Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvutikast.

Soovitatud postitused

VIP

Mul sõber myyb sitaks püssi arvutit mingi4.5k -ga vist, 2gb ram , 3ghz prose vms 256mb videom2lu jne , originaal windows xp jne kaasa.


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Just.

Saatsin sellele tüübile meili, ta pole veel vastanud, ehk läheb aega, kuna on pühad?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul sõber myyb sitaks püssi arvutit mingi4.5k -ga vist, 2gb ram , 3ghz prose vms 256mb videom2lu jne , originaal windows xp jne kaasa.

 

Ma vist tean teda. Keegi Totz v msn rammstein eks ? :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen ise ka vaatand endale minigit juppidest kasti aga pole õnnestund kui keegi viitsib midagi pakuda max hind 7000.- arvuti ikka mängimiseks et need uuemad mängud käima läheksid

 

ARVUTIKESKUS

ARVUTIKESKUS

ARVUTIKESKUS

ARVUTIKESKUS

ARVUTIKESKUS

ARVUTIKESKUS

ARVUTIKESKUS

ARVUTIKESKUS

kokku 7720

võetud ******ist


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks raisata korpusele raha?

No jh see korpus oli lihtsalt sinna juurte öeldud sest korpusse ja toiteplokki soovitaks eraldi osta.Korpuse võid kas või kasutatud osta hoiad raha kokku(mul on üks pakkuda).Toiteplokk on kõige tähtsam kui see inter-tech sul 2aastaga otsad annab või kiiremini ning võtab pooled juppid endaga kaasa ,siis kahetsed ,et miks sellise si**a võttsid. Üldiselt paremad ehk kallimad korpused on kvaliteetsemad ,seega teevad vähem müra ja jahutus on neil parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krIIps, kui mingit normaalset pakkumist ei tule võin aidata sul panna kokku arvuti vähe kasutatud garantiiga juppidest aga selle eelduseks oleks see ,et elad tallinna kandis.

Kermokk ma hiljem vaatan midagi juppidest sinna 8000.- kanti, praegu ei viitsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
krIIps, kui mingit normaalset pakkumist ei tule võin aidata sul panna kokku arvuti vähe kasutatud garantiiga juppidest aga selle eelduseks oleks see ,et elad tallinna kandis.

Kermokk ma hiljem vaatan midagi juppidest sinna 8000.- kanti, praegu ei viitsi.

seda ikka tead, et iga emaplaat ei sobi igase korpusesse, minuarust see hea komplekt, usaldan neid mehi ne0netist kui sind.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda ikka tead, et iga emaplaat ei sobi igase korpusesse, minuarust see hea komplekt, usaldan neid mehi ne0netist kui sind.

 

Muidugi ma tean!Ma lihtsalt rääkisin siin miks on kallim korpus ja toide parem. Pärast seda saab ikka sõimata aga noh see on ju vahvel nii ,et pole midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ati radeon hd 4650 on üks oma hinnaklassi paremaid.

 

Kermokk vaatasin ja uurisin kui max 8000.- tahad pead võttma Elvapoiss pakkutud komplekti.

Oleks sa varem ostmise peale tulnud oleks saanud sama raha eest parema aga praegu on aks kaupa vähemaks jäänud ja hinnad veits tõusnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ärge kurjustage esttalki peale.

Ma sain tolle tüübiga kontakti, eks näis mis saama hakkab.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.