Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

No reason ban cf.ee kitcheoon servust

Soovitatud postitused

No reason ban cf.ee kitcheoon servust

Ok ma pelasin csi nimi >ce

N2gin et mingi tyyp lendas yle nende punaste kiirenduste asja seega j2lgisin teda. ta l2ks mingit teed yles poole . aga kuna ma n2gin et ta hakkas sinna minema ma hakkasin sinna m4a1-ga spammima. aga siis bannis mind admin nimega assasian v6i midagi taolist.

[AMXBANS] Banned by : assassin

[AMXBANS] Banned nick : >ce

[AMXBANS] Reason : ' Wallhack '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ http://www.cf.ee/banned

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 80.235.68.14

 

Yritasin cf.ee/banned saada aga ei leia seda saiti.

 

Tänan ja loodan et lahedate mu probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Reason olemas ju? Wallhack :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Banned siis banned. Arvatavasti said 24h banni. Kui chiitisid on homme creditid ja levelid kadunud. Sealne plugin kustutab automaatselt chiidi detectimisel kõik saadud levelid & krediidi. - Minu arust parim variant chiiterite eemal hoidmiseks ongi ära võtta nii "ausal teel saadud" kui ka "ebaausal teel saadud" skill kui kasutatakse kasvõi korraks ebaausaid võtteid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Irw see sama admin pani j2lle banni kuna k2mpisin vees. lol ei vinna pikalt seletada aga kui vaja siis öelge igatahes see admin extreme lohh. nimi tal assassin

 

Teen kiirseletus sest ma ei vinna pikalt eriti

Plantisin Pommi>Mind hakati laskma>ma p6genesin kraanikaussi torusse>k2mpasin seal>tyyp tuli>lasin maha>sain ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonsteam for the Win ( L ) tee lihtsalt ip restart ja vaheta oma fail nick ära ja mine mängima


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Shit happens , tra nüüd elu läbi ,et banni said v ,

Ära higista, kao välja, mine mäele tee midagi sportlikku mitte ära higista päevad läbi arvuti ees.

 

Ei küsinud seda nagu.Im Complaining nagu aru saad. sest adminid bannivad mingi suvalt suht nagu?

 

Nonsteam for the Win ( L ) tee lihtsalt ip restart ja vaheta oma fail nick ära ja mine mängima

Ei küsi seda nagu.

assassin ban 6igused v6iks ilma j22da sest ta ise nii nuub ja kohe arvab et cheater keegi. Sest no reason ban ajaks iga yht n2rvi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

HAHAA Kui LOhh admin mingi hents. lasin talle headi kohe pani ban lol. Tra teie servu adminid on ikka SUPER. Täitsa putsis mingi botti pean m2ngima kui adminid on sees we? pean sihitima pool tundi pea poole jh?

 

Ebanormaalsed ADminid TEIL IKKA!!!!!

Ja peaadminit yldse vist ei huvita keda bannitakse keda mitte... peaasi et raha saaks jah?

 

 

UNbanninge palun- 80.235.68.146

Ning ma siis ei m2ngi kui adminid sees sest m6tetu ei lubata m2ngida ju! kui adminit maha lased siis kohe ban ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmba ennast nööri nüüd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tglt parem mõte ära lase pähe

 

Seda ma teengi sellest saadik kui banni sain. lasen ainult jalga vahel kehha. kuna lasen j2rjest m6ni kuul lendab p2he kah xD aga hs v2he nyyd. oman ikka ....ainult kes mind omab siiamaani on noisia ja slayer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.cf.ee/banned

See banlisti link ei tööta. :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
www.cf.ee/banned

See banlisti link ei tööta. :)

seda pole kunagi olnudki. nagunii ma banne ei eemalda seega pole sinna mingit aadressi vaja. muidu saab seda muuta amxmodx/configs/amxbans.cfg (kui mõni serveriomanik soovib enda yoururl.de muuta)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seda pole kunagi olnudki. nagunii ma banne ei eemalda seega pole sinna mingit aadressi vaja. muidu saab seda muuta amxmodx/configs/amxbans.cfg (kui mõni serveriomanik soovib enda yoururl.de muuta)

 

Selge.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.