Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ropendamine

Soovitatud postitused

VIP

Järgmine tüüp foorumis oma ajugeeniuslike ideedega. Moderaatoritele tahad ikka vägapalju tööd juurde tekitada. Rapidloadil/Alexil on väike muudatud, mõned sõnad juurde lisada ja ongi kõik türad ja putsid tärnide all . Aga jah su signatuuri vaadates ei julge sa lugeda sellised sõnu/vanemad ei ole sind teavitanud, et võid näha internetis sellised sõnu .

Mitte et ma vastu oleks vaid jh. See et moderaatorid peaksid hakkama uurima teemasid ja vaatama kus keegi ropendanud on . No see on ikka ajuvaba idee.

Järgminekord mõtle ikka ennem tekst valmis ja siis kirjuta mitte ära tule siia niisama sitta puhuma.

Ma arvan, et terve foorum on sinuüle uhke, et sinu sõnavarasse ei kuulu mitte ühtegi roppust ja üritasid tulla siia võitlema roppuste vastu .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järgmine tüüp foorumis oma ajugeeniuslike ideedega. Moderaatoritele tahad ikka vägapalju tööd juurde tekitada. Rapidloadil/Alexil on väike muudatud, mõned sõnad juurde lisada ja ongi kõik türad ja putsid tärnide all . Aga jah su signatuuri vaadates ei julge sa lugeda sellised sõnu/vanemad ei ole sind teavitanud, et võid näha internetis sellised sõnu .

Mitte et ma vastu oleks vaid jh. See et moderaatorid peaksid hakkama uurima teemasid ja vaatama kus keegi ropendanud on . No see on ikka ajuvaba idee.

Järgminekord mõtle ikka ennem tekst valmis ja siis kirjuta mitte ära tule siia niisama sitta puhuma.

Ma arvan, et terve foorum on sinuüle uhke, et sinu sõnavarasse ei kuulu mitte ühtegi roppust ja üritasid tulla siia võitlema roppuste vastu .

 

Lõpuks ometi räägib keegi õiget juttu.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lõpuks ometi räägib keegi õiget juttu.:D

wuut .

 

 

Ma pole siin foorumis esimest päeva, seega ma tean mis siin olnud on. Kunagi ammu ammu oli siin see asi peal et "Suguelundid" olid tärnide all. Suht putsis oli asi ikka, kuna pooled laused olid tärnide all kuna oli ikka vägapalju sõnu pandud nii, et jääks tärnide alla. Seega suht mõttetu oleks see.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tglt jh,see tärnide oma suht sitt.

Tehku nii,et keegi ropendab ja scammi pole saanud,siis 1p warn:D

No sellel pole ka erilist mõtet


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga Sander,mis sa soovitad?:O

Mul pohhui ma võin pilte ka postitada kui nad panevad tärnide alla asjad


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Järgmine tüüp foorumis oma ajugeeniuslike ideedega. Moderaatoritele tahad ikka vägapalju tööd juurde tekitada. Rapidloadil/Alexil on väike muudatud, mõned sõnad juurde lisada ja ongi kõik türad ja putsid tärnide all . Aga jah su signatuuri vaadates ei julge sa lugeda sellised sõnu/vanemad ei ole sind teavitanud, et võid näha internetis sellised sõnu .

Mitte et ma vastu oleks vaid jh. See et moderaatorid peaksid hakkama uurima teemasid ja vaatama kus keegi ropendanud on . No see on ikka ajuvaba idee.

Järgminekord mõtle ikka ennem tekst valmis ja siis kirjuta mitte ära tule siia niisama sitta puhuma.

Ma arvan, et terve foorum on sinuüle uhke, et sinu sõnavarasse ei kuulu mitte ühtegi roppust ja üritasid tulla siia võitlema roppuste vastu .

 

Mõtlesid ka enne kui postitasid? Mis tööde juurde lisamisest sa siin räägid? Mis ülesandeid peavad moded siis sinu arvates tegema siis? Lihtsalt olema? Minu arust küll mitte.

