Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

müüa rs acc cb 122/130 bank 52m member 17 p2eva

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Scammer

mis kuradi scammer,kui sul mingi tõestus ,et ma kedagi scamminud siis pane ülese oma tõestus endaarust ma pole küll kedagi scamminud.(sa oled türaväänaja!!!)

 

stats pic:D:D:D:D

noob

get nahui pedekas.

sa karvane pederast vääna enda türa otsast ära.:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis kuradi scammer,kui sul mingi tõestus ,et ma kedagi scamminud siis pane ülese oma tõestus endaarust ma pole küll kedagi scamminud.(sa oled türaväänaja!!!)

 

 

sa karvane pederast vääna enda türa otsast ära.:ty

 

Haha, made my day :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis kuradi scammer,kui sul mingi tõestus ,et ma kedagi scamminud siis pane ülese oma tõestus endaarust ma pole küll kedagi scamminud.(sa oled türaväänaja!!!)

 

 

sa karvane pederast vääna enda türa otsast ära.:ty

 

Sellise suhtumisega sa seda maha ei müü. Mina jällegi kahtlustan et sa bottid (flaxer). Põhjused:

1) Pangas 79k flaxe

2) Kõrge craft, ehk ei merchi flaxe vms

3) Ükski level 130 ei teeks käsitsi flaxe, on 10x kiiremaid raha võimalusi

 

 

Ja oma türaväänamised võid omale hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole mõtet osta. Dices üritab ka müüa. Algselt andis mingi teisele isikule kuuluva telefoni numbri, siis lõpuks andis õige. Siis esines 3 erineva nime all. Pangakonto kuhu raha saata tuli oli üldse neljanda nimega. Lõpuks lasin Soulil MM olla ja vaadata kas ikka on usaldatav müüa. Soulile anti vale informatsioon. Kõik asjad recoveryl olid valed. Peale seda hakkas hämama, et andis õige ja et tema kõike informatsiooni ei mäleta. Kuigi ise oli kasutaja alles p2p teinud ning ka recoveryd maha võtnud.

 

Siis veel sogas peale seda, et saadab ise appeali ja kui kui tuleb accepted, teeb pilti. Ma ütlesin, et MMile pead ikka info andma ja talle peab see ka accepted tulema. Peale seda ta lihtsalt kadus msnist.

 

Suht kindel, et isik on scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõsi jutt lasi xbzi üle mingi 1-2 päeva sai mängida juba tõmbas tagasi.

Ei soovita talt osta.

 

 

 

 

Nerd

mida vittu ma pole kedagi yle lasknud lohh..

 

ja kui ma olen kedagi yle lasknud siis näita toendeid,enda arust ma pole küll kedagi üle lasknud

 

Pole mõtet osta. Dices üritab ka müüa. Algselt andis mingi teisele isikule kuuluva telefoni numbri, siis lõpuks andis õige. Siis esines 3 erineva nime all. Pangakonto kuhu raha saata tuli oli üldse neljanda nimega. Lõpuks lasin Soulil MM olla ja vaadata kas ikka on usaldatav müüa. Soulile anti vale informatsioon. Kõik asjad recoveryl olid valed. Peale seda hakkas hämama, et andis õige ja et tema kõike informatsiooni ei mäleta. Kuigi ise oli kasutaja alles p2p teinud ning ka recoveryd maha võtnud.

 

Siis veel sogas peale seda, et saadab ise appeali ja kui kui tuleb accepted, teeb pilti. Ma ütlesin, et MMile pead ikka info andma ja talle peab see ka accepted tulema. Peale seda ta lihtsalt kadus msnist.

 

Suht kindel, et isik on scammer.

türa ma andsin oige informatsiooni lohh. türa sa tuled siis valetama ja minu mainet rikkuma,Vääna oma türa tõesti ja mine arsti juurde sul on toesti midagi viga

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh türa sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh mida sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

asdasd

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh, sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh mida sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.Ja pealegi ma andsin koik oige informatsiooni mida ma tean.

 

mida vittu ma pole kedagi yle lasknud lohh..

