Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: kasutaja (cmb 124)!

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

800.- kui lased ära kontrollida


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei soovita kasutajat osta, tegemist on lihtlabase scammeriga. Juba alguses tundis imelik, kui tüüp tegi runecrafti, samas oli kasutaja juba müügis. Milleks?! Lõbu pärast vaevalt. Otsustasin siis msnis vestelda ja nii debiilset juttu pole ammu kuulnud. Igatahes, kui kasutaja ostate, siis õiget infot te küll kaasa ei saa.

 

Päeva tsitaat (Küsimus: Kuidas Recovereid unsetitakse?):

 

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

mu kasutaja on iKnutzon

tavaliselt

panen set recs

ja panen...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei soovita kasutajat osta, tegemist on lihtlabase scammeriga. Juba alguses tundis imelik, kui tüüp tegi runecrafti, samas oli kasutaja juba müügis. Milleks?! Lõbu pärast vaevalt. Otsustasin siis msnis vestelda ja nii debiilset juttu pole ammu kuulnud. Igatahes, kui kasutaja ostate, siis õiget infot te küll kaasa ei saa.

 

Päeva tsitaat (Küsimus: Kuidas Recovereid unsetitakse?):

 

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

mu kasutaja on iKnutzon

tavaliselt

panen set recs

ja panen...

 

ei, scammer ta kindlasti pole, kinnitan. Lihtsalt, ta pole kõige teravam käpp vist kasutaja müümise osas (seda loevad enamus müügi vormist), IRL sõber, soovib lihtsalt kasutajast lahti saada. Aga, noh asjad on nii nagu nad on :D:D


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei, scammer ta kindlasti pole, kinnitan. Lihtsalt, ta pole kõige tugevam vist kasutaja müümise osas, IRL sõber, soovib lihtsalt kasutajast lahti saada. Aga, noh asjad on nii nagu nad on :D:D

 

Sa oled asjast valesti aru saanud. Täna ta küsis siis minult, et kas kasutajat soovin osta. Küsisin siis, et miks Pac-le ei müünud, et tema ju pakkus rohkem.

 

Vasts (Kui vaja, siis saab piltidena):

 

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

ma ültesin

seal

tuli mingi nuss

vahele

ѕιℓνєя ütleb:

mingi nuss?

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

jah

ѕιℓνєя ütleb:

?

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

kas oled ostja , või mitte ?

ära viid mu

aega

viida

 

Ilmselgelt on ta ise paras nuss. Rääkisin edasi ja sain teada, et ta ei tea ei kolme esimast parooli, ei salaküsimusi ega member infot. Kuna ta salaküsimused unsetis, siis ütle mulle, kuidas on võimalik need unsetida, kui infot ei tea, veelvähem sellise tüübi poolt, kes ei teagi, kuidas neid unsetida. Kasutaja omanik pidi ta olema poolteist aastat, tahad öelda, et selle jooksul pole mitte midagi üles kirjutanud ega meelde jäänud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled asjast valesti aru saanud. Täna ta küsis siis minult, et kas kasutajat soovin osta. Küsisin siis, et miks Pac-le ei müünud, et tema ju pakkus rohkem.

 

Vasts (Kui vaja, siis saab piltidena):

 

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

ma ültesin

seal

tuli mingi nuss

vahele

ѕιℓνєя ütleb:

mingi nuss?

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

jah

ѕιℓνєя ütleb:

?

Kimmo - Müüa iPod ütleb:

kas oled ostja , või mitte ?

ära viid mu

aega

viida

 

Ilmselgelt on ta ise paras nuss. Rääkisin edasi ja sain teada, et ta ei tea ei kolme esimast parooli, ei salaküsimusi ega member infot. Kuna ta salaküsimused unsetis, siis ütle mulle, kuidas on võimalik need unsetida, kui infot ei tea, veelvähem sellise tüübi poolt, kes ei teagi, kuidas neid unsetida. Kasutaja omanik pidi ta olema poolteist aastat, tahad öelda, et selle jooksul pole mitte midagi üles kirjutanud ega meelde jäänud?

 

su jutt on pmst kõik tõsi, aga scammer ta ei ole. Ma selgitasin ka sulle, ehk saad rohkem aimu inimesest.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ooosku sa siis kasutaja andmeid ei tea jah ?! 700.- EEK

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.