Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

★ Eesti otsib superstaari @ 2009 ★

Kes on Sinu lemmik?  

111 liiget on hääletanud

  1. 1. Kes on Sinu lemmik?

    • Marten Kuningas
    • Ott Lepland
    • Birgit Varjun
    • Jaanus Saago
    • Eliisa Kõiv
      0
    • Anis Arumets
    • Kene Vernik
    • Anne Arrak
    • Getter Jaani
    • Andrei Ozdoba


Soovitatud postitused

SUPERVIP

Marten & Jaanus olid head täna :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tegelikult ka ei taha halvasti öelda, aga see, mis sa siia kirjutasid on täieslik sitt.

 

Getter on mingi alaealine laps, kes laulab multikalaule, ning saab nõnda kõikide Eesti laste hääled endale.

Temast pole mitte kübetki originaalsust, fantaasiat ega huvitavat. Ta on selle saate KÕIKE igavam laulja, kes nädalast nädalasse laulab mingeid tilulilu laule ja teeb oma babyface´i.

Täiesti uskumatu kuidas antakse sellisele lapsele eelis Kene ees, kes on fucking skilled laulja, ja veel uskumatum on veel see, et ta saab ikka veel edasi ja pole välja langenud.

Üldiselt suht nõus. Aga seda, et pole mõtet nii rängalt üldistada ju. Kui ta ühe korra võttis multika laulu mis siis? Ega see laul multika jaoks tehtud, multikas valis laulu ju.

 

Ja Kene? Ei tea kui skilled ta on vms, aga hääl on tal lihtsalt jube. Lihtsalt hakkab nii rängalt kõrvadele, et mina teda ei kannata. Mulle meeldis Anne aga kuna ta langes välja siis hoian Martenile pöialt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu lemmik oli Kene siin saates.

Paljudele ei meeldi, ma ei teagi miks. Tema hääl on suurepärane, ei ole noot noodis kinni ja võtab laval vabalt ja vägagi originaalselt (mitte nagu Getter kes laulab igavalt ja monotoonselt).

Hetkel näen mina selle saate võitjana Otti või Martenit, ka Birgit on väga hea.

Jaanus meeldib mulle, selline mahe hääl, meeldib .

Mis Getterisse puutub, siis ma olin tõsiselt üllatunud nende hääletustulemuste peale. Ma arvasin, et eks see nunnu-Getter saab küll mõned hääled, aga et ta juhib ja nii võimsalt, see on tegelikult faking masendav. Tundub, et see foorum näeb superstaaris 16-aastast nunnut tütarlast (in my opinion).

Raudselt tuleb siia nüüd mitu vastu-postitust ja vaidlemist, et see Getter on nii tore, no las tuleb siis, ei ole minu meelest ikka küll!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Getter on tore :D

 

 

 

See hea,et Anus välja langes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Getter on tore :D

 

 

 

See hea,et Anus välja langes.

 

Taunitar ta oli Anis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Taunitar ta oli Anis.

 

 

 

Vahvlis on tõesti tõsised ajugeeniused koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahvlis on tõesti tõsised ajugeeniused koos.

 

Seleta täpsemalt Sherlock?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anus aka Anis you shitface cockmaster.See Anus oli mõledud solvanguna/naljana.

 

 

Marten võidule

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Anus aka Anis you shitface cockmaster.See Anus oli mõledud solvanguna/naljana.

 

Arvasid, et ma ei tajunud ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvasid, et ma ei tajunud ära?

 

 

 

Taunitar ta oli Anis.

 

 

 

O rlly smartass.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eile võtsin julguse ja vitisimise kokku ning vaatasin terve saate otsast ölõpuni läbi.

1)Miks need inimesed valiti sinna finaali? Kõik poisid näevad välja ulme nohiklikud. Mingi beez ylikond ja punased kindgad mingil tondil like wow.

2)Laulda nad ka ei oska, eriti see mingi chick oli, hääl hullem kui see hääl, mis tekib, kui kyyntega tahvlil kriipida.

3) Ainuke normaalne inimene, kes seal oli, oli Anis, aga no eestlased nii värdjad, et oskavad alati parima välja hääletada.

