Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Äriline kokkupuude?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ega see ei ole nii, et kui enam-vähem oskan, siis päris rahaga. Et aktsiatega äritseda peab teadma selle firma kohta, et millal aktsiate väärtus võib tõusma hakata jne jne.

 

Miks tõusma?Langusega võib ka teenida(müüd ja pärast ostad :nt müüd 10krooni ja kui hind langeb 8kroonile siis ostad ja oled teeninud juba 2eeku)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga millal sa selle müüd, kui sa olid enne ostnud 10 eegu eest ja pärast veel 8 eegu eest ja kui tõusu ei tule, siis sa ka ei teeni kasu.

 

EiEi

 

Mitte ei osta ennem vaid müüd ennem!

Tavaline teh

Ost 8 Müük 10 Kasum 2

 

On ka võimalus tagurpidi(e kuidas langusega teenida)

Müük 10 Ost 8 Kasum 2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Plus500´ga saab ise ka kodus klikutud ja pole eriti raske teenida mõnisada krooni kuus, mis suures pildis tähendab seda, et ma teenin kodus klikkides sama palju, kui tööl olles. Ainuke vahe on selles, et kodus teen ma selle mõne tunniga, kuid tööl pean ma selleks 8 tundi ülemuste sooja juttu kuulama.

 

Ilmselt ise võtan ka selle tõsisemalt ette, samas, ma ei tea millal ja kas ma üldse viitsin. Elus on muudki teha, kui monitorist raha välja pigistada. Kuid raha ei haise ja kuidagi peab elus hakkama saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EiEi

 

Mitte ei osta ennem vaid müüd ennem!

Tavaline teh

Ost 8 Müük 10 Kasum 2

 

On ka võimalus tagurpidi(e kuidas langusega teenida)

Müük 10 Ost 8 Kasum 2

 

Ja kust sa selle 10 said enne, ostsid 12-ga? Jääd ju kahjumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja kust sa selle 10 said enne, ostsid 12-ga? Jääd ju kahjumisse.

 

No kui nt aktsia tõuseb siis sa ennem ostad ja alles siis müüd!Eks?Aga kui tuleb langus siis see on tõusu vastand?Nii ja mis on siis ennem ostu ja pärast müügi vastand ehk tõusu?Ennem müük ja alles siis ost (languse oma)? See on tõusu vastnand kuidas languses teenida.

Ei oska seletada.

 

Aga aktsiatega on võimalik teenida nii kui tõuseb kui ka langeb.

Ei pea alati tõusma et teenida kasumi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

www sa võiks video teha mingi õpetusega kui see su äri ei kahjusta. Ma alles õpin seda asja.

Või anda võne hea õpetuse mis on kellegi poolt juga tehtud.

 

Aitäh.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EiEi

 

Mitte ei osta ennem vaid müüd ennem!

Tavaline teh

Ost 8 Müük 10 Kasum 2

 

On ka võimalus tagurpidi(e kuidas langusega teenida)

Müük 10 Ost 8 Kasum 2

 

Seleta mulle ka lahti, ei taipa vist, mis nendel kahel viisil erinevust on. Esimene pool on lihtne - ostad 8.-, ootad kuni hind tõuseb ja müüd 10.- Teises variandis sa ei saa ju müüa 10.-, kui sul ei ole, mida müüa. Ja selleks, et saada, mida müüa, on vaja ikka enne osta (8.- siis).

Ühesõnaga kuidas sa saad müüa asju, mida sul ei ole?


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Seleta mulle ka lahti, ei taipa vist, mis nendel kahel viisil erinevust on. Esimene pool on lihtne - ostad 8.-, ootad kuni hind tõuseb ja müüd 10.- Teises variandis sa ei saa ju müüa 10.-, kui sul ei ole, mida müüa. Ja selleks, et saada, mida müüa, on vaja ikka enne osta (8.- siis).

Ühesõnaga kuidas sa saad müüa asju, mida sul ei ole?

 

Seda on raske mõista,seletada.Aga kuna see on virtuaalne siis on see võimalik.(Müüd mida pole)

Nii kui sa ostad siis on ka sul kohus müüa(8 ostad ja müüd 10) teenid 2.

Aga sa võid nt ennem mingit aktsiat müüa (siis on hiljem kohustus osta).Sa nt tead et see aktsia langeb siis müüd 10 peal ja kui hind on 8 siis alles ostad(pead ostma kindlasti,mitte just 8 peal vaid siis kui tahad).

