Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Counter-Field cs 1.6 publik server

Soovitatud postitused

VIP

Avatud on uus nonsteam/steam (47+48) server.

 

INFO :

 

Ip : counter-field.com:27015

Koduleht : Counter-Field.com • Index page

Maplist :

 

de_nuke

de_train

de_tuscan

de_inferno

de_dust2

de_dust

 

Pluginid :

Amxmod

 

Administraatorid :

Plazer

Lindur

Mr.T

 

Reeglid :

 

1. Ei tohi koodida !

2. Ei tohi reklaamida teisi servereid !

3. Ei tohi spammida !

4. Ei tohi halvustada teisi mängijaid !

5. Ei tohi ropendada !

 

-------------

 

Kui te saate põhjuseta bani, siis palun tehke teema selle kohta meie foorumisse (koos piltidega mis asuvad /cstrike kaustas).

Administraatoreid me ei müü, vaid valime skilli/aktiivsuse järgi seega välistatud on see, et mingid heeliumid kes lampi banivad/slayvad või slapivad adminiks saavad.

 

 

Hetkel on foorum pooleli.

 

Sai vist kõik kirjutatud :P, muide hetkel otsime ka palju admine seega olge viisakad ja aktiivsed.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise ka hetkel active, peaks proovima, usun et on head tõotav server.(selles suhtes et mingeid heeliume adminniks ei saa, kelle vanematel on taskud raha täis.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tulge sisse, üksi on igav mängida :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lasin mõlemad adminnid alla ja sõimati "nosteam pub owneriks". Lõpuks pani Mr. T koodi peale ja lasi mind läbi seinte. Hea server.

 

 

Koodi peale ?, ära kujuta omale ette. Kuidas saab pubowner olla sõimu sõna ?, otsetõlkes tähendab ju, et sa ownid pubis.

 

Ning muide, ping wins. Ping 30 vs ping 500 (vend vaatas Chelsea mängu).


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koodi peale ?, ära kujuta omale ette. Kuidas saab pubowner olla sõimu sõna ?, otsetõlkes tähendab ju, et sa ownid pubis.

 

Ning muide, ping wins. Ping 30 vs ping 500 (vend vaatas Chelsea mängu).

Kui see sina olid, siis sa lasid läbi nurkade mind. Mind absoluutselt ei huvita su vabadused. Feil server, ei soovita connectida ja mina igatahes väldin seda edaspidi.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui see sina olid, siis sa lasid läbi nurkade mind. Mind absoluutselt ei huvita su vabadused. Feil server, ei soovita connectida ja mina igatahes väldin seda edaspidi.

 

 

Mina see ei olnud :=), ning vaevalt peaks med+ mingi ulow äralaskmiseks koodi kasutama nii, et palun !!! Oleks tore jah, et ei connecti, vähem whine. Aga teemasse võid postitada, hoiab teemat rohkem esil.

 

Ning tõsiselt, palun ära laima alusetult. Kui sul on ikka väga suur kahtlus, et mr.t koodib, siis ütle talle, et palun recordi.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina see ei olnud :=), ning vaevalt peaks med+ mingi ulow äralaskmiseks koodi kasutama nii, et palun !!! Oleks tore jah, et ei connecti, vähem whine. Aga teemasse võid postitada, hoiab teemat rohkem esil.

 

Ning tõsiselt, palun ära laima alusetult. Kui sul on ikka väga suur kahtlus, et mr.t koodib, siis ütle talle, et palun recordi.

Recordin mida? Kedagi pole kunagi kottinud ükski demo. Mul on ausalt parematki teha, kui recordida CPL/Steam/med+ herosid kuskil random pubis.

 

Saad äkki ise ka aru kui naeruväärne su jutt on. Oled 3 aastat xservu ja mammu vendis mixi lasknud ja tuled midagi skillidest jahuma. See low, med, high on olemas ainult selleks, et mircis mingit selgust asjadesse tuua. Et päris noobid vähe kogenumaid vastasteks ei saaks. Muidu kui sa hakkad küsima igalt mängijalt tema skilli 3 palli süsteemis, siis on juba ennem alustamist selge, et see süsteem kukub läbi.

 

Whinest rääkides, ma sain aru, et see teema on siin serveri kommenteerimiseks. Minu kommetaar ongi, et Mr. T on admin ja koodib. Poiss ei tajunud 2 mappi biiti (isegi siis kui tal ping normaalne oli, lasi lootusetult mööda) ja viimased 2 inferno roundi lasi mind läbi seina. Ja mitte olukorras kus ma endast eelnevalt märku oleksin andnud.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Recordin mida? Kedagi pole kunagi kottinud ükski demo. Mul on ausalt parematki teha, kui recordida CPL/Steam/med+ herosid kuskil random pubis.

 

Saad äkki ise ka aru kui naeruväärne su jutt on. Oled 3 aastat xservu ja mammu vendis mixi lasknud ja tuled midagi skillidest jahuma. See low, med, high on olemas ainult selleks, et mircis mingit selgust asjadesse tuua. Et päris noobid vähe kogenumaid vastasteks ei saaks. Muidu kui sa hakkad küsima igalt mängijalt tema skilli 3 palli süsteemis, siis on juba ennem alustamist selge, et see süsteem kukub läbi.

