Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uuendus seoses Rs kasutajate müügiga.

Soovitatud postitused

VIP

Hea uuendus .

 

Gratz soulile ja ty hea tehingu eest:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See, et mode ära kontrollib, ei tähenda, et ostja õiged andmed saab ju. Müüja võib ikka valed anda ju :D ...

Ostja saab mode käest kontrollida neid andmeid. Müügi teemasse läheb mode nimi ka kes kontrollis ja ostja saab mode käest üle kontrollida, kas sai õiged andmed.

 

Ja kes siin seletavad, et täiesti ebaturvaline jms, siiskeegi ei sunni teid kasutama seda, see on lihtsalt üks võimalus nendele, kes usaldavad juhtkonda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt on see tüütu töö. Kes teab palju seda teenust kasutama hakkavad ja kui moded seda tasuta teeksid tüütaks see üsna pea ära kui pead paar kasutajat päevas niimoodi läbi töötlema. Mingi 10, 25 eeku pole palju minu arust, sest ilmselgelt saad kasutaja kiiremini müüdud. Küsi endalt kaua sina viitsiksid tasuta neid kasutajaid kontrollida. Pealegi on juhtkonnas läbi käinud mõte, et kõik müügi teemad tasuliseks, arvan, et see on ilmselgelt mõistlikum.

Ja neile kes siin räägivad, et kui mode scammib hiljem jms, nagu ma mainisin on andmed, mitte veel päris kõigi omad, aga me tegeleme sellega ja, kui tõesti uurimise käigus, et moderaator võttis tagasi saab neid andmeid kasutada.

 

Ja arvan veel, et juhtkonda on valitud piisavalt küpsed inimesed nii ealt kui mõistuselt, et sellist jama ei tuleks. Aga see on teie enda vaba valik kumba varianti eelistate.

 

see oleks väga vale...ja mina modesid küll ei usalda 2 korda üle saanud ...

päevas vist saabki ühe ip pealt tewha 3-5 appeali

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma räägingi, et see idee on ilmselgelt mõistlikkum kui kõik teemad tasuliseks teha.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea uuendus , ma sain algul valesti aru mõtlesin et keegi ei saa ilma mode kontrollita ise kuhugi teemat teha . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.