Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kuidas saada ping väiksemaks?

Soovitatud postitused

tahaks väga teada kuidas saaks pingi väikseks cs 1.6 es.mul ple mitte midagi lahti ei msn jne ja ping väga suur,ei saa mängida.kui ma isa juures olin siis seal oli hea internet aga siin kodus,muugal mingi tundmatu internetifirmaga baltmax on mul ping ülisuur.


tussu ütleb nokule: Kas ma meeldin sulle?

järsku saaub tussu ema kes karjub: Palu kohe nokult vabandust või ta läheb kõvaks. :cool::D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ütle vanematele et nad Digitv võtaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palju sul see ping on siis ? . Sul ei pruugi se asi netis ka olla , sellessuhtes et sul võib vabalt arvuti mingi windowsi update tõmmata ja sul laagib . Mul oli sama asi mingi ükspäev tegi windowsi update mingi päev otsa ja ikke updated ei saand ja ping oli siis umbes 500 ´+ , kõige kindlam tõmba endale gambooster 1.3 sealt paned kõik asjad kinni ja l2hed csi ja no lag :)

 

 

GG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

1. koli tallinna sõle tn. või lähemale sellele kasvõi läpakaga sõbra juurde.

2. küsi interneti pakkujalt parim võimalik netiühendus.

3. uuri kas on võimalik oma arvutit veidi võimsamaks teha või hoopis uus osta. tänapäeval võimaldavad isegi kõige tavalisemate läpakate võrgukaardid 1gbps kiiruseid. sõltub interneti teenusest ja pakkujast palju reaalselt seda kasutada saad.

4. vaata kas CS mängu sees on sul fps 100, kirjuta konsooli net_graph 3

selle hilisemaks eemaldamiseks net_graph 0

fps 100ni on mitmeid õpetusi netis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.