 

ja kui ma olen kedagi yle lasknud siis näita toendeid,enda arust ma pole küll kedagi üle lasknud

 

 

türa ma andsin oige informatsiooni lohh. türa sa tuled siis valetama ja minu mainet rikkuma,Vääna oma türa tõesti ja mine arsti juurde sul on toesti midagi viga

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh türa sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh mida sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

asdasd

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh, sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh mida sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.Ja pealegi ma andsin koik oige informatsiooni mida ma tean.

WtF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

90$-100$ paypalis ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida vittu ma pole kedagi yle lasknud lohh..

 

ja kui ma olen kedagi yle lasknud siis näita toendeid,enda arust ma pole küll kedagi üle lasknud

 

 

türa ma andsin oige informatsiooni lohh. türa sa tuled siis valetama ja minu mainet rikkuma,Vääna oma türa tõesti ja mine arsti juurde sul on toesti midagi viga

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh türa sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh mida sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

asdasd

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh, sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.

 

türa ma pole kedagi ega midagi scamminud lohh mida sa tuled siia mu mainet rikkuma sul midagi viga we,näita alguses mingeid tõendeid ka ,samahea sa hakkad midagi müüma ma lambist tulen ja ütlen et sa mingi scammer.Sa õige vääna oma türa natuke ja siis mine arsti juurde.Ja pealegi ma andsin koik oige informatsiooni mida ma tean.

 

 

WtF

 

Kas sa Eestikeeles kirjandit alustad ka niimodi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mida vittu ma pole kedagi yle lasknud lohh..

 

Ja kui ma olen kedagi yle lasknud siis näita toendeid,enda arust ma pole küll kedagi üle lasknud

 

Nice one.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No jah, kuna see ei õnnestunud sul. Soul oli ka MSNi chatis samal ajal. Ta võib seda sama kinnitada.

 

Õige informatsioon? Kaugel sellest, kuna vastuseks tuli, et kogu info on vale. Nii et ma ei tea kust otsast see õige on. Pärast veel tulid oma jutuga, et: "Oh, ma leidsin õige info üles. Teeme nüüd diili?"

 

Ise tunnistasid ka selle viimase lausega, et andsid Soulile täiesti vale informatsiooni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No jah, kuna see ei õnnestunud sul. Soul oli ka MSNi chatis samal ajal. Ta võib seda sama kinnitada.

 

Õige informatsioon? Kaugel sellest, kuna vastuseks tuli, et kogu info on vale. Nii et ma ei tea kust otsast see õige on. Pärast veel tulid oma jutuga, et: "Oh, ma leidsin õige info üles. Teeme nüüd diili?"

 

Ise tunnistasid ka selle viimase lausega, et andsin Soulile täiesti vale informatsiooni.

 

tõra mul oli 2 reci lehte ja ma ei teadnud türa millene oige on rüra raisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TÜRA pange talle ban TÜRA !!!

TÜRA küll ma ütlen TÜRA !!!

TÜRA mis sul viga on TÜRA ???

TÜRA mine õpi scammima Sythe.org TÜRA

 

 

 

No Offence. läksin teemaga kaasa :)

Väikesed lapsed , loodan et keegi lapsepõlve traumat ei saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 lehte. Alguses väitsid, et tead kogu infot. Mis siis, et andsid vale, nagu me ka nägime. Peale seda ütlesid, et oled ära unustatud pool infot. Hiljem tulid hoopis jutuga, et leidsid "õiged" vastused üles.

 

Kohe on aru saada, et oled mingi ebaõnnestunud scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandan, et postitan täiesti p6hjuseta ning totaalselt teemast välja.

 

Tegelt vist ei aja sellised tatikad närvi? Lihtsalt lugemisest endast välja iga inimene ei oska mind ajada. Maks oskas. Ega mul palju pajatada Maksi kirjakeelest ei ole. Mina m6istan teda mingil määral. Oli meilgi koolis kunagi samat sorti tegelane, kes kasutas türat sidesõnana. Tema p6hjus oli lihtne. Kord peale kehalise tundi tuli ta koos k6igiga duzzi alla ja vaata sa imet. Venna munn oli venitades 1 cm pikk. Sealt tuligi nn vanas6na ''tyratamine ei tee su munni pikemaks''. Tunnen kaasa sulle Maks, sul on eeldavasti sama probleem.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.