Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tore lätlane...

Soovitatud postitused

VIP

Asq räägib tõde, ja muidugi oli see kellegile ka lemmikloom äkki, või oli see ta enda koer, siis peaks ikka jultumust olema, enda käe all kasvatatud olend ja tapad ta?

Sama hea pmst, sünnitad lapse ja siis uputad ära vms.

Speachless...


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TÄIESTI VÄRDJAS JU !????

omgg närvi ajab lausa, kuradi omgg aargh,.. ei hakka ennast välja elama siia saan banni ka veel -.-

Igatahes väga jube, mida inimesed võivad teha.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellist debiilsust on raske kommenteerida.

 

If i dont kill ya' then god will do it muthafucka !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
türa oleks se raibe mu naaber peksaks talle julmalt TURPI!!!

 

Millega ? Oma väikeste värisevate kätega ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millega ? Oma väikeste värisevate kätega v ?

 

jah

 

8 kuud on väga palju sellise asja eest tegelt, minuarust keskmine karistus, kuna mõnes riigis tapetakse isegi koeri, liha pärast, ja on lihakoerte tõug isegi.. niiet 8 kuud on suht suur, paras neile

 

dude , mõnes riigis tapetakse liha päras , aga see lätlane ei tapnud vaid PIINAS TEDA!!!!!

piinamisel ja tapmisel on kaks erinevat vahet ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw, siis ma topiks need teile suhu? tule topi.

Oletame ,et sul lastakse vanemad maha, siis sa ütled ka ,et ahh vanemaid on maailmas palju, need kaks inimest ei loe siin midagit, vms? Ütleksid sellist asja, või sisi kui sul on lemmikloom, lastakse maha või piinatakse surnuks, ütleksid sa sama moodi? Kui sa oled samasugune värdjas nagu see pede siis jah ütleksid, täie mõistus juures inimene ei ütleks ,et ahh maailmas ongi neid palju.

1. Mees, sa ei tee vist loomal ja inimesel vahet.

2. Oletus on tühipaljas õhk.

3. Sinu jutujärgi oleks siis kõik farmerid kõige hullemad sarimõrvarid.

4. Ma olen täie mõstuse juures ja olen enda eelmises postis 100% nõus ja pean seda õigeks.

See, et ma arvan teist moodi kui teie, siis see ei tähenda, et ma oleksin väärastunud mõtteviisiga.

Ma arvan, et ma olen elus rohkem näinud kui teie, kes piirdute ainult armastusega ja kõige heaga, kui mingi konn on autoalla jäänud siis on selline pill lahti ja tahate kohe kellelegi luuki tõmmata..

 

Kui viitsin, siis otsin õhtul mõned videod netist ja viskan siia ka lingid, siis näete, et on olemas 100x hullemaid asju, kui selle 1 koera sillalt alla viskamise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Mees, sa ei tee vist loomal ja inimesel vahet.

2. Oletus on tühipaljas õhk.

3. Sinu jutujärgi oleks siis kõik farmerid kõige hullemad sarimõrvarid.

4. Ma olen täie mõstuse juures ja olen enda eelmises postis 100% nõus ja pean seda õigeks.

See, et ma arvan teist moodi kui teie, siis see ei tähenda, et ma oleksin väärastunud mõtteviisiga.

Ma arvan, et ma olen elus rohkem näinud kui teie, kes piirdute ainult armastusega ja kõige heaga, kui mingi konn on autoalla jäänud siis on selline pill lahti ja tahate kohe kellelegi luuki tõmmata..

 

Kui viitsin, siis otsin õhtul mõned videod netist ja viskan siia ka lingid, siis näete, et on olemas 100x hullemaid asju, kui selle 1 koera sillalt alla viskamise.

 

vaata , kui loom kohe ära tapetakse ....

see kaks eri asja , kui ta sinna mitmeks päevaks/nädalaks piinlema jätta...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Midagi ma telekast poole silmaga nägin ja siis oli juba tunne, et see mees pole enam vaimselt korras.

Sellisega käituks järgmiselt: Võtaks tikud/nõelad ja lükkaks küüne alla. Aeglaselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vend läks vähemalt vangi paariks aastaks selle eest:) idioot:S

 

8kuud sai reaalselt kinni istumist

+ mingi katseaeg siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MIDAVITTU!!!! TRA ma vaatasin kui viskas alla kohe kinni ka. SELLISED VÄRDID TULEKS 2RA TAPPPPPPPPAAAAA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostja , sa oled mauno?

Koer ei surnud kohe ära, ta piinles, konn ja koer on samamoodi erinevad asjad nagu inimene ja koer nagu sa ütlesid.

+ sul pole korras mõistus, kui ütlesid ,et lisad veel videosi, kes selliseid videosi vahivad ja levitavad, need parajad psühhod ise.

 

Ja farmerid, nagu ma ütlesin, NEMAD TEEVAD SÖÖGI PÄRAST, TÜRA MÕISTAD MIS ON SÖÖGI PÄRAST JA MIS MITTE? See koer tapeti sellepärast ,et igav oli, farmerid ja kusagil aasias tapetakse loomi sellepärast ,et ära elada, või tahad öelda ,et see pede oleks surma saanud kui poleks looma piinlema jätnud ja ära tapnud?

 

Mõtle ka mis paska sa suust välja ajada, ja nagu sinu tekstist välja lugeda, sina teinud kõige rohkem, rohkem elus ära kui keegi muu, stfu, lihtne sõna sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.