 

Väga pointless saade ning alati valed inimesed võidavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eile võtsin julguse ja vitisimise kokku ning vaatasin terve saate otsast ölõpuni läbi.

1)Miks need inimesed valiti sinna finaali? Kõik poisid näevad välja ulme nohiklikud. Mingi beez ylikond ja punased kindgad mingil tondil like wow.

2)Laulda nad ka ei oska, eriti see mingi chick oli, hääl hullem kui see hääl, mis tekib, kui kyyntega tahvlil kriipida.

3) Ainuke normaalne inimene, kes seal oli, oli Anis, aga no eestlased nii värdjad, et oskavad alati parima välja hääletada.

 

Väga pointless saade ning alati valed inimesed võidavad.

 

 

1) Äkki sa paneksid endas pildi, näeksime me ka, kui ulmenohik sa oled?

2) Laulad paremini? TAHAKS KUULDA KOHE!

3) Kui eestlased on värdjad, eeldan ma et sa oled venelane?

4) Jutt on sul alati hea, TATTOOOD, PAAR MILLI MAKSVAD AUTOD, TÕESTADA EI JULGE SA SITTAGI. PIDID AMMU SIIT FOORUMIST JALGA LASKMA, MILLEKS IKKA SIIN OLED, JA EESTLASI VÄRDJATEKS SÕIMAD?=/

Jutt on hea, aga miski muu sul küll ei pea.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eile võtsin julguse ja vitisimise kokku ning vaatasin terve saate otsast ölõpuni läbi.

1)Miks need inimesed valiti sinna finaali? Kõik poisid näevad välja ulme nohiklikud. Mingi beez ylikond ja punased kindgad mingil tondil like wow.

2)Laulda nad ka ei oska, eriti see mingi chick oli, hääl hullem kui see hääl, mis tekib, kui kyyntega tahvlil kriipida.

3) Ainuke normaalne inimene, kes seal oli, oli Anis, aga no eestlased nii värdjad, et oskavad alati parima välja hääletada.

 

Väga pointless saade ning alati valed inimesed võidavad.

 

Kui sa oma jutus üritasid öelda,et Kuningas on lahja vend, siis sa ei tea asjadest mitte midagi.

 

ise olen õnnelik, et Jaanus lõpuks välja langes, sest tõesti ei viitsinud teda enam kuulata.

Getter oleks võinud ikka nutma hakata, sest ta oli nii viimasele piirile aetud, et ta ei suutnud isegi rääkida. Paras laps on ja idiootseid laule valib. Samas 10 aastastele läheb see peale, nii, et las laps laulab edasi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eile võtsin julguse ja vitisimise kokku ning vaatasin terve saate otsast ölõpuni läbi.

1)Miks need inimesed valiti sinna finaali? Kõik poisid näevad välja ulme nohiklikud. Mingi beez ylikond ja punased kindgad mingil tondil like wow.

2)Laulda nad ka ei oska, eriti see mingi chick oli, hääl hullem kui see hääl, mis tekib, kui kyyntega tahvlil kriipida.

3) Ainuke normaalne inimene, kes seal oli, oli Anis, aga no eestlased nii värdjad, et oskavad alati parima välja hääletada.

 

Väga pointless saade ning alati valed inimesed võidavad.

 

 

 

 

tõsine retard oled ikka.

 

Jama,et Jaanus langes välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eile võtsin julguse ja vitisimise kokku ning vaatasin terve saate otsast ölõpuni läbi.

1)Miks need inimesed valiti sinna finaali? Kõik poisid näevad välja ulme nohiklikud. Mingi beez ylikond ja punased kindgad mingil tondil like wow.

2)Laulda nad ka ei oska, eriti see mingi chick oli, hääl hullem kui see hääl, mis tekib, kui kyyntega tahvlil kriipida.

3) Ainuke normaalne inimene, kes seal oli, oli Anis, aga no eestlased nii värdjad, et oskavad alati parima välja hääletada.

 

Väga pointless saade ning alati valed inimesed võidavad.

Emo vennale lähevad ikka emod peale...


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.