Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Selgeltnägijad põrusid

Soovitatud postitused

irw uus finaal...mida iagnes, ma ei hakksa seda vaatama...aga, et nastja pani meelega mööda ? miks ta peaks seda tegema ? Ja mis mõte on anda raha varjupaigale ? hoitakse veel neid loomakesi natuke elus ...tehakse mingid paremad võimalused neile seal elmaiseks uued kuudid vms ? lõpuks pannakse nad ikkagi magama. mitte,et ma ei armastaks loomi vms aga selline lihtsalt on elu...mu enda koer on isegi varjupaigast võetud nii umbes 11 a tagasi...nii, et siim vms kui sul varjupaiaga loomadest kahju siis võta nad enda juurde ja hoolitse nende eest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol, mida veel...

Ma ise ei vaadanud, aga sõbrad rääkisid ka, et ilge fail oli.

Dunno, aga minul on küll täiesti savi sellest, no keda huvitavad need faking affid seal, mõni parem on korra kroonika esikaanel, aga järgmine aasta ei mäleta neid enam keegi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lolli mängimine see polnud.

Kuna, vaadake saateid, Tarmo ja Sergei panid mtimed korrad samaad vastused, kuigi ei kuulnud üksteist ning vaadake ku Saatejuht oli Leedus.

Nägite kui täpselt pani Sergei ? Ta ütles selliseid asju mis polnud tähtsad isegi, ütles ,et ESTONIA-ga midagi seotud seal, saatejuht ütles ,et vale, ja keeras ümber hiljem ja oligi ESTONIA mälestuseks silt pandud sinna.

 

Nad lambist selliseid asju täppi ei pane ka:)

 

Nad võisid vb kokkuleppida? Kõik kaotavad, lootsid ,et summa läheb kolmeks vms? Ja meelega panid mööda, või mida iganes:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just nimelt. Sergei ja Nastja on tegelt ikka märkimisväärsed.

 

Minu subjektiivse arvamuse kohaselt oleks selgeltnägijatelt palju palutud käsu peale kohe õige vastus välja öelda. Kui oleks mingi 3 korda kauem aega antud, siis ilmselt oleksid ka vastused täpsemad. Selgeltnägija on samuti prognoosimine, mitte mingi prohveti ettekuulutus/visioon, mida paljud utoopiliselt loodavad ja imestavad.

 

Auhinna raha kohta nii palju, et sadistlikult ei annaks mina seda ei loomade varjupaigale ega puuetega lastele. Põhjused on väga lihtsad ja realistlikud: Kui loom on varjupaigas, siis reaalses elus ei huvita 99,9% inimesi see, kas see loom on seal aasta või 2 aastat. Koduloomi tuleb juurde veel rohkem kui inimesi. Selle asemel võiks kehtestada teatud sanktsioone loomade hülgamise kohta. Näiteks peaks panema kohustuslikuks koduloomade märgistamise või mingisuguse kaelaripatsi omaniku andmetega või mida iganes. Kui loom on kadunud või on tänaval, siis saab selle kaudu omanikega ühendust võtta. Kui pole toimunud hülgamist ning pere on looma pärast mures, saab alati nendega ühendust võtta, kuid kui loom on varjupaigas ja dententsi, et keegi teda taga ei otsi, ei ole näha, siis laristada loomade hülgajatele üks korralik trahv. Kasvõi toppigu kiibid sisse loomadele vms.

 

Puuetega laste kohta nii palju, et neid puudeid, kus annab märgatavalt midagi ära teha, on vähe. Eriti veel geneetiliselt kaasa sündinud puuded. Hoolimata lillelisest prallest ja kartusest lastelt elu ära võtta peaksid vanemad ikka tõsiselt mõtlema, kui avastavad, et sündival lapsel on suur etõenäosusega puue. Nendega, kes saavad elu jooksul mingisuguse õnnetuse tagajärjel puude, ei ole üldse raske toime tulla. Tööd tuleks teha arvamusmassidega, kes peavad neid teistsuguseks. Lapsele, kes on kaotanud liikumisvõime, ei olea peale vajalike operatsioonide ja ratastooli jaoks mingisuguseid paarisaja tuhande krooniseid masinaid vaja. On olemas teatud protseduurid, millega saab endist laadi soovitud eluviisi taastada ning lisaks sellele ka tahtejõud.

 

Räägiks veel, kuid point peaks selge olema ning mõtlemisainet küllaga. Ma räägin sellise tooniga, kuna see on karm reaalsus. Inimesed on läinud vastuollu loodusliku valikuga. Mida me hoiame ja tekitame juurde neid, kes ise ennast aidata ei saa. Kindlasti neid on ning nad tunnevad ka elust rõõmu ning nende vastu pole mul absoluutselt midagi, kuid näiteks need, kes mõne puude tõttu peavad istuma terve elu voodis ja on ühendatud 24/7 mingi masina külge, need lihtsalt raiskavad ruumi siin planeedil, mille tõttu muutub valitsus kärsituks ja hakkab siin plaane pidama.

 

I'm just saying, guys & girls..

 

Mõtleme ratsionaalselt ja optimaalselt..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma arvan et feilivad uuesti .

ültse ma ei usu sellese voodoo värki . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imo finaalis olid just sellised katsed kus oli paremini välistatud lambist ära arvamine kui paljudes eelmistes ülesannetes.

 

Ja hämamine on ikka lihtne, isegi kui mööda paned võid hämada halvast päevast või et keegi paneb su vaimsele energiale blokki peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imo finaalis olid just sellised katsed kus oli paremini välistatud lambist ära arvamine kui paljudes eelmistes ülesannetes.

 

Ja hämamine on ikka lihtne, isegi kui mööda paned võid hämada halvast päevast või et keegi paneb su vaimsele energiale blokki peale.

 

Selline katse kus pead ära arvama video mis su seljataga parajasti käib on küll tobe - seda ei saa ju näha - seal pole mingit pistmist ei mingi energiaga ja ega neil võtab see natuke aega ka.

Minumeelest olid finaali ülesanded liiga keerulised.

 

Ka see kalmistu mulla värk oli idiootsus.

Oleks siis 1/3mele - aga 1/13ele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline katse kus pead ära arvama video mis su seljataga parajasti käib on küll tobe - seda ei saa ju näha - seal pole mingit pistmist ei mingi energiaga ja ega neil võtab see natuke aega ka.

Minumeelest olid finaali ülesanded liiga keerulised.

 

Ka see kalmistu mulla värk oli idiootsus.

Oleks siis 1/3mele - aga 1/13ele.

 

Selgeltnägijale ei tohiks miski raske olla.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.