Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi arutlus/showoff

Küsimus

Esiteks ütlen kohe ära, et see teema ei ole selle eesmärgiga et kedagi joinida või õhutada kedagi liituma endale kasu teenimiseks!

Niiet palun ärge seda tehke.

 

 

Nii, on keegi kursis sellega, kas ka Eestisse saab kunagi midagi sealt tellida? Ise olen teeninud tänaseni 190 punkti ausal viisil ja loodan tellida endale psp-d 200 punkti eest. Aga järjest rohkem hakkab tunduma et see pole võimalik .

 

Lisaks sellele sain umbes nädal või kaks tagasi Z-listi liikmeks ja siiani pole veel särk koju jõudnud.

 

Mis te arvate sellest? Kas jäävadki kõik riigid peale usa/canada tahaplaanile ?

On teist keegi särgi saanud? jne jne.....

 

 

Uuendus:

Sain täna särgi kätte. Tundub et tegu ei olegi scammiga :)

 

 

Hetkel tellitud asjad

ORDER RECEIPT

 

#0

 

4GB Shuffle - Black

Total PTZ value: 200 PTZ

Order Date: 11/23/09

 

Ning teine asi

 

ORDER RECEIPT

 

#8157817

 

Green Bracelet - 2 GB

Total PTZ value: 40 PTZ

 

Order Date: 11/23/09

 

 

Lisan ka pildid kui kohale jõuab!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Selle Siimu lause tõlge. By me

 

 

Et lubada nii palju liikmeid kui võimalik heastamisele, siis liikmetel on lubatud ainult 1 ese 50 PTZ väärtuses või rohkem ühe kalendripäeva järgi. Kui sa eirad seda reeglit, siis sinu tellimus tühistatakse ning sinu konto suhtes tühistamist

 

 

Mõelge ise siis, mis laused tähendavad :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
kõigest.

 

saatsin kathyle emaili ka sama asja kohta, tema vastas nii:

 

pmts ühes päevas võid tellida vaid ÜHE üle 49 PTZ asja, kui tellid kaks või enam üle 49 ptz asja, kustutatakse sinu tellimused, KÜLL AGA võid tellida ühe üle 49 ptz asja ja samal ajal kasvõi tuhat teist alla 49ptz asja (iphone skinnid, backgroundid jne)

 

 

usun küll, sest mälupulgad alla 49 ptz

 

aga pmst mul ei läinud PTZ ära aga emailid kohal see tähendab et ikka tulevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma tellisin kell 4 Wii(250) ja lego(40) ja nüüd PSP (200) neil oli seal uus päev ja minuoma peaks ikkagi korras olema :S


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Järgmine aasta uuesti. See detsember ei raiska aega sellele. Pigem kogun punne :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma tellisin kell 4 Wii(250) ja lego(40) ja nüüd PSP (200) neil oli seal uus päev ja minuoma peaks ikkagi korras olema :S

 

Huj saadki siis ju, niipalju kui ma siimu postitusest aru saan ei tohtind enam tellida teist asja kui oled üle 50ptz asja tellind..


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Uusaastal reset ju :P?

 

Huj saadki siis ju, niipalju kui ma siimu postitusest aru saan ei tohtind enam tellida teist asja kui oled üle 50ptz asja tellind..

Ei aga neil päevad vahetusid...Loodan parimat


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mamõtlen ühel samal päeval, sa ju kella 4 ajal tellisid kah kaks asja, kuigi võis tellida mitu asja siis kui oled tellind alla 49ptzi asja.

Kella kahese restociga kell 4 tellisin WII 250 ja LEgo on 40, kõik tiptop ja nüüd 19.00 PSP...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ei no jah, võibolla detsembris mingi mäluka ostan, aga ei usu eriti, et tuleb siis restock. Võimalik, et tuleb, aga väikene protsent, et tuleb.

 

Lexus, tõlkis jah halvasti:D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

KÕIK KES SAID 1 ASJA KOHTA ROHKEM KUI ÜHE ORDER RECEIPTI, SAATKE EMAIL, ET TA LOEKS AINULT ÜHTE. [email:3en4rgbr]heykathy@lockerz.com[/email:3en4rgbr] VASTASEL JUHUL VÕID ASJAST ILMA JÄÄDA :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Läksid punktid maha, mul oli mitu tükki mailil, saatsin kirja, asi korras. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma ainus, kes ei saa lehele?

 

Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit.

 

Thanks, The Lockerz Team


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

oodake , mul oli 300 punni eks , eile ei tellinud midagi , t2na tellisin endale wii ? saa k2tte ikka ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Lockerzi leht pandi hetkel kinni, nad parandavad vigu! Igaljuhul, kõik asjad saame me arvatavasti kätte ja need kes tellisid, neilt läksid nüüd punktid ka maha.

LOCKERZ | Facebook

LUGEGE SIIT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei tea kas ma sain. Ma täitsin andmed ära. Panin Send vms seal on. Ja siis kuradi lõi valge akna ette.

Mingit kirja ei tulnud, aga refreshida ei lasknud. Lihtsalt valge aken all kiri DONE. Ei saa Lockerz lehele kah, sõbral oli sama teema aga ta sai (2 kuud tagasi ) oma nano kätte.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

UPDATE: We are concluding this wave of redemption after a highly active couple of hours with nearly 50,000 redemptions in less than two hours. Some have reported issues with receipt numbers or PTZ not deleting accurately and we're taking the site offline for a little while to repair this before we bring it back up again. Thanks and congrats to all of today's Z-list redeemers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

UPDATE: We are concluding this wave of redemption after a highly active couple of hours with nearly 50,000 redemptions in less than two hours. Some have reported issues with receipt numbers or PTZ not deleting accurately and we're taking the site offline for a little while to repair this before we bring it back up again. Thanks and congrats to all of today's Z-list redeemers.

Only good news :P


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

mul ei ole seda order nr taga eks , ma saan ikka k2tte ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Gabriel, mailile oled vaadanud, millega sa sisse logid? Vaata, äkki oled saanud mingisuguse kirja Lockerzilt.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.