Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Merching in Rs

Soovitatud postitused

SUPERVIP

mine world 2 või 1 seal inimesed spammivad merch clan chate liitu ühega kus palju rahvast kui vähe siis otsi teine ja peal kirjas peaks olema item mida osta max priceiga rõhutan MAX PRICE nii palju raha eest kui sul raha on siis item tõuseb ja müüd min priceiga maha ja saad kasumit aga sa pead täpselt samal ajal maha müüma kui teised sest kui hiljem müüd võid jääda kahjumise , aga sellega on see halb et sa ei tea millal teised müüvad ja chatis öeldaks teatud ajal seda ja sa pead seal siis 24/7 sees olema . on võimalik üksi ka merchida aga seda mina ei oska . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Googlest ei leidnud ?

 

Merchanting Guide In G.e Solo Merch . - VidoEmo - Emotional Video Unity

 

 

Praegu hea merchida järgmiste asjadega:

 

1)Hand cannon

2)Berserker necklace

3)Robin Hood Hat

4)Brine Sabre (selle aeg on läbi järgmise ge updatega vist ;D )

 

http://services.runescape.com/m=itemdb_rs/top100.ws?list=2&scale=0

 

Siit vaatad, mis tõuseb, parima % asi mis tõuseb on parim asi mida merchida, aga tavaliselt merch clannid kasutavad seda asja .

 


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma tavaliselt ostan needle ja siis müün need. haige merch


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pwnzor võiks laiskuse eest warni saada. Trüki youtubesse otsingusse Grand Exchange merchanting guide ja ole õnnelik.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selleks, et solo merchida, on sul vaja massiivselt raha. Eelmine nädal proovisin 170m zamorak ja saradomin juppe merchida ja vaid 4m tuli kasumit 2 päevaga. Seega jah, kui sa tõsiselt tahad teenida, siis alla 500m on väga raske solo merchida. Teine moodus on pidevalt jälgida graafikuid, olemas on konkreetsed itemid, mis aeg-ajalt tõusevad ja langevad. Näiteks lobster, flax, bow string, toad legs. Põhimõttelised itemid, mis sõltuvad botteritest. Näiteks, kui RuneScapes tehakse update (suuremat sorti update, mis on seotud vb mängumootoriga, kujundusega, skillidega), siis eelnimetatud itemid kohe kindlasti tõusevad hinna poolest, kuna toimub botide uuendamine, väheneb tootlus ja suureneb vajadus nende järgi. Viimane kõige viletsam variant on proovida clan merchi. Ma pole sellega kuid tegelnud ega usu, et kunagi hakkangi. Merchi chati tavaline tegevuskäik: 1. nädal ostavad itemeid chati omanikud (omanik ja vb ta mõned usaldusisikud), 2. nädal ostavad itemeid chati rank saanud isikud (sõprussuhted või sythes isegi müüakse ranki) ja 3. nädal ostavad itemeid tavamängijad. Esimesena dumpivad chati omanikud, paar päeva pärast itemi avalikustamist kõigile chatis. Teisena ranki saanud isikud, neile öeldakse konkreetne summa. Viimasena dumpivad tavamängijad, enamus saab neist kahju. Seega väga kahtlen, kas merch clanis üldse kasumit sulle toob. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selleks, et solo merchida, on sul vaja massiivselt raha. Eelmine nädal proovisin 170m zamorak ja saradomin juppe merchida ja vaid 4m tuli kasumit 2 päevaga. Seega jah, kui sa tõsiselt tahad teenida, siis alla 500m on väga raske solo merchida. Teine moodus on pidevalt jälgida graafikuid, olemas on konkreetsed itemid, mis aeg-ajalt tõusevad ja langevad. Näiteks lobster, flax, bow string, toad legs. Põhimõttelised itemid, mis sõltuvad botteritest. Näiteks, kui RuneScapes tehakse update (suuremat sorti update, mis on seotud vb mängumootoriga, kujundusega, skillidega), siis eelnimetatud itemid kohe kindlasti tõusevad hinna poolest, kuna toimub botide uuendamine, väheneb tootlus ja suureneb vajadus nende järgi. Viimane kõige viletsam variant on proovida clan merchi. Ma pole sellega kuid tegelnud ega usu, et kunagi hakkangi. Merchi chati tavaline tegevuskäik: 1. nädal ostavad itemeid chati omanikud (omanik ja vb ta mõned usaldusisikud), 2. nädal ostavad itemeid chati rank saanud isikud (sõprussuhted või sythes isegi müüakse ranki) ja 3. nädal ostavad itemeid tavamängijad. Esimesena dumpivad chati omanikud, paar päeva pärast itemi avalikustamist kõigile chatis. Teisena ranki saanud isikud, neile öeldakse konkreetne summa. Viimasena dumpivad tavamängijad, enamus saab neist kahju. Seega väga kahtlen, kas merch clanis üldse kasumit sulle toob. :)

 

clan merch, mm??

kohe kindlasti mitte, kuna need juhid vms spammivad, et ostke seda seda jne eks ja siis ise on ostnud kh suure hunniku ja kui hind laes müüvad kasumiga maha ja tava liikmed saavad tavaliselt suure kahjumi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda ta ju rääkiski aju ..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vaidlen soulile vastu.. clan merch on hea kui sa oskad... sa ei tohi lampi jah ostma hakata.. sa pead selle klanniga liituma ja voalaaa ongi raha juures.. mina isiklikult olen f2p merch clannis.. teenin 8-12mil iga update.. tavaliselt teenin 50-80 mil iga itemi pealt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaidlen soulile vastu.. clan merch on hea kui sa oskad... sa ei tohi lampi jah ostma hakata.. sa pead selle klanniga liituma ja voalaaa ongi raha juures.. mina isiklikult olen f2p merch clannis.. teenin 8-12mil iga update.. tavaliselt teenin 50-80 mil iga itemi pealt

Sa ikka ei taju üldse biiti? Sellest ta rääkisiki. Igatahes mida kõrgemal kohal seal oled, seda rohkem teenid. See on 110% kindel, et liider/omanik teenib massiivselt teistest rohkem ja siis tulevad tema head sõbrad ning kõige viimasena ülejäänud mängijad, kes osad ei teeni midagi eriti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vaidlen soulile vastu.. clan merch on hea kui sa oskad... sa ei tohi lampi jah ostma hakata.. sa pead selle klanniga liituma ja voalaaa ongi raha juures.. mina isiklikult olen f2p merch clannis.. teenin 8-12mil iga update.. tavaliselt teenin 50-80 mil iga itemi pealt

 

Mida sa tarbid? Seda ma rääkisingi. Iga eseme pealt 50-80m? Chessy vol 2? Tahaks su panka näha, kui iga esmeme pealt 50-80m kobistad, paar miljardit peaks ikka olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul on igatahes 3 kastutajat veel kellel 500mil+ rohkem ma ei ytle

 

suht ahh...yahaks pilti näha kus sul 500mil+...ja et kolme kasutaja peale 1.5B?...hmm...not real..;/


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.