 

Whinest rääkides, ma sain aru, et see teema on siin serveri kommenteerimiseks. Minu kommetaar ongi, et Mr. T on admin ja koodib. Poiss ei tajunud 2 mappi biiti (isegi siis kui tal ping normaalne oli, lasi lootusetult mööda) ja viimased 2 inferno roundi lasi mind läbi seina. Ja mitte olukorras kus ma endast eelnevalt märku oleksin andnud.

 

Tore, igalühel oma arvamus. Kuigi ja, päris paljudes asjades panid sa mööda, aga ma ei viitsi siin vaielda. Mina olen 101% kindel, et mr. T ei koodi. Palun tõesta minu jaoks ära, et ta koodib, seljuhul eemaldan ta administ ning ei tee temaga enam kunagi koos pela ( ma vihkan koodereid).

 

 

Praegu sa laimad teist isikut mõttetult (zomg ükskord mysticu vastu mängides spraydi mind ka läbi seina kuigi eit eatud, et olen seal, tundub, et mysticus on kooderid), olukorda ma ei tea kuid vahest kui sa vastase asukohta ei tea, siis sa sprayd lampi ning loodad, et äkki läheb täppi. (nt ma suht tihti keskelt lasen läbi selle terroaugu seina ning vahest olen ka maha saanud, kuigi mul pole õrna aimugi, et keegi seal on)

 

Muidu mr.t kommentaar antud asjale :

 

 

mr.tt: Whinest rääkides, ma sain aru, et see teema on siin serveri kommenteerimiseks. Minu kommetaar ongi, et Mr. T on admin ja koodib. Poiss ei tajunud 2 mappi biiti (isegi siis kui tal ping normaalne oli, lasi lootusetult mööda) ja viimased 2 inferno roundi lasi mind läbi seina. Ja mitte olukorras kus ma endast eelnevalt märku oleksin andnud.

mr.tt: haha

mr.tt: nii esiteks

mr.tt: poiss ei tajunud 2 mapi biiti ?

mr.tt: esimene map + pool infernot oli ping 600

mr.tt: siis see vend väidab, et lasi meid alla

mr.tt: no sry, et

mr.tt: vend sniikis terve mapi ringi

mr.tt: plantis pommi ära

mr.tt: ja campis kusagil ja lasi selga

mr.tt: siis see vend väidab, et ma lasta ei oskanud?

mr.tt: see vend nägi max mind 1-2 roundi kuidas ma üldse pelasin kui mul ei olnud laggi

mr.tt: ja mööda ma ei lasknud

mr.tt: ja see ta ajab paska, et ma teda läbi seina maha lasksin

mr.tt: ühte olukorda ma mäletan

mr.tt: ennem seda kui ta quit pani

mr.tt: vend tuli b'sse nagu

mr.tt: siis ma spraysin CT poole pealt talle kulpi

mr.tt: ja jooksin B'sse sisse

mr.tt: siis see vend tuli sniikides peale ja lihtsalt lasin talle 1 bulli

mr.tt: :D

thadod: :D

mr.tt: kuradi ajudeta noob


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No irw, miks on see näitaja kui ma b-sse või a-sse plandin. Pean iga round keskelt peale jooksma? Pealegi mis vahet seal on kas ma lasen mingil mixil teda näkku või pubis, tal oli jah lagg koos selle teise tüübiga, aga siis kui mind "pubowner nosteameriks" sõimama hakati oli mõlemal ping korras. Poiss lasi konkreetselt läbi nurga mind, droppis oma relvi seal paar korda ja siis lambist lasi mind näkku, kuigi mina teda oma ekraanil ei näinud. Timsut nähtavasti ei oska kasutada ja ei tulnud selle peale, et ma veel seina taga olin.

 

See on ka mingi ime näide, et mystic lasi sind läbi seina. Me kõik oleme mingi hetk kuskilt läbi seinte üle saanud, aga läbi seina laskmisel ja läbi seina laskmisel on ka vahe.

 

(Ühesõnaga tema kogu vastuargument seisneb minu ajudeta noobiks sõimamises?)


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei noh csi peale ikka närvi ei läheks/tee demo-uppi ja postita siia siis küll savad ban!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei noh csi peale ikka närvi ei läheks/tee demo-uppi ja postita siia siis küll savad ban!

Kes närvis on? Ma juba seletsin paar posti tagasi, et ma pole näinud kunagi, et kedagi ükski demo kottinud oleks. Kõik on edasi mänginud rahus kellest midagi kunagi recorditud on.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Counter-Field.com • Vaata foorumit - Administraatorid

 

Liituge, postitage avaldus. Otsin umbes 10t administraatori hetkel.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Counter-Field.com • Vaata foorumit - Administraatorid

 

Liituge, postitage avaldus. Otsin umbes 10t administraatori hetkel.

 

 

 

Üldviga

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '=' [1267]

 

SQL error tuli kui taheti lehte tõmmata serverist alla. Palun viita sellest foorumi administraatorile kui see probleem kordub.

 

 

ei saa regada sinna juu:D

prooovisin algul tavalise internet exploreriga ja siis modzillaga ikka sama jama,.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.