Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Võtmepordid

Küsimus

VIP

No igatahes väga sitt värk. Msni ei saa, aint E buddysse. Panka ei saa ja paljudesse teistesse kohtadesse ka ei saa, oleks abi tarvis. Olen küsinud ka abi mujal ning otsinud internetist asju, miski pole aidanud, asi esineb teist korda juba muideks. Eelmine kord oli lihtsat nii, et ema tšillis arvutis ringi järsku oli korras. Kui keegi teist oskab midagi abistavat ütelda oleks tänulik :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Keegi ei tea/viitsi eriti ütelda midagi tarka jamh :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Omg, ma proovisin just seda, mingi arvuti ei lase, pole õigusi (WTF?) Ma ainuke administraator kasutaja arvutis eniweiz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Parem klõps msni launcheri peale ja Run As Administrator?

 

Deem it nigga, aru ei saa we? Ma ei saa maha lasta, uninstaller ei lase maha seda täielikult. Seega see run as administrator ei mõju? Geenius

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kerge , peale bootimist F8 , Vali Safe mode , Enter , Seal saad kindlasti teha ja kui mingi x moel ei saa , siis peale booti TAB , BIOS , seal CD/DVD muudad floppy asemele , Paned XP plaadi sisse , ~45 minutit ja voila , arvuti nagu uus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Well , täna kui arvuti tulin oli kõik korras :D Wtf?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Deem it nigga, aru ei saa we? Ma ei saa maha lasta, uninstaller ei lase maha seda täielikult. Seega see run as administrator ei mõju? Geenius

 

Ma tulin sind aitama ja sina tuled mölisema.:huh:

Kui unistaller ei lase täielikut maha, siis äkki kustutad kausta ka program files alt?

Anyway kui lahendatud siis edu sulle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.