 

Lugedes veel tsitaate sinu postitusest , siis mingi normaalse inimesega küll tegu vist pole. "No see on ikka ajuvaba idee" kui inimene üritabki vähekene viisakas olla siis sinu arust on kohe tegemis debiilikuga. Ma pole öelnud seda ,et ma pole kunagi midagi öelnud .Olen. AGA mitte seal kus seda pärast tuhat foorumiliiget ka veel üle loeb. Siit see asi tegelikult alguses saabki , see kes on kellelegi hästi sõnaga väänanud ,eks need "head " tarkuseterad ka meelde jäävad ja neid ka edaspidi kasutatakse.

 

Ma pole poolt sõnagi öelnud ,et võtab tärnid kasutusele. Kuigi see on ka üks viis, neid sõnu saab ise sisse countida mida leht edastab ******dega.

 

Eks neid ikka see teema rohkem häirib , kes iga teise sõna peale ütlevad p, ja m.

 

Pidage lolliks mind vms, ei huvita eriti. Mõtlesin lihtsalt, et võiks nagu mingi kord olla. Pole just eriliselt raske ka.


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on noorte foorum. Ropendamisest ei saa siit nii lihtsalt lahti. Vaevalt, et 13 aastased või teised kes on ennast täis siin foorumis lihtsalt päeva pealt hakkavad normaalset juttu ajama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõtlesid ka enne kui postitasid? Mis tööde juurde lisamisest sa siin räägid? Mis ülesandeid peavad moded siis sinu arvates tegema siis? Lihtsalt olema? Minu arust küll mitte.

 

Lugedes veel tsitaate sinu postitusest , siis mingi normaalse inimesega küll tegu vist pole. "No see on ikka ajuvaba idee" kui inimene üritabki vähekene viisakas olla siis sinu arust on kohe tegemis debiilikuga. Ma pole öelnud seda ,et ma pole kunagi midagi öelnud .Olen. AGA mitte seal kus seda pärast tuhat foorumiliiget ka veel üle loeb. Siit see asi tegelikult alguses saabki , see kes on kellelegi hästi sõnaga väänanud ,eks need "head " tarkuseterad ka meelde jäävad ja neid ka edaspidi kasutatakse.

 

Ma pole poolt sõnagi öelnud ,et võtab tärnid kasutusele. Kuigi see on ka üks viis, neid sõnu saab ise sisse countida mida leht edastab ******dega.

 

Eks neid ikka see teema rohkem häirib , kes iga teise sõna peale ütlevad p, ja m.

 

Pidage lolliks mind vms, ei huvita eriti. Mõtlesin lihtsalt, et võiks nagu mingi kord olla. Pole just eriliselt raske ka.

Moderaatorite töö on ikka teemade kustutamine, inimesti aitamine, mitte mingi roppuste kustutamine. Mõtle peaga. Siin foorumis on rohkem kui 100 aktiivset teemat, mis nad peavad neid kõiki jälgima ja kustutama postitusi ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu idee :

 

Ropendada ei tohi (täitsa p****s kui lahe võiks olla lubatud, aga mitte täiesmahus "võimutõstvad" sõnad välja kirjutatud) ning kui mode märkab, kustutab ära ja kui ei märka siis võivad tavakasutajad saata PMi koos lingiga ja useriga modedele.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sulle see mõte istub , postita siia "Jah, olen poolt" (Tuli välja ,et +1 ei või kasutada.)

 

Nojah, see selleks. Kahjuks just mõned minutid tagasi postitasin kuhugi teemasse "+1" posti:D Mul jääb ainult üle palvetada ja jumalat paluda, et moded mulle banni ei paneks.

Kohe kirikusse!!:P


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
SELLE JAOKS ONGI OLEMAS report.gif eHk REPORT!

 

Ega see nupp alati ei tööta, nii palju postitusi kui ma reportinud olen, ühtki neist polnud siiamaani ära kustutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.