Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

P2P Pins / RAISE THEM UP !

Soovitatud postitused

VIP

30 on vägagi normaalne summe..

Mine sythe.org seal müüvad kõik pinne 3$..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega miks teised peavad tõstma? osta ka odavamalt pinne, amichie saab ise pinne 1.75 tükk vast.. hea kasum ju`tunnis müüb ca 5 pinni ära

 

sul msn odavp2p :D:D:D kuigi ise tahad müüa 50.- kui on odav siis pane 10.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ikka on küll : )

 

Leia endale uus hobi.

Sitt lugu, kui enam sellist kasumit ei saa nagu kunagi, aga sellepeale ütleks "ajad muutuvad".

Kõik see on nagunii ebaseaduslik niiet olge õnnelikud, et te üldse midagi teenite.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel saab mõningatest väljamaa RS cheating foorumitest pinne hinnaga 2USD/tk, see teeb ligikaudu 21 krooni pinni pealt. Hulgi ostes võib saada veelgi rohkem alet.

 

Praegu müüakse pinne valdavas enamuses 40-50 krooni tükilt, see on 19-29 krooni ühe pinni pealt puhast kasumit.

 

Ma ei näe nagu probleemi, kui ise ostad niivõrd kallilt, et vaheltkasu kokku kuivab, siis otsi parem pinnimüüja. Või kui praegused kasumid ei sobi, siis ehk peaksid millegi muuga äritsema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasum on müüjal igaljuhul ju käes, nhj peaksid kõik siis oma hinda muutma, sest sina tahad seda ? Kui sulle ei sobi see kasum, mis saad, küsi ema käest raha juurde ja jäta hädaldamine. Ma tahaks ka et milli hinnad tõuseks ja trade limit kaoks, aga vaata, ei kao need kuhugi. Nii et ole normaalne ja hakka marju müüma teede kõrval.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma Müün 50 ea, ja ostetakse kõvasti neid.

 

Seesmõttes ei kurda :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lol ok DON*T WHINE, minu eesmärk ei ole RAHA TEENIMINE , mul on seda piisavalt , KÜSIMUS on lihtsalt selles et neid kuradi pinnimüüjaid on nii palju et igaüks müüb neid ja ma ei leidnud muud lahendust kui hindade raisimise : ) Rahu rahvas , hinnad jäävad samaks : ) Küsimus oli rohkem selles et kuidas seda piirata . SEE et teie kohe whinema hakkate , et meie saame liigagi palju kasu siis see näitab just ROHKEM seda et teie mõtlete suurema kasumi peale ja miinimum maksude peale :) Kõik ei ole teiesugused .

 

Aga mis siin ikka vaielda , lukku : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.