Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

★ Eesti otsib superstaari @ 2009 ★

Kes on Sinu lemmik?  

111 liiget on hääletanud

  1. 1. Kes on Sinu lemmik?

    • Marten Kuningas
    • Ott Lepland
    • Birgit Varjun
    • Jaanus Saago
    • Eliisa Kõiv
      0
    • Anis Arumets
    • Kene Vernik
    • Anne Arrak
    • Getter Jaani
    • Andrei Ozdoba


Soovitatud postitused

VIP

Anne väga meeldis,aga jah.

Härra Anus võiks välja minna juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Getter & Birgit päris Vähe kobedad .

Nad võiks finaali saada :)

 

Ahahaha, kus nad praegu on? :D

 

Ehk mõtled viimase kolme hulka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainuke kena oli Kene, ja tema on ka out juba... Kui Marten ka lendab, siis polegi enam p6hjust vaadata seda jama :/

 

Marten jah kõige parem ikka, parim meeslaulja eestis nagu Mihkel ütles:D

dunno mis kõigil selle Getteriga on, suht... ei tea nagu...

a jah Jaanus on ikka suht massive:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Marten. Imestasin, et miks ta viimase kolme hulgas eile oli...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõtlesid vist Anis :D:D

Ei näe Getteris eriti midagi. Täiesti omapäratu laulja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Marten jah kõige parem ikka, parim meeslaulja eestis nagu Mihkel ütles:D

dunno mis kõigil selle Getteriga on, suht... ei tea nagu...

a jah Jaanus on ikka suht massive:D

 

Getter oskab laulda! :D Ausalt öeldes isegi kõige paremini, ma näitasin enda vokaaliõpetajale finalistide estusi, tema ütles, et Getter on ülihea, Ott on ka hea kuid pingutab palju, kõige veidram tema jaoks oli Marten,Anis ja Jaanus ;)

 

Marten oskab ka, aga minu meelest suht igavaid laule laulab. Oleks ta mingi 60ndates, siis oleks normaalne veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Getter oskab laulda! :D Ausalt öeldes isegi kõige paremini, ma näitasin enda vokaaliõpetajale finalistide estusi, tema ütles, et Getter on ülihea, Ott on ka hea kuid pingutab palju, kõige veidram tema jaoks oli Marten,Anis ja Jaanus ;)

 

Marten oskab ka, aga minu meelest suht igavaid laule laulab. Oleks ta mingi 60ndates, siis oleks normaalne veel.

 

Fap fap fap kui Getter laulab? Mnjaa...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Getter oskab laulda! :D Ausalt öeldes isegi kõige paremini, ma näitasin enda vokaaliõpetajale finalistide estusi, tema ütles, et Getter on ülihea, Ott on ka hea kuid pingutab palju, kõige veidram tema jaoks oli Marten,Anis ja Jaanus ;)

 

Marten oskab ka, aga minu meelest suht igavaid laule laulab. Oleks ta mingi 60ndates, siis oleks normaalne veel.

 

Ma tegelikult ka ei taha halvasti öelda, aga see, mis sa siia kirjutasid on täieslik sitt.

 

Getter on mingi alaealine laps, kes laulab multikalaule, ning saab nõnda kõikide Eesti laste hääled endale.

Temast pole mitte kübetki originaalsust, fantaasiat ega huvitavat. Ta on selle saate KÕIKE igavam laulja, kes nädalast nädalasse laulab mingeid tilulilu laule ja teeb oma babyface´i.

Täiesti uskumatu kuidas antakse sellisele lapsele eelis Kene ees, kes on fucking skilled laulja, ja veel uskumatum on veel see, et ta saab ikka veel edasi ja pole välja langenud.

 

Jällegi, ma ei soovi halvasti öelda, kuid ma ütlen seda mida ma arvan:

Kas sa käid mõne oma kooli õpetaja juures vokaali harjutamas? Kui nii, siis ma ei imesta, et ta nii lolli juttu ajas.

Kuidas saab öelda keegi, et Martenil on midagi viga?

Ainult mingi kuivik keskeakriisi läbi elav naine, kes vaevleb päevade käes, saaks nii öelda.

See ongi see fucking tuim olek, mis kõigil tema suhtes on(nendel inimestel kes arvavad, et ta on "imelik"). Igat nooti ei pea laulma täpselt, ning iga lugu ei pea kõlama nii, nagu ta kõlas originaalis.

Marten on ainukene osaleja see aasta, kes tõesti võtab iga fucking näda, täiesti fucking erineva laulu, ning laulab seda fucking hästi.