Aga kui sa müüd nt 10 peal ja hind tõuseb nt 15 peal siis oled miinuses 5.

See on nagu tagurpidi tehing (tõusule).Sul ei pea midagi olema et müüa(sest sul on hiljem KOHUSTUS nagunii hiljem osta) ja alles hiljem osta(virtuaalne).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda on raske mõista,seletada.Aga kuna see on virtuaalne siis on see võimalik.(Müüd mida pole)

Nii kui sa ostad siis on ka sul kohus müüa(8 ostad ja müüd 10) teenid 2.

Aga sa võid nt ennem mingit aktsiat müüa (siis on hiljem kohustus osta).Sa nt tead et see aktsia langeb siis müüd 10 peal ja kui hind on 8 siis alles ostad(pead ostma kindlasti,mitte just 8 peal vaid siis kui tahad).

Aga kui sa müüd nt 10 peal ja hind tõuseb nt 15 peal siis oled miinuses 5.

See on nagu tagurpidi tehing (tõusule).Sul ei pea midagi olema et müüa(sest sul on hiljem KOHUSTUS nagunii hiljem osta) ja alles hiljem osta(virtuaalne).

 

Tõesti raske mõista, mis jura sa siin ajad. Pole enne kuulnud, et saab midagi müüa, mida pole. Hämming..

 

doublefacepalmy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lühikeseks müüma (Sell Short) Investor või maakler müüb selliseid aktsiaid, mida tal hetkel oma portfellis ei ole. Müüdavad aktsiad on laenatud. Investor eeldab, et tulevikus aktsiahind langeb ning ta saab aktsiad odavama hinnaga tagasi osta. Mujal maailmas kasutatakse riskide vähendamiseks marginaalkontot, kus investor hoiab tagatist. Juhul, kui turg liigub talle ebasobivas suunas ning investoril jääb vahenditest puudu, siis puuduv summa kantakse marginaalkontolt. Eestis üldjuhul lühikeseks müümist tavainvestorile ei võimaldata.Aga Fx(forex) on see kõigile võimalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lühikeseks müüma (Sell Short) Investor või maakler müüb selliseid aktsiaid, mida tal hetkel oma portfellis ei ole. Müüdavad aktsiad on laenatud. Investor eeldab, et tulevikus aktsiahind langeb ning ta saab aktsiad odavama hinnaga tagasi osta. Mujal maailmas kasutatakse riskide vähendamiseks marginaalkontot, kus investor hoiab tagatist. Juhul, kui turg liigub talle ebasobivas suunas ning investoril jääb vahenditest puudu, siis puuduv summa kantakse marginaalkontolt. Eestis üldjuhul lühikeseks müümist tavainvestorile ei võimaldata.Aga Fx(forex) on see kõigile võimalik.

 

Mängid lolli või oledki loll? Leidsid Äripäevast või LHVst artikli ja üritad siin tarka panna. Sa ikka teksti süvenesid ka? Investor laenab need aktsiad maaklerfirmalt. Sina aga räägid siin, et teeb mitte millestki kasumit. Üleüldse ei ole see kasum sul garanteeritud, aktsia võib tõusta ja saad vastu kotte, mis jube.

 

Aasta tsitaat - www: ''Müüd mida pole!''

 

doublefacepalmy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Laenabki ju,millest sa siis aru ei saa?

Jah see artikkel ongi netist mitte pole minu,sest ma ei suutnud seletada kuidas see toimib.

Ja sina võiks vait jääda kui sa midagi ei tea.Ei vasta rohkem soulo lollidele küsimustele.

See laenamine on kõige väiksem asi siin praegu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Laenabki ju,millest sa siis aru ei saa?

Jah see artikkel ongi netist mitte pole minu,sest ma ei suutnud seletada kuidas see toimib.

Ja sina võiks vait jääda kui sa midagi ei tea.Ei vasta rohkem soulo lollidele küsimustele.

See laenamine on kõige väiksem asi siin praegu...

 

Kukkusid sündides pea peale? Kui sa asja laenad, siis on sul see olemas senikauaks kuni tagastad! Sina aga rääkisid siin, et müüd, mida pole ja laenamisest sa ei maininud sõnagi. Ise ka aru saad, mis eeslimõla sa siin ajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki ongi selline "ärimees" kes müüb asju mida tal reaalselt ei ole?

 

Ma ostsin samamoodi Osta.ee´st endale printeri, mida teisel isikul isegi polnud olemas tegelt, lihtsalt lambi pildid olid:D

 

See pole äri, see on pettus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.