Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seagripp!

Soovitatud postitused

lollakad...big deal ? seagripp nagu tavaline pmst...tee nagunii ei tea, et aastas sureb umbes 200 000 inimest maailmas tavalisse grippi...ja gripi vastu vaktsinnerida pole kah just kõige targem...sest statistika järgi sureb rohkem vaktsineeritud inimesi grippi kui mitte vaktsineeritud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei pablaks üldse, peaks midagi väga korrast olema, siis ma oleks paanikas alles.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ka kuulsin, et surnud olid need, kellel olid rasked haiguse juba või vanainimesed. Niiet, ei tohiks probleeme tulla. Ma loodan. (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seagripp üleväärtustatud. Mul jumala pohhui sellest gripist, mingit maski ma küll kandma ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis 100 .

Eestis on ainult 10 või oli 20 seagripi haiget .

 

üle 130 ne põdenud/põdevat haiget eestis olnud!

Itaalias näiteks 32 inimest seagrippi surnud juba:O

 

Ravimifirmad on ikka loxid küll suht nende tehtud see viirus nagunii et head raha saada.

see umbes sama shit nagu see linnugripp oli kõik hakkasid hullult vaksiine ostma ja huiatki ei juhtunud tegelikkuses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
üle 130 ne põdenud/põdevat haiget eestis olnud!

Itaalias näiteks 32 inimest seagrippi surnud juba:O

 

Ravimifirmad on ikka loxid küll suht nende tehtud see viirus nagunii et head raha saada.

see umbes sama shit nagu see linnugripp oli kõik hakkasid hullult vaksiine ostma ja huiatki ei juhtunud tegelikkuses.

Nii ongi. See puhutakse nii suureks, et ise ka ei usu.

 

Kahtlane. Mu emal oli temperatuur 35.9, kõhuvalu, paha olla, köha, nohu.

Endal köha, nohu. Hommikul hakkas järsult halb. Kahtlane olla :D

 

Üldiselt ma ei põe aga äkki on seagripp? :D nottttt...

Big deal, tavaline gripp, i dont care about this shit.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
stoned_20cat.jpg

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ükstaspuha, see on taaskord vananaiste paanika.

Buhuhuhu, mõned aastad tagasi oli SARS, nüüd on seagripp.

Huvitav, mis järgmine aasta tuleb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Itaalias näiteks 32 inimest seagrippi surnud juba:O

 

90 aastased ? :D

 

 

uudistes juu öeldi et ei ole surmav .

nagu wtf ?:dead:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On surmav, kõik oleneb inimesest endast.

Ega just mingi 80 aastane kõbi vist jah 41st palavikku vastu ei pea :P

 

41 st palavikku ei pruugi sina ka üle elada ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ülepaisutatud bs imo.

Ja need valged maskikesed ei aita ka kottigi, 3 minutit pidi aitama, siis laseb juba osaliselt väljaspoolt tulevat paska läbi.

Mingi õhuniiskuse pärast vms.

See mask on pigem nendele kus juba nakatunud, et nad seda sodi nii palju teistele näkku ei köhiks.

See vaktsiin ka mingi ravimifirmade uus teenimis nipp ma pakun.

=/


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See vaktsiin ka mingi ravimifirmade uus teenimis nipp ma pakun.

=/

 

Täpselt õige lause! Hea, et Eesti ei ole veel seda sisse ostnud.

Muidugi nendel on paha, kes on juba grippi nakatanud aga jah...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4052849920_36035c3eb0_o.jpg

 

Mis ma arvan sellest järjeordsest väljamõeldud haigusest?

 

I call bullshit.

Naljakas kuidas üle maailma pole üldse palju inimesi surnud, kuid ikka öeldakse selle kohta epideemia. Räägitakse ka, et peamine sihtgrupp on vanurid ja imikud- olevused kelle tervis on kõige nõrgem ja kes niigi võivad surra väga "väikese" haiguse tagajärjel.

 

Kui epideemia hakkas, siis räägiti kahest doosist vaktsiinist, mis päästavad inimese elu... Nüüd natukene aega on mööda läinud, selgunud on fakt, et vaktsiini ei jätku kõigile... Ja juba piisabki ühest doosist, et inimelu päästa.

 

 

Kui võtta näiteks UK, siis seal sureb aastas tavalise gripi kätte rohkem inimesi, kui siiani terves maailmas seagripi kätte surnud on. Kui ma ei eksi, siis BBC ütles, et umbes 500k inimest sureb aastas seal tavalisse grippi.

 

Kui tegu oleks tõesti epideemiaga, siis oleks see selline, nagu oli viimati Hispaania Gripp, mis tappis oma 10 miljonit inimest.

 

See kogu jutt seagripist on suur ja võimas asi masside kontrollimiseks. Jälle torkas kellegile pähe, et on vaja midagi sellist korraldada ja tehaksegi nii.

Natukene meenutab see eelnevaid sajandeid, kus usuga inimesi hirmutati, lihtsalt seekord on hirmutamiseks olematu haigus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks huvitav leht, kui hetkestatistika huvitab.

 

Grippi on põetud aastasadu on selle nimi siis seagripp või lehmagripp! Ja igal puhangul on oma muteerunud tüvi. Miks selle nimi nüüd seagripp on? Seaga sellel ju mingit seost pole..

 

ei tea jah miks selline nimi :L

aastaid tagasi olid topis igast lehma ja seagrippid ju ..

 

igatahes, lehelt vaadates on Eestis nakatunuid 70 ja surnuid 0 ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nimi on selline ,sest sigadelt mutanteerunud haigus on , endal oli ka 2 päeva 39 palavik , nohu ja köha , aga täna juba parem olla , ja kui te ei tea siis seagrippi vaksiin pidi hullem kui haigus ise olema , seagrippi surevad ainult nõrgukesed nagu tavalisesegi grippi


#houmiid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OgAAAJLWOc1cqGpSGWZKXgHOQwwBC8JyqlZ.jpg

 

meid ongi siin maamunal liiga palju paar iga-aastast grippi mahamurdmist ei tee veel midagi.

Ravimifirmad teenivad raha selle pealt aint ei oska ennustada kuiraskelt läheb või ei lähe aga selge see on et mingi suurem viirus kui tavaline gripp ringi luusib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.