiet sellest arvutist mängida ple küll loota. 1.6ghz säästuprosega sai mängi mitte tuhkagi... ainuke asi mis meeldis üldse on 15,6 tolli LED ekraan, vot selle võtaks endale kuid oleks parem kui miski 14,15,2 või ,4

 

LED ekraanid suht head silmasõbralikud kah.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aidakee, miks mul cs ping umbes 150?? Fps on 100

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei ole, vanas kastis on ping 20-30 ja isa l2pparis mingi 15, elion digi tv

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma suht kindel et viga on protsessoris (liiga sitt) kuna ma vaatasin valesti, fps oli menüüs 100 ja mängus mingi 30-40:D

Eile proovisin korra aga imelik oli et läägi ei olnud eriti. Lihtsalt teised nögid et ma läägisin ja ping oli 150.

 

Kuid 1 võimalus on see et äkki on vSynk peal? Kui võib olla nii siis keegi oskab anda õpetust kuidas saab seda maha win7-l või keegi ise juhendada.

 

 

Muidu mõtlesin et ostaks mingi uue prose, Kas on mõtet? Keegi eespool ütles vist, et uue jupi panemine keerab arvuti perse. Muidu keegi oskab öelda või anda lehte kust saan endale läpprile sobivat proset või vähemalt umbkaudset hinda öelda?

Mõtlesin osta mingi 2-3 gHz proset.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

UMM??? Mis see takt on?:D On see päriselt olemas või oled mingi lahe?

Muidu kui ei yrita lahe olla siis vaata ise:

Tere tulemast

Klick'i e-poodi!

 

Nüüd on nii ka et cs-s mina ei l22gi peaaegu yldse aga ping 150 ja teised n2evad et ma laagin:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma suht kindel et viga on protsessoris (liiga sitt) kuna ma vaatasin valesti, fps oli menüüs 100 ja mängus mingi 30-40:D

Eile proovisin korra aga imelik oli et läägi ei olnud eriti. Lihtsalt teised nögid et ma läägisin ja ping oli 150.

 

Kuid 1 võimalus on see et äkki on vSynk peal? Kui võib olla nii siis keegi oskab anda õpetust kuidas saab seda maha win7-l või keegi ise juhendada.

 

 

Muidu mõtlesin et ostaks mingi uue prose, Kas on mõtet? Keegi eespool ütles vist, et uue jupi panemine keerab arvuti perse. Muidu keegi oskab öelda või anda lehte kust saan endale läpprile sobivat proset või vähemalt umbkaudset hinda öelda?

Mõtlesin osta mingi 2-3 gHz proset.

 

Ära mitte mingil juhul läpaka juppe vahetama hakka!!! See keerab arvuti perse pluss need jupid on nii kallid et parem osta uus arvuti ja ma usun et see arvuti on netbookiks parem kui mängimiseks!


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.