Kindlasti ei oska ta nii hästi laulda, kui teised oivikud seal, kuid ega iga noot ei peagi paigas olema. See kuidas ta lihtsalt võtab täiesti seinast seina muusikat läbi, samas mitte kartes põrumist, on täiesti märkimisväärne ja ta teeb seda lihtsalt liiga hästi.

Mina pole elusees kuulnud nii head versiooni "Valgeid roose" laulust, ning, kui ta laulis ühes varasemas voorus "Goldenit" siis mul vajus karp lahti.

See, et mingi persekukkunud muusikaõpetaja arvab, et see on "imelik" näitab lihtsalt, kui kinnise mõtlemisega inimesed võivad olla.

Fuck, selline "piiride sees" mõtlemine ajab liiga närvi... Lihtsalt võimatu, kui labased mõned inimesed võivad olla...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Marten Kuningas on liiga Vaiko Epliku moodi, seepärast vist (mulle vähemalt) nii väga ei meeldi originaalne on ta küll, aga tema laulu valik mulle ei istu eriti .

 

Getter oskab väga hästi laulda .

 

Aga eks igalühel ole oma arvamus .


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tegelikult ka ei taha halvasti öelda, aga see, mis sa siia kirjutasid on täieslik sitt.

 

Getter on mingi alaealine laps, kes laulab multikalaule, ning saab nõnda kõikide Eesti laste hääled endale.

Temast pole mitte kübetki originaalsust, fantaasiat ega huvitavat. Ta on selle saate KÕIKE igavam laulja, kes nädalast nädalasse laulab mingeid tilulilu laule ja teeb oma babyface´i.

Täiesti uskumatu kuidas antakse sellisele lapsele eelis Kene ees, kes on fucking skilled laulja, ja veel uskumatum on veel see, et ta saab ikka veel edasi ja pole välja langenud.

 

Jällegi, ma ei soovi halvasti öelda, kuid ma ütlen seda mida ma arvan:

Kas sa käid mõne oma kooli õpetaja juures vokaali harjutamas? Kui nii, siis ma ei imesta, et ta nii lolli juttu ajas.

Kuidas saab öelda keegi, et Martenil on midagi viga?

Ainult mingi kuivik keskeakriisi läbi elav naine, kes vaevleb päevade käes, saaks nii öelda.

See ongi see fucking tuim olek, mis kõigil tema suhtes on(nendel inimestel kes arvavad, et ta on "imelik"). Igat nooti ei pea laulma täpselt, ning iga lugu ei pea kõlama nii, nagu ta kõlas originaalis.

Marten on ainukene osaleja see aasta, kes tõesti võtab iga fucking näda, täiesti fucking erineva laulu, ning laulab seda fucking hästi.

Kindlasti ei oska ta nii hästi laulda, kui teised oivikud seal, kuid ega iga noot ei peagi paigas olema. See kuidas ta lihtsalt võtab täiesti seinast seina muusikat läbi, samas mitte kartes põrumist, on täiesti märkimisväärne ja ta teeb seda lihtsalt liiga hästi.

Mina pole elusees kuulnud nii head versiooni "Valgeid roose" laulust, ning, kui ta laulis ühes varasemas voorus "Goldenit" siis mul vajus karp lahti.

See, et mingi persekukkunud muusikaõpetaja arvab, et see on "imelik" näitab lihtsalt, kui kinnise mõtlemisega inimesed võivad olla.

Fuck, selline "piiride sees" mõtlemine ajab liiga närvi... Lihtsalt võimatu, kui labased mõned inimesed võivad olla...

 

 

 

Tra, vott see tüp on ÕIGE tüüp siin foorumis!

Tema jutus on kõik olemas mida ma ise ka arvan, vähemalt üks inimene kes ei hinda osalejaid välimuse järgi.

 

Respect sulle!

 

 

Ning teised, superstaar? See saade ei otsi väga superstaare, kui vaadata osalejaid ja asju siis siin ei saa mingeid superstaare olla.

Teate ikka kes Superstaar on? (see käib eriti kanal2 pihta)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Superman,ma küll ei ütleks,et Kene on skilled laulja.

Tõsiselt,mul hakkasid kõrvad valutama kui ma seda häält kuulsin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see nothing else matters lauldi nii mööda kui vähegi võimalik.

See tüüp ei oska ühesõnaga laulda minu silmis.

Ehk siis Jaanus.

 

Täpselt, väga fail. Kurat, Anne läks välja. Ta oli suht ilus ja laulis ka ülihästi imo. See on küll imelik, et Annet ei ole saates, aga Jaanus on ikka seal edasi. Pigem peaks vastupidi olema...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ott paneb kinni :P


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.