Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Suur probleem!!!!!!!!

Küsimus

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

 

Was that so hard?

Kasuta teinekord googlet, ja ära tee selliseid lolle teemasid.

 

 

Kle sõida perse oma guugle jutuga, ilmselgelt ei ole tegemist mingi internetiguruga nagu võiks öelda sinu kohta.

Ise kahjuks aidata ei oska, kuid sealt lingilt saad ehk abi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ega ei ole jah netiguru. kui aus olla, siis nett on mul kodus alles 1.5 kuud. enne seda olin netis ikka väga vähe. nii et ei saagi loota et ma kõike kohe oskan ja tean.

need foorumid ongi ju selleks, et abi saaks ja oma tarkusi teistega jagada. mõtle nati oma peaga. kui mina siia postituse teen, siis kui paljud inimesed sellest vb abi saavad. on ju teisigi,kes kõike ei oska ja sellistest kohtadest abi otsivad. ainult et nemad ei pea ise teemat tegema vaid saavad vb kohe oma küsimustele vastused.

nii et palun hoidke oma õelad kommentaarid endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ega ei ole jah netiguru. kui aus olla, siis nett on mul kodus alles 1.5 kuud. enne seda olin netis ikka väga vähe. nii et ei saagi loota et ma kõike kohe oskan ja tean.

need foorumid ongi ju selleks, et abi saaks ja oma tarkusi teistega jagada. mõtle nati oma peaga. kui mina siia postituse teen, siis kui paljud inimesed sellest vb abi saavad. on ju teisigi,kes kõike ei oska ja sellistest kohtadest abi otsivad. ainult et nemad ei pea ise teemat tegema vaid saavad vb kohe oma küsimustele vastused.

nii et palun hoidke oma õelad kommentaarid endale.

 

käiperse, tõmba see programm ära ja lõpeta see vingumine ,

Järgmine kord tõmba torrentiga kohe õige progra mitte ära tule foorumisse halama , ime et selle foorumi ültse ülesse leidsid ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.