Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

High ping

Soovitatud postitused

No nii lugu on siis sihuke mul arvutil peal windows xp home . Nii asi selles eks l2hen csi steamiga või nonniga vahet pole niikui l2hen csi valin teami endale siis kui juhul round k2ib siis saan speccida ping on normaalne nii kui raund algab siis lööb ping kohe yle 200 m5nikord isegi yle 1000 põhim6tteliselt nii et m2ngida ei sa kiilub t2iesti kinni .

Palun abi . Aga kusjuures mingi siin natuke aega tagasi sain jumala normaalselt m2ngida nii et ping oli t2iesti normaalne aga nüüd on just hakkanga laagima keegi oskab aidata !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Soovitus: Pane porr kinni .:)[/quote

 

 

haha , kusjuures mul k6ik kinni k6ik asjad .

 

Mitu võimalust , pordid jamavad / sa tõmbad midagi / midagi kasutab su NETTI , java , teised programmid / või on sul arvuti lihtsalt katki või siis nii halb netiühendus , oleneb ka sellest , kus serverites sa käid .

 

Arvuti on t2iesti tutikas 2 n2dalat tagasi ostsin , mis moodi ma neid servereid saan , vahetada uuendada või mis moodi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soovitus: Pane porr kinni .:)

 

Tra, tänapäeval neid tatte internet täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nt DriverMax-iga- sellega kõige mugavam. Oot kes sulle internetti jagab ültse? Ega sul mingi jagatud nett pole?

 

Mul k6u internet . Pole mingit ruuterit ega midagi taga . Ainult see lauaarvuti . mi smoodi ma neid uuendan mis ma selleks tegema pean

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soovitus: Pane porr kinni .:)

 

 

Tra, tänapäeval neid tatte internet täis.

 

Lol, kui sa ta signatuuri ja muid värke vaatad siis n2ha et ta pole normaalne inimene.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.