Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mu Pure pk vid 1 . :)

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
jap sama siin.. ma eatin ka nii nagu vastane.. ja siis üsna tihti tuleb selliseid vastuseid: omg safer..

 

Vot mind ajab ka see närvi .. alati kui ma eatin 18/19 peal ( tavaliselt on nagu 19 või 18 peal) siis ta karjub "omfg safer" ja eatib full .. see on nagu hale .

 

Ty beat .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui aus olla siis peaksid riskima rohkem . Isegi kui vastane safeb , riski . Suht mõttetu on f2p's nii pkida kui ei riski . kaotad oma 100k hull asi .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kui aus olla siis peaksid riskima rohkem . Isegi kui vastane safeb , riski . Suht mõttetu on f2p's nii pkida kui ei riski . kaotad oma 100k hull asi .

 

Ega 20- ongi normaalne .. ma saan sitaks tihti k0 sellepärast , et vastane võtab kohe 2h kätte ja litib 20 ära .... :s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Miks sa siia panid oma video kui kriitikat ei kannata ? Minugipoolest jätka samas vaimus,9p.

 

Miks ei kannata ? lihtsalt ütlen midagi vastu .. ja ma ootangi kommentaare , et inimesed ütleksid mida muuta jms .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et rohkema riskimise all mõtleme seda, et PK videodesse tuleb selliseid klippe panna, mitte et koguaeg istud 5hp peal ja ootad seda random addy arrow hitti. PK videodes peab midagi erilist ka olema, mida vaadata, see ei tohi olla tavaline PKmine lihtsalt, millegagi peab inimesed vaatama ka sundima. Selliseid suurema riskiga klippe pole raske teha ka, pead lihtsalt õigesti enda hitid ajastama ja sa ei sure.. :)

 

// Selle viimase peaks saama pika pk staažiga käppa.. Õige ajastuse, et mitte eatida paari hp pealt ja ikka tunned ennast turvaliselt... :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma arvan, et rohkema riskimise all mõtleme seda, et PK videodesse tuleb selliseid klippe panna, mitte et koguaeg istud 5hp peal ja ootad seda random addy arrow hitti. PK videodes peab midagi erilist ka olema, mida vaadata, see ei tohi olla tavaline PKmine lihtsalt, millegagi peab inimesed vaatama ka sundima. Selliseid suurema riskiga klippe pole raske teha ka, pead lihtsalt õigesti enda hitid ajastama ja sa ei sure.. :)

 

// Selle viimase peaks saama pika pk staažiga käppa.. Õige ajastuse, et mitte eatida paari hp pealt ja ikka tunned ennast turvaliselt... :)

 

Ma tean mis sa mõtled (vist) , aga kui keegi ikka mulle 2hga hakkab sisse lendama siis ma eatin ikka .

 

Noh oletame , et mul 30 hp , tüüp litib rangega 10 ja hakkab 2hga tulema .. siis ma ofc eatin kuna 20 on lebo tõmmata. Aga ma üritan siis rohkem riskida edaspidi .. vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma mõtlen näiteks, et sellisel scenariol on veel ka jätk.. ütleme, et oled 32hp peal, ta rangega 10 ja siis 2hga 21.. sul 1hp alles, aga kuna tead, et ta kohe hittida ikka ei saa, siis lased rangega edasi, mingi hetk ta lõpetab eatimise ja sul on võimalus ta KOda. Vot selliseid klippe võib olla hea vaadata :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Msn : [email:1a24dw9v]mart808@hot.ee[/email:1a24dw9v]

 

Ghetto: Mai oska p2p pkida :s saan kohe surma vms :D

Statside küsijad: cb 56 , Mage/range/str 81 .

 

Lol sama , p2p pk nii kahtlane . :D

Muidu norm vid :who:

 

Ma mõtlen näiteks, et sellisel scenariol on veel ka jätk.. ütleme, et oled 32hp peal, ta rangega 10 ja siis 2hga 21.. sul 1hp alles, aga kuna tead, et ta kohe hittida ikka ei saa, siis lased rangega edasi, mingi hetk ta lõpetab eatimise ja sul on võimalus ta KOda. Vot selliseid klippe võib olla hea vaadata :P

 

True .

Ma olen ka nii ära omand , mul oli 34 hp sain 22 sisse siis 2h sain 9 ja tal oli hp 40 miskit , tõmbasin siis 31 peale ja siis 2h-ga 31 ja K.O mul jäi siis 2 hp järgi . :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht hea vid:P

aga mis selle esimese tümmi nimi on?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
suht hea vid:P

aga mis selle esimese tümmi nimi on?

 

Vaata lõpuni siis saad teada .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Varsti tuleb Vid 2 kah ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Msn : [email:363v67bj]mart808@hot.ee[/email:363v67bj]

 

Ghetto: Mai oska p2p pkida :s saan kohe surma vms :D

Statside küsijad: cb 56 , Mage/range/str 81 .

 

 

No ma usun sa saaksid seal hakkama rangega ... ntks dragon dart ja rune c bow d bolt(e).. ja kui atti raatsid teha tee 50 ja g maul.

:D


ff_300x60.jpg

ghetto.png

MSN:

[email:6fxiuh76]vahvlighetto@live.com[/email:6fxiuh76]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Normal vid. Jään p2p pk videot ootama ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.